Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Talatosha

zabieg głębokiego złuszczania rejuvi deep milk peel

Polecane posty

Gość Talatosha

Witam. Czy ktoś z Was robił zabieg głębokiego złuszczania skóry twarzy Rejuvi Deep Milk Peel? Wiem że bardzo dobrze działa na blizny potrądzikowe, z którymi borykam się od dobrych kilku lat i w końcu chcę sie ich pozbyć. Wiem że po nakładaniu peelingu w salonie pacjent może zmyć go w domu aż za 3 dni, a po 5-7 dniach skóra zaczyna się luszczyć.Chcę robić ten zabieg w Warszawie. Znalazłam trzy miejsca gdzie robią taki zabieg: - Instytut Urody Lavender - Instytut Urody Bluberry - Instytut Urody New Look Jeżeli któraś z Was ma opinię o tych miejscach to bardzo czekam. Robiłam trzy lata temu 3 razy z odstępami w miesiąć oryginalny Laser Fraxel Dual w Warszawie u dr Marcina Ambroziaka w klinice "Estederm" ( w trakcie leczenia Pan dr kazał mi przyjmować Izotek przez prawie rok), tyłko póżniej dowiedziałam sie że nie może ten lek być przyjmowany w trakcie leczenia laserem. Wydałam kupę pieniędzy (2500 zł cala twarz za jeden zabieg) i nic z tego, żadnych efektów. Bardzo dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty2805
witam Tak jak ty kiedys szukam czegos na temat tego zabiegu i nic nie moge znalesc poza ogloszeniami z gabinetów. Zrobilas w koncu ten zabieg? Sa jakies efekty bo wlasnie bardzo sie nad nim zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jstem własnie po zabiegu. Dosłownie godzinę temu. Skóra na twarzy ściągnięta i czerwona jak po opalaniu. Zabieg po znieczuleniu, więc nie boli prawie w ogóle. Przy nakładaniu ostatnich wartsw już piekło, a miałam nałożonych ich 21. Ciekawa jestem, co będzie się działo przez najbliższe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak efekt po? Jak długo sie goilo i przez ile dni wolalas sie nie pokazywać ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×