Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

hej, zaczynam niedlugo brac CLO, wiem, ze jest pare watkow o CLO i staraczkach, ale moze jakas przyszla mama do mnie dolaczy na pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę powodzenia :) Dzięki clo dwa razy zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też się udało dzięki clo, po dwóch latach starań i nieudanej inseminacji. Zaskoczyło w 3 miesiącu brania clo. Tzn. przygotowywałam się do drugiej inseminacji, ale pechowo 2 miesiące pęcherzyki rosły na jajniku z niedrożnym jajowodem. W trzecim miesiacu sytuacja losowa zmusiła mnie do rezygnacji z inseminacji, ale clo brałam i UDAŁO SIĘ!!! Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja jestem w 3 cyklu z clo dzis moj 12 dc zobaczymy jestem pelna nadzieji ze zaskocze i sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, mi się udało - trzy cykle, odstawienie na chwilkę, bo za długo nie można tego brać i z odstawienia jest efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi :) a jak sie czulyscie przy tych tabletkach? ulotka mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja tez mam duze nadzieje na ten cykl:) pozytywnie mysle to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz lepiej raz gorzej, miałam do tego dodatkowo duphaston i przy jego używaniu zdarzały się plamienia. Też mnie przeraziła ta ulotka i dlatego po 3 cyklach odstawiłam ...no i to się okazało najlepszym co zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
jedyny skutek uboczny umnie to wypadanie wlosow bierz clo na wieczor po kolacji nie bedziesz odczowala wiekszych skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore jeszcze lek na obnizenie prolaktyny i luteine na wywolanie okresu :( ojj cykle mam pokickane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci31 - podziękuję Ci w styczniu ;) Z tego co tutaj piszą na forum jak to ma zadziałać to zadziała, bo jak pamiętacie z filmu nie da się oszukać przeznaczenia ;) Mam nadzieję że uda się Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakiej podstawie lekarz przepisuje clo? wystarczy powiedzieć że starania trwają np. rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przepisał na podstawie jajników policystycznych i stracie pierwszego dziecka w 10 tyg. W pierwszą ciąże - jak na PCO - zaszłam bardzo szybko bo w niecaly rok, a potem nic i nic i nic ...i tak dostałam CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się staram od kliku miesiecy bezskutecznie i chciałabym jakiś wspomagacz. myślicie że jak powiem ze staram się rok i potrzebuje wsparcia to mi przepisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo dają jak to trwa dłużej niż rok, ale możesz zapytać zawsze...powinien wcześniej zlecić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej ja dostalam clo odrazu po dostawieniu tabletek antykoncepcyjnych powiedzialam wtedy lekarce ze chcemy sie strac juz o dzidziusia, pierwsza dawke mialam pol tabletki na rozruszanie jajnikow i juz po niej byly pecherzyki , drugid cykl to od 5 do 9 jedna tabletka pecherzyki ladnie rosly ale nie bylo owulki byly zbyt male i byl jeszcze niski progestern , a teraz rozpoczelam trzeci cykl od 3 do 9 po 1 tabletce bylam na usg w 10dc i juz byl pecherzyk na parwe 2 cm wiec razem zlekarka mamy nadzieje na owulke i efekty juz na usg mam nie przychodzi tylko tak jak poprzednim razem zrobic progesteron w 22 dc i przyjsc z wynikiem nrazie czuje mega jajniki i wierze ze w tym cyklu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy CLO to czułam megaowulki - nigdy wcześniej nie miałam takiego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam CLO po monitoringu cyklu, okazalo sie ze nie mam owulacji tabletki odstawilam w styczniu, organizm zwariowal, zamiast okresow plamienia lub nic teraz biore luteine na wywolanie okresu a potem CLO i zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dedi mam nadzieje z etez poczuje mega owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważył ktoś że luteina i duphaston to jest to samo - a ja się czuję przy luteinie dobrze a przy duphastonie fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka macie/mialyscie dawke CLO? ja mam od razu 2 tabletki dziennie czytalam ze to duza dawka, ale lekarzowi ufam, jest dobrym i znanym u mnie w okolicy lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×