Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog.

Witam, Jestem aktywną uczestniczką forum i specjalistą laseroterapii w renomowanej klinice. Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące zabiegów laserowych chętnie odpowiem. Możecie pytać o: zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie trądziku, depilacja laserowa, Podgrzewanie kolagenu , fale RF, usuwanie przebarwień, usuanie blizn i głębokich zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arosa29
Hej! Ja mam pytanie odnośnie depilacji laserowej. A mianowicie jestem posiadaczką kilku upierdliwych, mega czarnych włosów na brodzie które nawet po wyrwaniu odrastają po tygodniu. Czy laser sobie z nimi poradzi i ile potrzeba zabiegów? Poza tym czy po zabiegu widoczne są jakieś podrażnienia czy zaczerwienienia na twarzy? Czy jeśli poddam się zabiegowi w piątek to w poniedziałek będę mogła normalnie iść do pracy? Dzięki za pomoc Arosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
Do Celesty. Jestem piąty dzeń po lipolizie laserowej. Brzuch miałam robiony z odsysaniem, po zabiegu nic ze mnie nie ciekło i myślę,ze sporo tego pynu we mnie zostało- nie wiem jaki ten fakt ma wpływ na to, że jestem bardzo opuchnięta, zasiniona i obolała, jakie są rokowania na zgrabną sylwetką w ciągu miesiąca? Sen z powiek spędza mi jenak nie ten brzuch a podbródek któremu w tym samym dniu zrobiłam lipolizę bez odsysania teraz wyględa jak "po wojnie" jest opuchnięty i siny, jestem usidlona w domu bo z tym czymś nie mogę pokazać się światu.Napisz mi proszę jak mam postępować żeby przyśpieszyć proces wydalania tłuszczu i pozbyć się opuchlizny i siniaków, muszę iść w Srodę do pracy i boję się zbędnych pytań o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
Do Celesty Mam nadzieję, że nie nie będę zbyt "upirdliwa" jeśli poproszę Cię jeszcze o jedną radę. Za miesiąc mam wesele córki,chcę wyglądać super.Mam nadzieję,że mój podbródek na to pozwoli. Mam wstrzyknięty w bruzdę nosowo-wargową teosyal ultra deep -jest świetnie, ale reszta twarzy jest " do zrobienia". Mam 50 lat , które trzeba odmłodzić. Co proponowałabyś , żeby poprawić skórę wokół oczu , zmarszczki na czole, kurze łapki i lwie zmarszczki. Może botoks? albo zabiegi na "FOKUSIE" - czy po lipolizie podbródka i teosyalu można robić zabiegi falami radiowymi? Proszę podpowiedz mi bo mam tylko miesiąc na poprawienie tego co mam "spieprzene".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moze ja też
zapytam Co byś plecila na zwiotczałą cere, kilka głebszych zmarszczek i jednoczesnie widoczne naczyńka/ Czy jest jakiś zabieg który rozprwaiłby się z tym kompleksowo? czytałam Twoje wypowiedzi na innych topikach i widzę, że znasz sie na rzeczy i lubisz swoją pracę. :) Jestem po 40tce, moja twarz zaczyna mnie przerzażać, tym bardziej, ze miałam nieprzyjemne przejscia w życiu, co też wpłynęło na stan skóry na pewno. Mieszkam w małej mieścinie, wiec bedę się musiała wybrać do większego miasta aby cos zrobić. Dlatego zalezy mi też na tym, aby zrobić raz a dobrze a nie jeździć co troche. Dodam, ze stosowałam fale RF ale bez rezultatu. 6 w serii i potem przypominające co 1-2 miesiace. Ale ze nie było widać rezultatów, to odpusciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do N-E-N-A 50 lat to wcale nie jest dużo!! A na miesiąc przed weselem córki, musisz popracować też nad swoją samooceną i dobrym samopoczuciem, bo niezbyt wiele da się zrobić.Ciało potrzebuje CZASU! ale: jeżeli chodzi o twój brzuszek po lipolizie to zacznij zażywać tabletki Aescin ( usprawniają mikrokrążenie), uciśkaj brzuch w ciągu dnia ( nigdy w nocy!), jeżeli lekarz ci pozwoli to możesz wprowadzić masaże. Siniakó pozbędziesz się przy pomocy żelu Lioton 1000, smaruj kilka razy dziennie. Na kurze łapki, la bellę ( lwia zmarszczka) i poprzeczne czoła w takim czasie efekt uzyskasz tylko dzięki toksynie botulinowej. Na przyszłośc polecam ci zabieg laserowy Trinity, daje rewelacyjne efekty, ale trzeba na nie poczekać trochę dłużej a w efekcie likwidujesz ( zmiany fotostarzeniowe, głębokie zmarczki i zyskujeszjędrnośc skóry). Zabiegi falami RF lepiej już sobie podaruj, chociaż nie ma przeciwwskazań żeby ich nie wykonać w tych wektorach jędrności tam gdzie nie ma wypełniaczy. Dla odświeżenia przed weselem spróbuj sobie zrobić mikrodermabrazję lub Hydradermabrazję z głębokim nawilżaniem i pamiętaj że o wypełniacze trzeba dbać, regularne wizyty u kosmetyczki na zabiegach nawilżających wydłużą żywotnośc wypełniaczy. Udanej zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do to ja może też Już nie pytam co to był za RF że po tylu zabiegach nie ma efektu, prawdopodobnie za słabo rozgrzano ci tkanke i nie doszło do procesu neokolagenezy , który tutaj zachodzi i likwiduje wiotkiośc skóry. Ja robię góra 4 zabiegi i efekt jest bardzo zadowalający, także już nie komentuję. Tobie też polecam zabieg Trinity , o którym pisałam wyżej, lub zacznij od zabiegów fotoodmładzania. A na samym początku przygotuj skórę do zabiegów laserowych porządną eksfoliacją naskórka: mikrodermabrazja, hydradermabrazja ewentualnie kwas migdałowy i dopiero po tygodniu możesz zacząć zabiegi. Pamiętajcie na efekty wszystkich zabiegów laserowych trzeba czekać nic nie jest od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chciałabym...
W jaki sposób mogę usunąć stare (juz dawno białe) rozstępy na piersiach? Powstały one podczas dojrzewania i wtedy niestety nie miałam zielonego pojęcia co z tym zrobić. Mam duże i ładne piersi, staram się dbać o nie, ale niestety nie mogę się nimi pochwalić bo rozstępy są u góry, na dekolcie. Interesowałby mnie również cena (okołu ilu zł). Łącznie chciałabym usunąć ok 10cm rozstępów. Wiedziałabyś ile może to kosztować w Warszawie? I jaki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chciałabym...
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Zabieg który wyżej paniom polecałam nzaywa się prwidłowo TRINITI, przepraszam , ale mam niemiecka klawiaturę i wdarł sie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Stare rozstępy do duży problem, można je zmniejszyć ale nie da sie ich zupełnie zlikwidować. Można zacząc od lekkich kwasów a potem laser frakcyjny, ale na 100% efekt nie ma co liczyć.Bardzo mi przykro, ale tak to już jest z rozstępami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 1
Jaki zabieg poleciłabyś na poprawę owalu twarzy ( podniesienie policzków), ale oczywiście niechirurgiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 2
Jaka jest różnica między mezoterapią bezigłową NNM a BDR ? Która jest skuteczniejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moze ja też
Dziekuję Celesto :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizenka
Ja mam pytanko odnośnie usuwaniu śladówpo trądziku, powiedzmy ze jest ju zaleczony, czasami cos wyskoczy, ale mam na obu policzkach na ich srodkach wgłebienia, blizny i przebarwienia. Jaki jest koszt usuniecia? I na ile zabiegów trezba sie zdecydowac? Z góry dziekuje ze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zadowolona na razie
z depilacji laserowej IPL. Jestem po 2 zabiegu na łydki i niewiele włosów zostało. Ale ciwekawi mnie jak jest po zakonczonym cyklu. Tam gdzie robie usłyszałam ze trzeba 6 - 8 zabiegów. Wyglada na to, ze u mnie nie. Jak to jest z tym, skoro po2 zabiegach jest suoper. Czy one odrosną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Pytanie nr 1 Najlepsze zabiegi na poprawe owalu twarzy: najbardziej widoczny i szybki efekt- zabieg falami RF ( podgrzewanie kolagenu do 60st C),lub mezoterapia na twarz, ale przy dużej wiotkości skóry efekt nie będzie spektakularny. Pytanie nr 2 Różnica między mezoterapią NNM i BDR: NNM No Needle Mesotherapy TM BTL, to zabieg mezoterapii bezigłowej z zakresu medycyny estetycznej, wysokiej klasy zabieg, podczas którego wtłacza się najwyższej jakości środki odżywiające i nawilżające skórę.Dla laików: podczas jednego zabiegu wtłacza się w skóre tyle substancji aktywnych ile znajduje się w 10 b.dobrych kremach prestiżowych marek. Mezoterapia bezigłowa BDR to mezoterapia dla kosmetyczek, czyli jest to zabieg kosmetyczny , pielęgnacyjny, w którym uzywa sie słabszych substancji ( mam tez wątpliwości co do skuteczności zabiegu jeżeli chodzi o sposób podawania tych substancji). Obydwa te zabiegi dają efekty z ta różnica że aby uzyskać taki efekt jaki daje mezoterapia NNM trzeba będzie wykonać 20 razy więcej zabiegów mezoterapii BDR. Aczkolwiek sa to moje osobiste konkluzje , bo nigdy nie spotkałam nikogo , kto był po zabiegach BDR, ale cudów nie ma się co spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Blizenka, Pozbywanie sie blizn i przebarwień należy rozpocząć od głębokiej eksfoliacji naskórka ( 3-5 zabiegów), potem zabiegi fotoodmładzania na przebarwienia ( 3 zabiegi) i na koniec laser frakcyjny na blizny ( 3 zabiegi). Ceny sa różne musisz się poorientować, najdroższy będzie laser frakcyjny, ale daje też niesamowite efekty, warto zainwestować. Poszukaj tylko sensownych gabinetów i nie korzystaj z zabiegów Fraxel, bo są przesadnie drogie , a to jest najstarszy na rynku laser frakcyjny.Poszukaj w okolicy lasera frakcyjnego Matrix IR, najnowszy, skuteczny i zabiegi są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesta a co myślisz o mezoterapii bezigłowej Chcę sobie wykonać ten zabieg w okolicach brzucha i na samym brzuchu ponieważ po ciąży pojawiły mi się tam rozstępy Znalazłam studio w krk w którym ten zabieg na ta partię ciała kosztuje 150 zł w innych cena wacha się miedzy 200 -300 zł przy czym nie jest podawana konkretna część ciała tylko ogółem ze 1 zabieg kosztuje tyle a tyle pieniędzy Wogóle chciałabym się zapytać czy taka mezoterapia jest skuteczna Nie chcę się poddawać laserowemu usunięciu rozstępów ponieważ zwyczajnie się boję Moje rozstępy mają 6 miesięcy Co najlepiej połączyć z mezoterapią zęby było skutecznie Wyżej pisałam o tym studiu http://www.laime.pl/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykanie naczynek
metoda IPL. Czy to jest w ogole skuteczne? Mam popekane naczynka na nosie (skrzydelka) byla juz 4 razy na zabiegu i na razie albo nie ma efektow albo sa marne. czy dalej chodzic czy zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sposoby są najlepsze na spłycenie i wybielenie rozstępów Mieszkam w krk i chodzi mi o coś nie az tak drogiego bo mnie poprostu nie stać Jeżeli by pani mogła zerknąć na to studio to co pani by poleciła W jakim stopniu mezoterapia bezigłowa moze pomóc Mam dopiero 19 lat i te rozstępy bardzo szybko zmieniają się w białe linie dlatego zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie tez dotyczące piersi po karmieniu Jakie zabiegi są najlepsze na uniesienie i wypełnienie biustu Wiadomo bez chirurgi plastycznej cudów nie ma ale myślę ze ćwiczenia zimno cieplne prysznice jakieś zabiegi i kremy coś pomogą Więc moze mi pani doradzić jakie zabiegi są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 1
Jaki zabieg rf byłby najlepszy , bo z tego co zdążyłam zauważyć są różne:aluma, focus, thermage, titan,rf lavatron. Można się zagubić. Poza tym opinie na temat ich skuteczności są bardzo rozbieżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka 1906 Mezoterapia bezigłowa NIE JEST zabiegiem na rozstępy tylko na cellulit.\Rozstępy to ciężka sprawa na pewno nie zlikwidujesz ich zupełnie, ale możesz je spłycić zabiegami skojarzonymi, na początek głęboka eksfoliacja, potem neokolageneza czyli laser frakcyjny. Efekty po 6 miesiącach. Jeżeli chodzi o biust to niedługo pojawi się na ryku zabieg Derma Lift, liftingujący biust bez użycia skalpela, widziałam już efekty , rewelacja! tylko nie wiem czy w Polsce już jest osiągalny. Warto poszukać , bo zabieg zrewolicjonizuje rynek medycyny estetycznej. Zadnych zabiegów nie można wykonywać podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zamykanie naczynek IPL daje b.dobre efekty koagulacji naczyń płytkich twarzy to pewne, natomiast skrzydełka nosa mogą być trudne do opracowania ze względów technicznych, bo głowica IPL jest dość duża i często ciężko jest poprawnie wykonać zabieg, lub ma pani robiony zabieg na zbyt niskich parametrach , że naczynia nie chcą skoagulować. Proszę wybrać się do dermatologa, może tradycyjny elektrokoagulator będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do pytanie 1 W środowisku medycyny estetycznej jest aktualnie b.głośno o szkodliwym działaniu i nigdy nie zbadanych skutkach ubocznych zabiegu thermage i wogóle innych urządzeniach w których wykorzystuje się prąd monopolarny, poniewaz podczas zabiegu przepływa przez całe ciało, a że prąd wybiera drogę przez tkanki rozgrzane te z mniejszym oporem elektrycznym jak łatwo sie domyślić najbardziej cierpią organy wewnętrzne . Szukaj urządzeń ktore pracują na prądzie bipolarnym. Bardzo dobrym zabiegiem RF jest zabieg ReFirme, dużo lepszy i bezpieczniejszy od thermage czy focus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykanie naczynek
dzieki za odp 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp Właśnie znalazłam oferte i chyba na nia się zdecyduję Jest to laser mosaic Jednak stać mnie tylko na 3 - 4 zabiegi Jakieś zabiegi wcześniej trzeba by było wykonać?? Jakie i ile by to kosztowało?? Tam wcześniej pani coś pisała ale nigdzie w krk nie znalazłam takich zabiegów Znalazłam tylko mikrodembrazje mezoterapię untracontur enrdomasaz i peelingi a i fale radiowe ale są bardzo drogie tak jak ultracontur GRAIN DE SEL no i chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×