Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Migdalxxx

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Polecane posty

Gość Migdalxxx

W dziale Zabiegi Chirurgiczne był poruszany temat jakoby to nasi rodacy jeździli do Czech na zabiegi Chirurgii Plastycznej - bo taniej. Mam pytanie czy ktoś zna kliniki w Czechach zajmujące się medycyna estetyczną, lasery, wypełniacze, peelingi, kwasy, zabiegi dermatologiczne, regeneris, Angel-system, mezoterapie, dermapen i inne? Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolicz sobie kasę na dojazdy to wyjdzie Ci drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://aesthetic.com.pl/ znajdziesz pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, a także leczenia problemów dermatologicznych. Oferowane są zabiegi nie tylko na twarz, ale także na szyję, dekolt i dłonie: korekcja zmarszczek, zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, modelowanie ust, lipolifting, mezoterapia i inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej nie warto szukać 'tańszych' i niesprawdzonych miejsc. Jak czytam takie komentarze, jak pozostawiony przez dziewczynę powyżej, to aż mnie dreszcze przechodzą. Polecam klinikę Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie, 100% profesjonalizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem specjalistką w zakresie jakości zabiegów medycyny estetycznej ale polecam gabinet Imeiaa w Opolu. Poddałam się tam zabiegowi usuwania chomików i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pacjenci mają bardzo dobrą opiekę, można za usługi płacić ratami a Pani Doktor to prawdziwy „cudotwórca”. Ofertę gabinetu znalazłam pod adresem www.imeiaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co jeździć aż do Czech? Jeśli w Polsce, a dokladniej w Toruniu znajduje się jedna z lepszych klinik medycyny estetycznej. Wiele osób z mojego otoczenia, jak również ja sama korzystałam z kilku usług, oferowanych przez gabinet BEAUTY MEDICA http://www.beautymedica.pl/. Za każdym razem wychodziłam z niego szczęśliwa i usatysfakcjonowana z uzyskanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem tego zdania, w kraju jest sporo dobrych gabinetów i na pewno w każdym większym mieście znajduje się taki gabinet. U nas w Łodzi bardzo dobrą klinika jest http://www.dimedical.pl/ ja również wychodzę zadowolona po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tymi wyjazdami do Czech też bym uważała, tak jak zauważają poprzedniczki różnicę w cenie wydasz na podróż ;) No chyba że ktoś mieszka i tak blisko granicy... Ale tak to teraz w Polsce można znaleźć sporo bardzo dobrych gabinetów, nawet w mniejszych miejscowościach. Ja jestem z Krotoszyna i u nas chodziłam do Profemi na zabiegi mezoterapii, profesjonalna placówka godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie niedawno mezoterapię igłową w Dermedika w Krakowie. Efekty są świetne, a ja w końcu cieszę się skórą o jakiej marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a znacie taki salon Denique? Zbiera bardzo dobre opinie i zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu medycyny estetycznej, słyszałyście już o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKrakus
Dużą ofertę medycyny estetycznej widziałam na: http://drwojcik.pl/ zajmują się różnymi zabiegami, które na pewno pomogą nie jednej kobiecie poczuć się bardziej kobieco. Dla każdego coś się znajdzie wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam z takich zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej. Przed latem robiłam sobie zabieg ujędrniająco wyszczuplający - liporadiologia vinci. Zdecydowałam sie na gabinet dermedika w krakowie, bo ma bardzo dobre opinie. jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś jednak chciał sobie robić szkolenia z medycyny estetycznej, polecam te z www.pimik.pl . Bardzo przyjemnie się zaskoczyłam, fajnie prowadzone i nie tak kosztowne jak zakładałam to wcześniej, polecam osobom zainteresowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziecie wszystkie wyglądać jednakowo! okropieństwo to, co kobiety robią ze swoją twarzą....gdzie się podziała naturalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdyseuszNowy
Ja polecam gabinet PRODERMA w Poznaniu, i profesjonalne konsultacje z ich lekarzami, mi pomogli wyleczyć wieloletni trądzik jestem mega zadowolony!! Ceny jak na ten poziom bardzo przystepne, a jeszcze ostatnio widziałem ze mozna dorwac kupony na grouponie na zabiegi to juz w ogole cud miod Ja chodze na konsultacje i zabiegi do pani Marty Cieślinskiej, przemila rzeczowa kobieta znajaca sie na swoim zawodzie i posiadajaca duze doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chodziłam na szkolenia w www.pimik.pl . Bardzo mi się podobało i szczerze mogę polecić :) Wiele mnie tam nauczono, bardzo jestem zadowolona z podjętej decyzji uczestniczenia w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to sprawdzony lekarz, ja od lat chodzę do dra Migały z Kliniki Sfera i nie zamienię go za żadne skarby. Chodzę do niego z pełnym zaufaniem i z zamkniętymi oczami przystępuję do zabiegów, bo wiem, że efekt będzie taki, jak powinien. Doświadczenie i wiedza lekarza to najważniejsze kryteria, jakimi się powinniśmy kierować przy wyborze lekarza medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie warto jeździć na takie zabiegi za granicę. Warto znaleźć dobrych specjalistów w Polsce. Np. w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm (https://wellderm.pl/) i korzystać z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena393
Marzy mi się wypełnienie zmarszczek pod oczami za pomocą własnego tłuszczu, ale nie wiem dokładnie na czym ten zabieg polega. Miał ktoś go wykonywany? Jestem ciekawa jakie są efekty i czy jest się czego obawiać. Planuję udać się na konsultację do SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domagalska
Wybierz się na konsultację i o wszystko wypytaj dermatologa estetycznego. Nie pozwól, żeby zajmowała się Tobą kosmetyczka. Medycyna estetyczna jest dziedziną inwazyjną, nawet bardzo w porównaniu z kosmetologią. Zabiegi medycyny estetycznej musi wykonywać lekarza. dla mnie rozwój medycyny estetycznej to nadzieja na powrót do normalności fizjologicznej po porodzie. Na szczęście w medycynie estetycznej rozwija się także ginekologia estetyczna. Zależy mi na zabiegach na włoskim laserze Monalisa Touch. Pracują na nim w łódzkim gabinecie https://multiclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkakuś
Jak każdy widzę ma swój sprawdzony gabinet to dla osób z okolic Częstochowy polecam https://medyk-centrum.pl/ tutaj właśnie byłam na depilacji laserowej z której jestem zadowolona i teraz czekam już na powiększanie ust mam nadzieję, że będzie równie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle psychicznie wpływały na mnie pojawiające się na twarzy oznaki starzenia. Polecono mi likwidację zmarszczek kwasem hialuronowym w klinice www.bochinska.pl w Szczecinie. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Wyglądam o 15 lat młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka44
Ja też uważam, że medycyna estetyczna jest po to, aby o siebie zadbać i czuć sie dobrze ze sobą. Przede wszystkim trzeba znaleźć fajne miejsce. miałam problem z rozstępami, używałam jakichś kremów i kosmetyków, które niemal w ogóle nie pomagały. Pomogły mi zabiegi tutaj RosaMed Clinic http://rosamedclinic.pl/medycyna-estetyczna/ Naprawdę szybko widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś takiego zupełnie się nie opłaca. Pamiętaj, że na dojazdach wyjdzie Ci to znacznie drożej. Może poszukaj gabinetu idealne? Mi po dłuższych poszukiwaniach udało się odkryć ofertę od http://www.drmajewska.com/ . Na miejscu mogłam liczyć na doskonale wykonywane lasery, ale również likwidacje zmarszczek i korekte nosa. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×