Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megn

ZA DUZY TESTOSTERON U KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

zapraszam wszystkie kobiety - ktore maja ten sam roblem co ja - czyli za wysoki testostereon - ja mam mala wiedze - wiec czekam na kobiety ktore maja troche wiedzy na ten temat. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..............
a jaki to jest za duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
ja mam taki i to baaaaaaardzo wysoki bo około 9-11 nie wiem dokładnie ile wynosi norma ale mój przewyższa go napewno kilka krotnie:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki = 4.96 a normy sa 0.22 - 2.9 no wiec chyba za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
no to ja jestem naprawdę wyjątkowa , bo parę lat temu poszłam do endokrynologa i tak mnie leczył , badał że bidny umarł a ja zostałam sama z moim problemem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
u mnie wykluczył wszystkie przyczyny wys.testost. a moja ginek. stwierdziła że taka moja uroda( niechciane włoski ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: agresywnaniunia a jak sie czujesz - masz jakies dolegliwosci przy tak duzym testosteronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
no poza schiza na te włoski wszędzie to wydaje mi sie że jestem bardzo nerwowa i wręcz agresywna:( trądzik miałam w młodych latach , problem z włosami też ale trafiłam do rewelacyjnego dermatologa i mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : agresywnaaa kurcze a jak to leczyc -i co bralas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaaaa
prawdę mówiąc to ja nie wiem jak to leczyc bo w moim przypadku lekarze sobie nie radzili , kiedys brałam verospiron ale bardzo źle sie po nim czułam , potem dianę ale krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
to wyżej to też ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : ciekawsko-agresywnej ja wogole chormony to znosilam - tragicznie wszelakie - ale wtedy jeszcze nie wiedzieli ze mam wysoki testosteron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywnaniunia
ja doszłam do wniosku ż e miałam byc chłopakiem;) bo wszystkie męskie hormony miałam i chyba mam podwyższone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój wynik testosteronu
to 47.2 ng/dl czyli dobry wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywaaaaa hm ? moze trzeba sie przerobic na faceta - hahaha :P moja kolezanka mowila zawsze ze ladny facet by ze mnie byl :) tylko troche za niski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulaaa
u mnie testosteron wyszedł 122 przy normie 20-80 Moja twarz była cała w pryszczach. Biore na to Diane 35- dzis kończe pierwsze opakowanie i juz widze efekty-az sie sama dziwie że tak szybko ale cera mi sie mniej przetłuszcza i pryszczy też mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Magdulaaa a jak psychika z tak duzym testosteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulaaa
nic takiego nie zauważyłam jakis specjalnych zmian. do:megn - A czemu pytasz? Testosteron ma a jakis wpływ na psychike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulaaa
a to wiesz ze ja tez ale nie pomyślałam ze to moze być przez testosteron, ale ja zawsze byłam nerwowa, nawet jak miałam testosteron w normie :-) Juz wcześniej leczyłam sie Diane 35 i wynik miałam coś ok 50- wtedy twarz byłą bez zarzutów więc nie brałam dłużej bo myślałam ze sie wyleczyłam a poza tym wpadłam w depresje i m.inn przez to nie chciałam już dalej brać hormonów bo pewenie one też miały na to swój wpływ. A po roku od odstawienia Diane 35 musiałam zacząć brać na nowo-znowu pełno pryszczy. Dziś ma drugi dzień przewry po pierwszym opakowaniu i juz jestem zadowolona. Tabletki działają-twarz ładniejsza :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaska80
czesc dziewczyny.widze ze nie ja jedna mam problem z wloskami. Wogole nie mam wiedzy na ten temat. czy badania hormonalne a w czesci pozniejszej przepisanie leków daje jakies rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkunia
Pryszcze to jest male piwo...przy tym co moze spowodowac terstosteron. Najgorsze, ze moze byc za niski poziom progesteronu i nieplodnosc. Koniecznie trzeba zrobic badania hormonalne. Jesli masz Zespol policystycznych jajnikow PCO to kiepsko bo grozi ci trudnosc z zajsciem w ciaze i lub poronienia. Ale przy odpowiednio wczesnym leczeniu i wczesnej ciazy moze byc wszystko dobrze. Przy duzym testosteronie oprocz pryszczy i wypadania wlosow na glowie moze piojawic sie zarost. Mi rosna wasiki i broda..:( Od mniej wiecej 24 roku zycia sie pojawily. Ogolnie nerwowa a moze agresywna raczej tez bylam:) Teraz udalo mi sie zajsc w ciaze. Jestem w 7 miesiacu. Pregesteron jakos mnie wylagodzil...:) Polecam wizyte u endokrynologa ginekologa. Sam zwykly ginekolog nic nie zdziala. Kiedys leczylam sie w Klinice endokrynologii ginekologicznej na Karowej w Warszawie. Szpital zawsze robi serie badan w pierwszej i drugiej fazie cyklu. Badania hrmonow sa na kase chorych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkunia
mi hormony na wasiki i brode nie pomogly...podobno elektrokoagulacja jest najlepsza metoda usuwania owlosienia. Nawet podobno po laserze wlosy przy duzym poziomie testosteronu odrastaja....Wiec zbedne owlosienie trzeba usuwac u kosmetyczki. Ogolnie jedynym plusem wysokiego testosteronu jest duzy temperament u kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia30
ja mam tez za duzo tego testosteronu i mam go poprostu dosyc mam pszesto łysienie plackowate czyli wlosy mi na poczadku wypadaly a potem mialam łyse placki ale tez wtrafilam na dobregio lekarza i mnie wyleczyła tera musze sie leczyc na ten testosteronale ja moge miec po ciazy za wwysoki a jak tam z otyloscia jak wam sie obnizał to sie chudnie czy nie bo ja tez mam nadwage papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
czescdziewczyny fajnieze powstalo taklie forum bo przynajmniej wiem ze nie jestem sama .tez mam podwyzszony testosteron u mnie nawynikach norma byla od 50 do 70 a ja mam 90,i tak oprocz tego jestem pco-wiczka mam okropny tradzik;(:(i to mnie bardzop martwi i stersuje mam wahania nastrojow caly czas niregularna miesiaczka owlosienie -nie tak bardzo ale ogolnie jest mi bardzo z tym ciezko;( wkurza mnie to wszystko i martwi . w czwartek jade do poznania do endokrynologa zobacze co bedzie .Ale chcialabym jesli ktoras z Was ma juz wieksze doswiadczenie podpowiedziala co moge zrobic sama?? jak go troszke obnizyc?? co jesc?? wogole czy mozna cos zrobic???pomozcie bo nie bardzo chce lykac tabsy:( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrixxx
ja miałam robione badania i norma była 20-80 a ja mam 140 !! co z tym zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banbinka
Witam serdecznie was dziewczyny ja też mam ten problem co wy tez mam za wysoki testosteron bo mam 140 i to mnie przeraża !!!! Też mi włoski rosna na brodzie i wasik i chcialabym to usunąć raz na zawsze !!!! Jestem otyla bo waże 93 kg przy wzroscie 168 cm !!!!1 Mialam kiedys męża z którym przez ponad rok staralam sie o dziecko i nic bo mialam nie regularny okres bo raz na 3 a nawet 5 miesiecy !!!!! Zle sie nie raz czuje boli mnie podbrzusze chce mi sie wymiotować i czuje sie senna i oslabiona !!!!! Bardzo chcialabym mieć dziecko w prezyszlości ale nie wiem czy w moim przypadku to mozliwe gdyz czuje że jestem bezpłodna przez ten cholerny testosteron !!!!!! Lekarz mi zapisal Diane 35 ale nie bralam gdyz balam sie że jeszcze bardziej przytyje po nich !!!!!! rozwiodlam sie i mam nowego faceta z którym swietnie mi sie uklada on tez ma żone z która sie rozwodzi i mysli ze jest bezplodny bo tez sie z żona starali kiedys o dziecko i nie wychodzilo !!!!! Zapraszam na gg jesli ktoś by chcial pogadać i wymienić sie doświadczeniem !!! gg10109728 Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zrobić badanie na testosteron i na DHEAS. Sam na testosteron nic nie mówi...czy to od jajników czy od nadnerczy!Jak wyjdzie źle ten DHEAS to świadczy to o nadnerczach. Wtedy lekarz powinien zlecić pomiar kortyzolu i ACTH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka27
Dziewczyny ja mam też problem z zadużym testosteronem, czy jest możliwość leczenia go nie biorac tabletek hormonalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×