Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooperacyjna 789

Zadarty nos, widoczne dziurki w nosie od razu po operacji nosa

Polecane posty

Gość pooperacyjna 789

Witam, we wtorek mialam operacje nosa i mam obecnie zadarty nos i widoczne dziurki w nosie. a mial miec prosty a nie zadarty nos. mam pytanie, czy ktos z Was mial tak bezposrednio po operacji a pozniej juz te problemy zniknely tj. nos nie byl juz zadarty i dziurki nie byly widoczne ??? ile to trwalo ?? dajcie znac !!!!!!! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
mam ten sam problem w twoim przypadku moze byc dobrze takze daj sobie czas J A NIESTETY JESTEM ZALAMANA MUSZE MIEC 2 OPERACJE I NIESTETY NIE TERAZ BO MUSZE CZEKAC MAM NADZIEJE ZE NIE BEDE MUSIALA PLACIC NOSEK mial byc zmiejszony ale prosty a mam zadarty paskudny dziurki mam nie na tym samym poziomie a zdjec tez robic nie moge bo mam nos szeroki i czubek jak kartofel a przed operacja mialam piekne zdjecia tylko chcialam krotszy nosek to wszystko ZALUJE gdyz teraz znow po roku musze robic operacje bo jakos mi sie wierzyc nie chce aby to doszlo do normy kazdy mowi ze doktor mial poprawic moj wyglad a go zepsul pzez 4mce nie wychodzilam z domu teraz pracuje i wychodze ale nie mam juz wcale pewnosci siebie a kiedys ja mialam bylam sliczna LECZ Z za dlugim noskiem a teraz jestem brzydka nie chce byc taka wiec czeka mnie korekta ZYCZE ABYS NIE PRZESZLA TEGO CO JA GDYZ TO MNIE ZDOLOWALO I ODBILO SIE NA BLISKICH STRASZNIE BO TO NIE JESTEM JA LECZ KTOS BEZ UCZUC ODGRYZAJACY SIE ZA TO CO SIE STALO A TO TYLKO MOJA WINA CHCIALAM BYC PIEKNA kazdy jest inny bo u CIEBIE wszystko moze dojsc do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
u znznego lekarza ktory mial program w tv pan S dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni z wyboru
jak czytam to odechciewa mi się korekty, naprawdę, mam trochę za długi nos ale bez przesady więc jak was czytam to mam wątpliwości, czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Ja miałam tak, że po zdjęciu gipsu spuchł mi nos i właśnie był taki zadarty z dziurkami na wierzchu, a do tego szeroki. U mnie jest to jeszcze świeża sprawa. Taki świński ryjek miałam przez tydzień, teraz już zszedł i mam nadzieję, że nie powróci. Może lekarze na konsultacjach nie poruszają tego tematu, ale taka opuchlizna na początku jest zupełnie naturalna. Może utrzymywać się przez kilka miesięcy. Oczywiście jest coraz mniejsza i z czasem zauważamy ją już tylko my sami. Naprawdę nie ma się czym przejmować jeśli jest się krótko po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Jak macie trochę za długie nosy to lepiej sobie odpuście operację bo efekty są różne. Mój nos był szeroki i mocno garbaty. Ja miałam powód żeby się operować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Teraz tak sobie przypomniałam, że bezpośrednio po operacji nos również był zadarty. Pielęgniarka powiedziała mi, że to dlatego, że jest podciągnięty do góry tym plastrem, potem opadnie. Skoro ustaliłaś z doktorem, że nie zrobi ci zadartego nosa to mu zaufaj, chociaż tobie pewnie już i tak się nie przydadzą te rady bo to stary post, ale może uspokoją kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
moj mu nie wyszedl bo mam taki zadarty i nie ladny czubek BEDE miala poprawke ale nie u tego samego Zreszta ja nie chcialam zadartego prosilam o prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze którzy partaczą nosy w PL na S.: To Stępniewski głownie i Sankowski. Stępniewski moim zdaniem najgorszy!!!!!!!!!!!! Odradzam tego dziadygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
mmprincess ile czasu minęło od twojej operacji? Nos kształtuje się nawet przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
SANKOWSKI NIE POWINIEN ROBIC NOSOW moj wyglad mi zmarnowal a teraz nie chce nawet nic miec zemna wspolnego Nie chce mi oddac pieniazkow i nie przeprosil mnie TO JEST OKROPNY LEKARZ BEZ SERCA OSTRZEGAM WAS WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosnosnos
ja mialam operacje 22 listopada jestem 3 dzien po operacji. moj nos tez wyglada jak swinski ryjek. ale nie to mnie niepokoi bardziej martwie sie tym ze jedna dziurka jest duzo wieksza od drugiej. wczoraj bylam u doktora i powiedzial mi ze po prostu jedna dziurka jest bardziej spuchnieta od drugiej i to dlatego ale przeciez nie powie mi nooo nie udalo mi sie juz tak zostanie.. kurcze boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Jak tam twoj nos??? Ja mam zalamke Poprawka mnie czeka,ale nie wiadomo co da sie zrobic Oby sie udalo Jeszcze mysle nad lekarzem Mam 2 do wyboru boje sie Sankowski to nie dobry czlowiek Przykro mi,ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Współczuje, naprawdę. jak czytam takie posty to aż odechciewa mi się korekty. Wiadomo,że przy tego typu operacjach wszystko może się zdarzyć,ale bez przesady. przecież taka operacja kosztuje i to nie mało- podobno płaci się za jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodnaa
mialam wczoraj operacje, moj nos tez jest zadarty, jak swinia, do tego jestem spuchnieta,lekarz mowil ze nie bede miala zadartego i ze to przejsciowe...mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, że znalazłam ten temat - ciekawa jestem czy dziewczynom, które wypowiadały się wcześniej już te noski nieco opadły. Mój na razie jest zadarty, wyglądam jak jakiś krecik lub jeż.. nie spodziewałam się takiego efektu, ale staram się nie panikować. czekam cierpliwie, tylko z tego co piszecie to na początku raczej będzie zadarty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ktore sa swiezo niech sie martwia bo on napewno opADNIE JA MIALAM PO OPERACJI TEZ TAK MOCNO PODNIESIONY JAK SWINIA , A POTEM MI OPADL I TO MOCNO BO TA KONCOWKA TAK TROSZKE "ZWISA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Bardzosie ciesze ,ze niektorym opadaja te nosy-czubki :)Moj niestety jest za krotki -mocno do gory -to wina lekarza Nie opadnie ,szukam kogos kto mi poprawi nos Odradzam Sankowskiego i niestety nosy mu nie wychodza Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
Dziewczyny mam ten sam problem - jestem tydzien po operacji nosa i dzisiaj mialam zmiane gipsu. Nos lekko spuchniety,bez garba,ale koniuszek jak guzik z duzymi dziurkami jak u swinki. Lekarka powiedziala ze to minie i nie robila mi specjalnie swinskiego noska.ufam jej,bo co innego mam zrobic, ale jakos przybil mnie ten widok. Z tego co piszecie to powinno minac wiec bede sie tego trzymac. O rety,nie wyobrazam siebie z takim nosem,mam nadzieje ze nie bedzie mi sie snic po nocach. Gips bede miala zdjety za 3dni, w sume po 10 dniach. Dajjcie znac jak tam wasze nosy sie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykra prawda na temat operacji nosa - często nie wychodzą. Ponieważ nos jest mały i każda zmiana bardzo widoczna te operacje są dość trudne jeżeli chodzi o estetykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
zakładam że jednak większość operacji się udaje, a biorąc pod uwagę to co wyczytałam na stronach angielskojęzycznych, to taki świński nosek często się pojawia. Szkoda tylko ze nie mówi się o tym przed operacją, żeby przygotować pacjentów na taki widok. Na amerykańskich stronach dot. operacji plastycznych nosa jest mnóstwo informacji na ten temat, nie ma się co dziwić, w końcu są bardziej doświadczeni w tej dziedzinie niż my. Jutro mam zdjęcie gipsu i aż mnie ściska w żołądku jak pomyślę jaki nos może mnie spotkać ;( póki co robię sobie okłady z lodu, bo nic innego za bardzo nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
kurcze,może ktoś jeszcze opowie o swoim nosie i o tym jak ze świńskiego ryjka zamienił się w nos księżniczki. taka opowieść na pewno podniosła by mnie na duchu przed zdjęciem gipsu. Może ktoś zamieści tutaj jakąś krzepiącą historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
Juz jestem po zdjeciu gipsu-w moim przypadku okazalo sie ze nos wrocil do normy a ja za bardzo spanikowalam.uff cale szczescie:) nosek wyszedl prosty i symetryczny,nie za maly nie za duzy lecz w sam raz:) nie moge sie nadziwic jaki ladn teraz profil:) jak tylko zejdzie opuchlizna z nosa i twarzy bedzie na pewno jeszcze bardziej pasoeac.poniewaz mialam jednoczesnie poprawiana przrgrode i malzowiny to w srodku nosa mam jeszcze niezlt sajgin,ake to tez sie powoli goi. Papa swinski nosku,witaj piekny nowy prosciutki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdg
lola u kogo mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam
mi niestety pozostal zadarty z widocznymi dziurkami i z jecnej strony jest czubek dluzszy,zakrywam to pudrem i jakos ujdzie w ltoku,nastepnej operacji nie zamierzam miec bo moze byc jeszcze gorzej,pamietam depresje po zdieciu opatrunku,tak jak bym zobaczyla micheala jacksona....... :( operacje mialam 11 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze....
na ogol czubek z czasem opada. chyba ze chirurg z lekka przecholowal ze skruceniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnko...!!! bardzo jestem ciekawa czy jesteś zadowolona po kolejnej korekcie noska. Odpowiedz praszę. Jestem w podobnej sytuacji, ale boję się korekty, że będzie jeszcze gorzej niż było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×