Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam mieć wątpliwości kto jest nienormalny.

Polecane posty

Gość gość

Moja była nabluzgała na mnie do tego stopnia że zaczynam zastanawiać się czy może faktycznie to ja jestem toksyczny. Skąd mam wiedzieć ,bo może tak naprawdę to ja jestem nienormalny a ona jest normalna, nie wiem... czy naprawdę jak ktoś mnie zdradzi to ja mam prawo do wyjaśnienia? Moja była zadzwoniła do mnie i mojej znajomej z zwyzywała ją od kurew, dziewczynę z którą nie mam kontaktu i nigdy nic nie było. Zdradziła mnie a teraz mi grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inny przypadek, rzuciła mnie , ja chciałem wrócić, ona mnie olewała , ja olałem ją , wróciła do mnie a potem mnie zdradziła. Zadzwoniła i się śmiała jak przepraszała, potem wyzywała. Teraz znowu napisała i wyzywała. Generalnie ciągle mnie wyzywa od jakiś 2 miesięcy od zjebów i p*****w. Ja nic nie mówię a ona po mnie jedzie. Zablokowałem ją na FB to zaczęła dzwonić i mnie wyzywać i grozić że jak coś to ona zniszczy mi zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wątpliwości, chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się dowiedziałeś, że byłeś w związku z wariatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zdrowo "rypnięta" i może Ci zaszkodzić w życiu. Staraj się ograniczyć kontakty z nią do zera, a wszystkie wiadomości od niej zachowaj. Jakby zaczęła brudzić, to możesz się nimi bronić przy znajomych, że to ona ma coś z głową, a nie Ty jej krzywdę zrobiłeś (może oskarżyć Cię o gwałt, o to że kazałeś usunąć jej ciążę itp, wtedy tym bardziej potrzebujesz dowodów na jej niepoczytalność, czy co ona tam ma, bo może wkroczyć policja i prokurator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groziła mi że narobi mi problemów i zgłosi na policję, wiem że na mnie nic nie ma bo znam się na tym ale to i tak przykre. Nabluzgała na mnie tak wiele razy że naprawdę czuje się z tym źle. Mam ponad 1000 wiadomości w których mnie wyzywa i zwala całą winę na mnie. Czuję się przez to źle bo może faktycznie nie nadaję się do związków i jestem beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest że jeszcze jak do mnie wróciła to planowała najbliższe lata i co będziemy robić. Pisała o seksie i na co ma ochotę a dobę później mnie wyrzuciła ze swojego życia zdradzając z klubie. To jest dla mnie przykre, bo wszystko co jej dawałem ona wyrzuciła do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw sms i idz w razie czego na policje. ona moze byc psychicznie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ta baba potrafiła się świetnie kamuflować i mi wydawało się że to jest delikatna dziewczyna którą łatwo zranić i ja nie chciałem jej zrobić krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego koniecznie zatrzymaj smsy, najlepiej je wydrukuj. ona moze dostac szału jak bedziesz mial inna dziewczyne i dopiero wtedy jej zacznie odwalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że po tym jak ja zablokowałem da mi święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×