Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Zadłużona po uszy przyjaciółka jak jej pomóc

Polecane posty

Poradźcie proszę... Ma komornika na koncie zostaje Jej niewiele na życie, teraz musi żebrać... Chwilówkami chciała spłacić kredyt i to ją zgubiło. Ja sama mam niewiele więc nie mogę Jej pomóc. Może ktoś z dobrego serca coś poradzi/pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź pod latarnie i zarób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie nie da pomóc. tu trzeba zrozumieć że sie jest ofiarą systemu bankowego i albo podjąć walkę albo spłacać haracz bo oni nikomu jeszcze nie dali ani swoich ani cudzych pieniedzy. to kuglarska sztuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyVaga
Jak walczyć, nie ma na prawnika. Teraz tylko na jedzenie ma, a i na to czasem brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prawnik ma za nia walczyć? zeby walczyc to trzeba najpierw zdać sobie sprawe, że ma się wroga. wiekszość ofiar systemu bankowego uważa że są sami sobie winni albo tak im sie wmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splacanie kredytow chwilowkami to droga donikad chwilowki powinny by w ogole zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przeważnie w tym momencie jest już po walce. nie wiem jak. Przynajmniej nie na publicznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje sponsoring :( ale pary mają wzięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej matce prawie udało sie odebrac sobie zycie przez tych s**********w i ich manipulacje. kocham ją i robie wszystko żeby nic sobie nie zrobiła ale jak mi sie nie uda to zanim umrę będziesz mogła obejrzeć w tv jak sie walczy z sytemem bankowym i jego d******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomóż jej znalezc sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takich kontakrów, a poza tym dowiedziałam się o ich problemach przez przypadek, nic nie wiedzą, że ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma wobec nich żadnego długu. To sa brednie. Jej dług został już dawno zamieniony na kolejne kredyty o wartości daleko przekraczającej to "zobowiązanie". jak im oddacie pieniądze to zamienią je na drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie pożyczyli już więcej pieniędzy niż ich kiedykolwiek było w obiegu. może ja jestem głupi ale jak dla mnie to deko dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiecie. nie to, że naciskamy ale musicie nam oddać więcej niż kiedykolwiek mielismy my i cała ludzkosc":D "Nie pytajcie jakim cudem. Wiara to kwestia intymna :|"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet jak nam oddacie wszystko co ma jakąkolwiek wartość na ziemi (i może księzycu)to i tak jeszcze bedziecie nam wisieli 90% nie...nie pytajcie. już mówiłem. Ale luz odpracujecie to:)" "no nie, że jestesmy mili?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikając już jak to robią odpowiedz mi na pytanie jak można oddać dług, który całościowo jest warty minimum 10cio krotnie więcej niz istniejące pieniądze? widzisz jakaś możliwość? nie widzisz? bo takowej nie ma. a wiesz dlaczego? bo to nie jest dług:) teraz to chyba prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy na pewno,ale można ogłosić upadłość czy bankructwo,nie wiem czy tak to się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bankructwo to może ogłosić bank pod warunkiem, że sie spłaci z publicznych pieniędzy "udziałowców" i da prezesom miliardowe premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby oddać dług to trzeba pożyczyc na niego pieniądze, których nie ma. W tym celu (żeby ułatwić i uprzyjemnic ludziom życie) dodrukowuje sie na skale przemysłową pieniądze, które następnie się im pożycza. (żeby mieli na dług) Tak to mniej niż więcej wygląda ale ogolna idea jest własnie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta to wciąż myslala ze lepiej mieć dlugi niż krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Vaga jakbys naprawdę była ich przyjaciolkia to jest piątek wyszla bys i cos zarobila chyba ze szkarada jesteś. ale lody opędzlować to i szkarada zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście powstaje pytanie: czemu nie można sobie samemu dodrukować pieniędzy? otóż to wszystko dla naszego dobra. gdybyśmy sami zaczeli sobie pozyczać własnoręcznie dodrukowane pieniądze to moglibysmy się pomylic na swoja niekorzysc...:) tu trzeba specjalistów i fachowców pracujacych w instytucjach uzyteczności publicznej (oczywiście prywatnych dla oszczędność...zeby nas nie obciażać kosztami):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie w jakim tepie rosną ceny dobrych drukarek?! mniej węcej w takim samym jak ilość pieniędzy dodrukowanych na ich zakup. z prostego rachunku wynika, że koszta dążą do nieskończoności:classic_cool: dobra. do zobaczenia w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover raczej w psychiatruky wraz z ta zadluzona niunka . może jak ma dlugi niech eksperymenty medyczne rozpocznie na sobie zarobi trochę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obawiam się, że w twoim przypadku nie bardzo bedzie co "leczyć";) po prostu jestes za głupi na jakieś poważne powikłania psychiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×