Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabieg złuszczający czy nawilżający po lecie?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, zbliża się koniec lata. Jaki polecacie zabieg na twarz po lecie? Lepiej postawić na zabieg złuszczający czy może silnie nawilżający? Stosowałyście już coś kiedyś? Skóra niby jest lekko wysuszona i straciła swoją jędrność, ale też zależy mi na usunięciu powierzchniowych niedoskonałości i martwego naskórka, który powstaje. Może wystarczy tylko specjalny krem i jakiś preparat oczyszczający? Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jedym zabiegu mozesz miec zrobione złuszczanie i nawilżanie, czyli np.kwasy plus serum i maska nawilżająca. Ewentualnie mikrodermabrazja korundowa plus nawilżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetny zabieg nawilżający Algomega Warm Thalgo. Idealny dla skóry po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie kremu nawilżającego regularnie to podstawa, ale moim zdaniem po lecie warto wybrać się na profesjonalny zabieg kosmetyczny. To kosmetyczka przeanalizuje problem Twojej skóry i dokładnie poradzi Ci jaki zabieg wykonać. Jeżeli będziesz miała możliwość polecam Ci silnie nawilżający zabieg Hydra Clinic, który dodatkowo działa bardzo relaksująco :) Natomiast złuszczający zabieg, który warty jest polecenia to zabieg Enzymacid. Zabieg ten w widoczny sposób poprawia stan skóry, usuwając niedoskonałości z jej powierzchni. Jest to alternatywa dla peelingu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo przesuszoną skórę po wakacjach, wyczytałam na forum , że bardzo dobrze nawilża kwas hialuronowy. Szukałam salonu, ktory wykonuje takie zabiegi i trafiłam na stronę www.arkana.pl/gdzie-kupic/partnerzy-gabinety , a tam znalazłam salon www.beautypremium.pl. Zabieg miałam wykonywany tydzień temu, a do teraz moja buzia jest gładka i dobrze nawilżona. O ile dobrze pamiętam to zabieg nazywa się kuracja głębokonawilżająca z kwasem hialuronowym i aminokwasami :) i bardzo ważne na początku zabiegu jest peeling kawitacyjny, więc przy okazji to zabieg oczyszczający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ten sam dylemat, ale doradzila mi pani kosmetolog w Estetice w krakowie, ze najlepiej jest najpierw zluszczyc a dopiero pozniej nawilzac. podobno bez zluszczenia mniej substancji nawilzajacych przenika przez skore. ja w ogole jestem zwolenniczka mezoterapii iglowej, ale ostatnio pani zaproponowala mi zabieg tez z kwasem hialuronowym ale bez uzycia igiel. jakas tam inna technologia wprowadzania tego kwasu- suuuuuper mam skore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam zabiegi z kwasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że teraz jest najlepsza pora na zabiegi złuszczające w tym mikrodermabrazję... trzeba złuszczyć i zregenerować skórę po lecie. Ja miałam robioną diamentową i przede wszystkim zalecam sprawdzanie sprzętu. Ja robiłam w Szczecinie w Cosmedice. Mają tam sprzęt, w którym używa się jednorazowe nakładki diamentowe. Pełna ścieralność, higiena i sterylizacja. http://www.cosmedica.szczecin.pl/zabiegi-na-t warz/zluszczanie-naskorka/mikrodermabrazja-zluszczanie-nasko rka-rozstepy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokułek_89
ja bym poszła na peeling, albo od razu na mikrodermabrazję... skóra może być wysuszona ale trzeba też usunąć nadmiar martwego naskórka. polecam http://hb-service.waw.pl/ , pani Magda jest niezastąpiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest mikrodermabrazja korudowa z maską kolagenową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od Twojej buzi :) Nie da się tak ocenić przez Internet. Musisz pokazac się fachowcom i specjalistom. Ja jestem z Waw i chodze do http://yennefer-studio.pl/ i jestem bardzo zadowolona - zarówno z obsługi jak i z jakości usług. Ostatnio miałam mikrodermabrazje diamentową, genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat pielęgnacji skóry po lecie "Warto zadbać o skórę po lecie" http://www.kreatywna.pl/uroda/warto-zadbac-o-skore-po-lecie/ Osobiście jestem wielką zwolenniczką opalania się w lecie :) Co niestety później ma swoje konsekwencje.. Dlatego warto wiedzieć jak zadbać o skórę i ją zregenerować ;) Przydatne informacje dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od stanu skory. Najlepiej wybrać się na komputerowe badanie skóry analizerem Nati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi Instytut Imeiaa. Mają bardzo dobre zabiegi. Profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka89
Po wakacjach tez mialam ten sam dylemat. Poszlam do dr legrand w Krakowie, w przypadku mojej skory polecono mi zabieg nawilzajacy geneo. To byl strzal w 10! suche skorki zniknely, skora wyglada na odzywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria8
według mnie nie musi być o koniecznie jakiś zabieg może same kosmetyki , które mogą nawilżać naszą skórę po lecie?? ja stosuje kosmetyki z tego sklepu https://sklep.eveline.eu//. mają szeroki zakres produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2341526
Po lecie polecam zabiegi nawilżające. Rewelacyjnie sprawdził się u mnie zabieg marki BIOLINE Aqua, który wykonałam w klinice Dr Legrand w Krakowie. Po zabiegu skóra była mocno nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×