Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabiłybyście psa za 200 tysięcy?

Polecane posty

Gość gość
nie, za żadne pieniądze nie jestem skłonna do okrucieństwa zdecydowałabym się jedynie na humanitarne uśpienie zwierzaka który by był nieuleczalnie chory i cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z glodu wpierdziele psa kota szczura krolika. A nawet krokodyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,ze wczesniej musze to ukatrupic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli przymieralabym glodem... Ciezko powiedziec, bo tak na prawde ja nie wiem co tzn glodowac, nie miec za co zyc. A wtedy człowiek ma inne poglady. Na dzien dzisiejszy nie, nie zabilabym tymbardziej za glupie 200tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci burka zajebać za 200 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam polactwo za 200 zł nawet zabije i zje własną kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za perwersję biorę drożej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wredną suką, ale sumienie by mnie zżerało. Człowieka potrafiłabym zabić, szczególnie takiego, którego darzę ogromną nienawiścią. Ale nie zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzel zabiłabym człowieka niż psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiłbym nawet za 200zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nawet za mniejsza kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pies to nie człowiek, który jest świadomy wielu spraw. Pies jak durny i nieświadomy się rodzi tak głupi i nieświadomy umrze. Jakoś nieszczególnie byłoby mi go żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zabiłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciela, który Cię bezgranicznie kocha? Nigdy!! Mam sumienie!! Zabiłabym pająka bo to jest najobrzydliwsze s************o na ziemi!! Ps. Raczej bym nie zabiła pająka ;( bo by jeszcze odskoczył i dotknął mojej ręki a wtedy moja ręka by uschła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowy, świnie, owce, kozy i inne zwierzęta które wp*****lasz codziennie też potrafią bezgranicznie kochać, a nie sądzę byś miała jakieś opory by któreś z nich zamordować.:) Hipokrytko.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies nie ma sumienia to zwierz stadne i słucha człowieka bo mu instynkt każe oczywiscie ze bym zabił zwierzeta nie znają miłości . nie którzy sa zdrowo p**********i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta mają duszę a koty i psy są na wyższym poziomie niż większość ludzi ,są tutaj by wam pomagać ,przychodząc na ziemie sa zanurzone w świadomości zbiorowego ducha ale gdy wejdziecie z nimi w relacje bliższe nawiążecie więż mogą zaistnieć jako indywidualna świadomość ,szanujcie życie zwierząt bo przed karmą nie ma ucieczki, za mordy za katowanie za dręczenie,świat musi się zmienić zwierzęta czują dokładnie taki sam ból jak wy czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zwierzęta mają duszę a koty i psy są na wyższym poziomie niż większość ludzi " hahaha chyba cię poyebało jeśli faktycznie w to wierzysz, zwierzę to tylko instynkt, uczłowieczanie ich na siłę jest iście zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedza nie jest niedostępna,i nie powiedzą o tym w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jest człowiek?niektórych ludzi nie da się uczłowieczyć ,ssaki które potrafią zabić własnych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psa nie, ciebie chetnie i za 5 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski Barry nie jestem hipokrytką i nie wyrażaj się tak o mnie gdy mnie nie znasz ;) nigdy nie byłabym przy zabijaniu krowy, kozy, czy kury bo mam słabą psychikę a tym bardziej nie mogłabym zabić więc nawet dla takich pieniędzy nie warto... i nie jem krowy, kozy czy innych mięs bo mnie cofa, jedynie zjem kurczaka, ale ze sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, nie lubie wrednych psów które ujadają i szczekają za ludźmi z przyjemnością i dostać 200 tysięcy super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zabiłabym. Nikt nie zapłaciłby za uśmiercenie psa bez przyczyny. Skoro ktoś płaci to albo zwierzę jest niebezpieczne, albo coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×