Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za leniwa na dzieci i męża

Polecane posty

Gość gość

mam 23 lata i moi znajomi się zaręczają, a ja??? jestem za leniwa na związek, mój chłopak mieszka w innym kraju, widujemy się sporadycznie i to mi odpowiada, mam wolne, co za koszmarne myślenie, niby mam faceta, ale właściwie go nie mam, nie myślę też o nim poważnie, nie chcę być z nim całe życie, a dzieci??? nawet tego sobie nie wyobrażam...lubię pospać do 13 bo teraz mam wakacje ;) spać chodzę koło 3/4 rano. Jem co mi wpadnie w ręce, nie dbam o to szczególnie, wieczorkiem oglądam filmy, robię sobie weekendy piękności, znajome ciągle czegoś ode mnie chcą bo wiedzą, że mam czas i nie odmawiam, więc często nie ma mnie w domu, lubię czytać książki, słuchać radia, jechać na wczasy kiedy chcę, nie lubię sprzątać, lubię wychodzić z domu o której mi sie podoba, oczywiście swoje obowiązki na studiach i w pracy wypełniam w 100% ale w pozostałych dziedzinach życia jestem leniwa, nie chciałabym stracić mojej cudownej wolności siedząc z mężem i dziećmi. Jednak nie chcę na starość być sama, więc nie wiem co robić??? czy jeszcze mi się to odmieni??? czy mam na siłę reorganizować sobie życie i rodzić dzieci??? ktoś ma jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 23 lata... posiadanie dzieci nie gwarantuje bezpiecznej starosci. Moja ciotka miala dzieci a teraz jest w domu starosci, dzieci nigdy jej nie odwiedzily, nie interesują sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko jak do pory Salas się oglupic polskiemu zasciankowi. Przyszło ci do głowy, ze nie każdy chce mieć męża i dzieci? Jest mnóstwo dróg życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 35 lat i nie z lenistwa nie mam meza i dzieci tylko chyba z przeznaczenia mialam kilku facetów ale nie udalo sie a na sile szukala nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez, jak sobie radzisz ze staropanienstwem, rodzina ci dokucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×