Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za duży

(za)duży członek

Polecane posty

Gość za duży

Moim problemem jest to, co jest największym marzeniem większości niedorozwiniętych emocjonalnie facetów. Otóż jeżeli chodzi o me przyrodzenie, natura niestety bardzo hojnie mnie obdarzyła. W pełnym wzwodzie mój członek ma 24 cm i obwód 16-18 cm w zależności od miejsca pomiaru. Wielu samców już zagryza zęby z zazdrości. Niestety nie ma czego zazdrościć. Z rozmiaru pierwszy, powiedzmy stosunek odbyłem dopiero w wieku 24 lat. Obecnie w wieku 33 lat mam za sobą 17 związków z kobietami, z czego do stosunku doszło tylko w 9 przypadkach. pozostałe były tak wystraszone, że albo wcale nie dochodziło do sedna sprawy, albo wchodził jedynie czubeczek i ... po zawodach. Z tych, z którymi udało się odbyć powiedzmy to stosunek, mogłem wprowadzić jakąś połowę członka a i tak panie skręcały się w grymasach bólu. Mimo że niektóre naprawdę zwijały się od pieszczot i były mokre od gry wstępnej ze aż kapało, to jak dochodziło do penetracji, nastrój szybko znikał. Można powiedzieć, że z powodu nieudanego pożycia większość związków szybko się kończyła. Fakt, że moim celem nie jest związek z kobietą i przebiegu zciągniętego do Polski 18-letniego niemieckiego auta nie ułatwia znalezienia partnerki. Tylko jeden (1) raz w życiu miałem okazje zamoczyć tak do samych jaj, ale o okolicznościach i z kim wolałbym nie pamiętać. Oral to się jedynie do lizania ogranicza, bo kobieta musiał by mieć usta jak Mick Jagger żeby dało się coś innego zrobić. Sorry Mick, nie jesteś w moim typie ;-). Poza tym już samo ubieranie się, wyjście na plażę czy pływalnię też nastręcza wiele trudności, bo w stanie zwisu to 17-18 cm kiełbacha i trzeba trochę zachodu, żeby wszyscy nie myśleli, że chodzi tu jakiś napaleniec. Tak więc wolał bym mieć naprawdę małego ptaka, niż to co teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrzydkaOna
Mój znajomy, na kuśkę na29cm.Chłopak bardzo przystojny, inteligętny i w ogóle ideał:) Znalazł panne , której wsadzi całego, ale jest tak paskudna jak.. :x, do tego tępa i przygłupia. Mimo wszystko jest z nią, czy szczęsliwy , nie wiem, ale przynajmniej pobzyka:] Mój mąż ma 17cm w obwodzie, początkowo była masakra:x Naszczęscie nie jest tak długi. Wspólczuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneskaaa
wierzę ci, bo mój obecny chłopak ma pałkę 18 cm i jak czasami mnie ostro bierze od tyłu to naprawdę potrafi zaboleć. poprzedni co mieli takie po 13-14 cm mogli walić naprawdę do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przerwie z kawa
Tak więc wolał bym mieć naprawdę małego ptaka, niż to co teraz mam. xxx mam sekator, a Kolega kosę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duży
@ wiecznie_napalona Faktycznie jak dla mnie jest to mało zachęcające. W ramach eksperymentu kup sobie całą kiełbasę żywiecką i zweryfikuj swe marzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swatka z głogowa
za duży i napalona, co będziecie szukać, umówcie się i oboje rozwiążecie swe problemy. PS. duży, nie pytaj o przebieg, to nie wypada .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminkowa
To tylko jakieś trzy cm większy niż średnia na tym forum, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 late 24 cm dlugosci i 18 w obwodzke nie wiedzialem ze to duzo ale jak zaczolem czytac formum to sie przekonalem wlasnie zerwalem z dziewczyna na poczotku mielismy problem z sexsm to znaczy dla mnie bylo go malo po bartnerka skarzyla sje na bule to juz wiem chyba dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dużą i marzę o takim wielkim ale tylko marzenia czasem sobie wkladam różne duże rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×