Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OGRODNI

ZABIEG ZAFFIRO

Polecane posty

Gość OGRODNI

zabieg Zaffiro gdzie można zrobic w Łodzi, jakie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
tak, i to wszystko powiedziała ci twoja mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bastynkam
Twoja mam to włascielka gabinetu,, hahahhahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastynkammm
Nie mama a lekarz to mówił, dostaje się przecież też ulotki tam i można poczytać, które poczytałam. Niestety moja mama nie ma żadnego gabinetu, co więcej jest tylko nauczycielką 1-3. Widać, że nie można tu już nic napisać. Uważam, że jeśli ktoś chce się poddać takiemu zabiegowi np. Zaffiro, to powinien co nieco o nim wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnośnie zabiegu
Zabieg ogólnie średnio przyjemny, ale afekty są i to najważniejsze. Poddałam się mu ponieważ mam już 29 lat i skóra zaczęła mi wiotczeć :/ ech starość nie radość :( Z pewnością za kilka miesięcy poddam się kolejnemu zabiegowi zaffiro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Beauty Strefa
i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu, urodzie i inne. zajrzyjcie i podzielcie sie wrazeniami www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekturka30
Miałam zaffiro jakieś pół roku temu - tak przygotowawczo do lata zwłaszcza zależało mi na wymodelowanie ud i ujędrnienie skóry brzucha kóra po porodzie stałą się lekko obwisła:-) Sam przebieg wspominam dość przyjemnie : no może pierwsza faza schłodenia skóry nie była zbyt przyjemna, za to druga faza zabiegu to już cudowny łagodzący i relaksujący masaż. Pełen bajer :-) oczywiście nic a nic nie bolało, ale o to pytałam 100 razy przed zabiegiem - bo jestem dość dużą panikarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech mi ktoś odpowie!
A czy zabieg o którym piszecie może być pomocny w przywróceniu jędrności piersi? Czy nie jest on dla nich szkodliwy? Czy w ogóle przynosi efekty odnośnie tej części ciała? No i ile kosztuje? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Zafirro poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Wydaje mi się, że nie jest szkodliwy dla piersi w końcu promieniowanie zostaje jedynie zaabsorbowane przez głębokie warstwy skóry właściwej. A w piersiach oprócz skóry jest tkanka tłuszczowa i gruczoły na które moim zdaniem promienie podczerwone nie maja wpływu. Oczywiście jeśli piersi są zdrowe to można wykonać zabieg. A cena to chyba około 1000zł za jeden zabieg, ale to zależy od gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
dziewczyny a to zaffiro pomoże moim zmaltertowanym przez roczne karmienie piersiom. Bo niestety jak na nie patrze to nie wiem czy płakac czy sie smiać że tak ciągną ku dołowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabieg Zaffiro
Myślę, że seria zabiegów Zaffiro z pewnością poprawi kształt i przywróci jędrność piersiom, niemniej jednak ja bym w tym miejscu zaakcentowała, aby nie wyobrażać sobie, że piersi będę wyglądały tak, jakby im włożyli implanty, bo tak nie będzie. Bardzo wiele kobiet ma mylne pojęcie o tego typu zabiegach i moim zdaniem najpierw należy je uświadomić, a dopiero później mówić o zaletach zabiegu zaffiro. Poza tym po to są konsultacje w klinikach, aby się wszystkiego dowiedzieć - wiele klinik praktykuje bezpłatne konsultacje i według mnie jest to bardzo dobre podejście do potencjalnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polejcie jej :)
Polejcie mojej przedmówczyni, bo dobrze prawi :D Trzeba na wstępie mieć jakiekolwiek pojęcie o tym zabiegu - jakie przynosi efekty, ile kosztuje, jakie części ciała może poprawić, gdzie się go wykonuje etc. Później umawiamy się na wizytę w danej klinice i pytamy, pytamy i raz jeszcze pytamy lekarza o zabieg. Lekarz wytłumaczy jakich efektów możemy się spodziewać, a jakich nie. Rzeczywiście, nie ma się co łudzić, bo zaffiro na biust to nie to samo co implanty i operacja :P No, ALE.... ale cycusie mogą odzyskać dawny kształt i zyskać na jędrności hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosynierka
Moje cycuszki po Zaffiro to marzenie. Mąż może potwierdzić. Najpierw schłodzili moja skórę, by później ją podgrzać. Takie zabiegi miały na celu podrażnienie moich dośc ospałych włókien kolagenowych. Skurczyły się i wróciły do pierwotnej długości. stąd powrót moich cycuszków do pionu :-) zabieg ponoć też miał na celu pobudznie mojego orgaznimu do produkcji nowych włókien kolagenowych ale to bedzie widoczne za jakiś czas...poczekam, sama jestem ciekawa efektu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaffirka222
A ktoś się orientuje jak przedstawiają się ceny pojedynczego zabiegu zaffiro? Poza tym, czy jeden zabieg wystarczy, aby efekty były zauważalne? Wiem tylko tyle, że można go wykonać w scanmedzie, ale nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosynierka
Cena zależy od powierzchni na jakiej przeprowadzany jest zabieg. Zaffiro na twarz to koszt około 1 200 zł, zabieg na brzuch to koszt około 1 400 zł. ten na brzuch najczęściej wybierają kobiety po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wystarczy tylko jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie wystarczy
bo to jest kosmetyczny zabieg. gdyby wystarczył - to nikt nie robiłby plastyki brzucha ani innych zabiegów lekarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zrobić Zaffiro i mam pytanie do tych którzy mieli ten zabieg zrobiony, czy wiecie jaka temperatura była ustawiona podczas zabiegu? Podobno to ważne! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka Puśka
właśnie zrobiłam zaffiro w krakowsiej maestrii - rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolanika
Joanna-34 ważne jest jakiej długości fale laserowe są do tego używane. Przy zafiro jest to promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800nm), powodujące jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65 C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopppke
Ja tylko slyszalam od kolezanki ze dr Zdzitowiekci jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kolaniki
A skąd ty bierzesz takie informacje? Według mnie takowych nie posiadają zwykli ludzie, poza tym są one tak ekspercko napisane, że np. mnie one nic nie mówią, choć nie uważam się za osobę głupią :P Sama jestem zainteresowana zabiegiem Zaffiro na biust, ale jeszcze przed konsultacją lekarską chciałabym dowiedzieć się o nim czegoś więcej, takimi bardziej "przyjaznymi" słowami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
z tego co wiem ,to na piersi tego zabiegu się nie wykonuje. A temperaturę ustawia kosmetyczka w zależności od Twojej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
skóra na dekolcie bardzo mi się poprawiła,a na twarzy ,czy ja wiem? chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
Takie same efekty i taniej po zabiegu e-light w akademii urody na kabatach w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaG-ce
A ja sobie bardzo chwalę Zaffiro, robiłam 2 tygodnie temu i rzultaty są naprawdę powalające a jednocześnie bardzo naturalne, skóra jest świeża, gładka, w dotyku i wygląda jakby gęstsza a przede wszystkim to NIE bOLI!!! nic a nic, tylko lekkie ciepło czuć. Polecam zabieg i Pania doktor z Green Clinic w Gliwiacach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłam zabieg zaffiro w Kielcach. Brzuch a właściwie zwisająca skóra zmnieszyła się o 6 cm,a to jeszcze ma się poprawiać , bo mają powstawać nowe włókna kolagenowe.Super efekt no to i kaski nie żal. Będę pisać o dalszych zabiegach bo robi się co miesiąc . Ale ja już jestem cała hepy.Moja koleżanka poprawiała sobie w tym gabinecie piersi i też jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Robilam cztery zabiegi Zaffiro i jestem zachwycona. Odpowiadajac na pytanie w Łodzi, robilam zabiegi w GoodTime DaySpa na Gdańskiej 96. Z tego co wiem, to oni byli pierwsi w temacie i maja bardzo dobre kosmetyczki (wszystkie po studiach, nie jakies panienki po kursach, albo starsze Panie co pol zycia robily henne i nie maja pojecia o technologiach. no i trzaskaja tam mase tych zabiegow). Jestem zachwycona efektami. A cena... Nie tak strasznie bo przy serii 4 zabiegów dostałam rabat 20%, tylko musialam zaplacic z gory. Polecam bardzo! Ja dolozylam jeszcze do tego Thermalipo II na zmarszczki - kurze lapki, bo chcialam skonczyc z botoksem. Jestem zachwycona! Teraz mam powtarzac zabieg co pol roku. Zainwestuje na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina_remendi
Ja juz od jakiegos czasu przymierzam sie do zaffiro na twarz. Robilam dwa lata temu jeden zabieg na uda i rzeczywiscie moje obwislosci po wewnetrznej stronie zniknely! Niestety wrocily po roku ... ale nie powtarzalm zabiegu bo 1. troche szkoda bylo mi pieniedzy 2.nie wiedzialam ze jest w Lodzi. Teraz tez chodze do GoodTime i narazie mam serie mezoterapii beziglowej na zmiane z kwasem hialuronowym i ampulka kolagenowa. Super efekty! Tak po 4 zabiegach najlepsze widzialam efekty.Caly czas kontynuuje bo to wciaga:) No i zbieram na serie na uda. Mam nadzieje, ze przed latem uda mi sie powtorzyc sukces sprzed 2 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×