Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jolciunia

Zabiegi na cellulit KRAKÓW!

Polecane posty

Gość mówmikryśka
Pytanie czy naprawde masz cellulit czy tylko ci się tak wydaje? :P Jeśli serio masz z nim problem to zastanów się nad usunięciem skórki pomarańczowej za pomocą carboxyterapii. Jest podobno bardzo skuteczna. Sama nie korzystałam, ale rozejrzyj się w swojej okolicy czy w jakimś salonie tego nie robią. Ja jedynie w Krakowie wiem, że jest na Poznańskiej u Pani Kingi coś takiego dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname33
Dla mnie najskuteczniejszy jest Lipo Laser - mozna go wykonac w salonie kosmetycznym www.vicihair.pl ;) wiadomo od razu nie bedzie az takich efektow trzeba z 10 razy powtórzyć no ale się opłaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula88krk
W tym salonie o którym wspomniała kolezanka wyżejwww.vicihair.pl wykonują zabieg KRIOLIPOLIZY oczko.gif skutecznie likwiduje wałeczki na brzuchu już po2 zabiegach oczko.gif a cena po prostu rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam :) Ja też byłam i mama była:) Ja po ciąży a mama... po leniuchowaniu:) Obie robiłyśmy kriolipolize (po 2 uderzenia za 299 zł) w vicihair.pl na brzuch :) A potem do Pani Martyny fryzjerki bach! I 2 w 1 - uwielbiam ten salon:) Gdyby nie to, że włosy nie rosną tak szybko, odwiedzałabym ich codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×