Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zadzwonil byly chce sie spotkac a ja mam faceta i dziecko

Polecane posty

Gość gość

Moja wielka milosc. Mamy ze soba kontakt raz na pol roku. Ja mam swoje zycie on swoje. Wiemy to doskonale. Ja mam faceta i dziecko on tez jakas dziewczyne. Zaproponowal spotkanie. I bardzo chce isc. Niemoge ale bardzo chce. W domu i tak mi sie nie uklada. Faceta mojego nie kocham. Awantury sa o wszystko. Trzyma nas razem tylko dziecka. Od kilku miesiecy nie spimy ze soba. Ja jestem zmeczona i sfrustrowana brakiem docenienia przez ojca dziecka. Siedze z malym caly dzien. W sumie mamy tylko podzial obowiazkow. Ja zajmuje sie domem( przynajmiej do grudnia bo dotad mam macierzynskie) a on pracuje. I tak sobie zyjemy oddalajac sie od siebie kazdego dnia. Nie rozmawiamy nie rozumiemy sie Chcialabym sie z nim rozstac ale dziecko powinno miec pelna rodzine. I niewiem co mam zrobic. Bo bardzo chce sie z spotkac. Ale wiem ze nie powinnam bo co z tego ze go nie kocham ojca dziecka to czy mam prawo go tak skrzywdzic? Jestem w rozsypce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dziecko i tak wysluchuje awantur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle byś z tym nowym tez awantur nie miała bo ja tak wskoczylam z jednego gów/na w drugie i teraz sama jestem jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Co ja myślę? że jak się spotkasz z tamtym to wszystko w Tobie odżyje i prędzej czy później będziecie mieć romans. Chcesz być w porządku, to skoro z mężem ci się od dawna nie układa i nic was oprócz dziecka nie wiąże, to się rozstańcie. Będziecie wolni, przestaniecie się zamęczać i nie dojdzie do zdrady. Napisałaś dziecko powinno mieć pełną rodzinę ... ? mi się wydaje że powinno mieć kochającą rodzinę. Jak zacznie podrastać to i tak zobaczy, że rodzice żyją ze sobą jak obcy i to nie da mu szczęścia. Ale Twój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to nie maz to masz wolna reke ;p facet powonien Cie docenic tym bardzoej ze urodzilas mu dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie pójdziesz, to będziesz żałować i zadawać sobie pytanie, co by było gdyby. A odpowiedzi na te pytania nigdy nie poznasz jeśli się nie spotkasz. Może los ma ci coś do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno los ma jej coś do zaproponowania. ... tak jak mi zaproponował. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście śmieszni. Najpierw kobiecie radzicie żeby się w romans wdala a potem będziecie napier/dalac ze jest szmata bo zdradziła :) chorzy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce go zdradzac ale wiem ze jak uczucie odzyje moze tak byc. Chce sie wyrwac z domu. Poczuc sie na chwile zauwazona doceniona adorowana. Mam dosc tego co mam teraz. Wieczne pretensje gesta atmosfera w domu i brak porozumienia. Maly zabkuje teraz i wrzeszczy caly dzien....mam dosc tego kieratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze jak twoj facet mialby szanse sie spotkac ze swoja byla to by nie poszedl? Gwarantuje ze nie mialby takich rozkmin. Tacy sa faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście śmieszni. Najpierw kobiecie radzicie żeby się w romans wdala a potem będziecie napier/dalac ze jest szmata bo zdradziła usmiech.gif chorzy jesteście zzzzz spadaj, bo sama chora jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci facet nie odpowiada to sie rozstań - a nie nogi rozkładać jak nie przed jednym to drugim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu chce sie wyrwac na chwile z tych pieluch awantur i wrzasku...:( poczuc sie kobieta a nie tylko matka sprzataczka i kucharka. Tak ciezko to pojac. Mam czas do konca miesiaca zeby sie zastanowic...bo teraz jest za granica i bedzie w czerwcu. Miesiac to duzo zeby pomyslec....nie oceniajcie mnie zle. Jestem.nieszczesliwa....po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idz idiotko, rozwalisz sobie zwiazek, lepiej jak ja pojde i dam mu w ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co myslisz ze były Cie bedzie chciał z dzieciakiem?? co najwyzej Cie pobzyka i kopnie w d**e a Ty zostaniesz puszczalska idiotka która rozbiła dziecku rodzine. Jak Ci zle zfacetem to sie z nim rozstan a potem układaj zycie na nowo z WOLNYM facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ten twój jest niekochajacy to idz,potem pomyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim czdaniem, najlepiej byłoby, gdybyś zastanowiła się dobrze, czego chcesz od życia. Czy jesteś gotowa odejść od Męża. Czy to dobry moment na nową znajomosc (powrót). Uporządkuj swoje życie a odzyskasz wewnętrzny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ze chwilowe zapomnienie rozwiaze Twoje problemy?? Były sie z Toba bzyknie i wroci za granice a Ty bedziesz puszczalska kobieta w dalszym ciagu z problemami. Na pewno mąż jest taki zły czy tylko chcesz sie zabawic??? Chyba nie jest taki zły skoro masz nim malutkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19 19 Trafiles/as w sedno. Mam mase problemow duzo zlosci w sobie i frustracji. Chcialabym.sie na chwile od tego oderwac...byc kobieta a nie tylko matka polka kucharka. Kobieta bez ambicji. Ale gdzie tu czas na ambicje? Jak dziecko male i potrzebuje uwagi caly dzien. Chcialabym zeby ktos zainteresowal sie co mysle i czuje a nie tylko czy obiad ugotowany....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taki zly masz racje dlatego sie waham...:( niechce go zranic bo moze i nie mozemy sie dogadac ale taki zly nie jest...mam dylemat bo mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie dzieckiem a nie szukasz,qtacha do doooopy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się robi dzieci z pierwszym lepszym, a potem zdziwienie że się nie układa :O Najpierw trzeba się poznać a potem nogi rozkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lachonie autorko po co uprawialas seks z obecnym i dlaczego rozstalas sie z bylym mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstalismy sie bo ja wyjechalam kiedy wrocilam okazalo sie ze on tez wyjechal za granice. Wtedy poznalam obecnego wydawalo mi sie ze go kocham ale spadly rozowe okulary...i nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze tu madrej rady nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tu są sami zawistni ludzie. I powtarzam tak jak ci teraz piszą niektórzy idź i baw się to potem ci napiszą po co poszłaś i że jesteś ku/rwa. Tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ty wcale nie chvesz sie z bylym spotkac bo gdybys chciala nie mialabys takich rozkmin. Jak sie z nim spotkasz bedziesz miec poczucie winy i bedzir jeszcze gorzej. Poukladaj sobie w zyciu i nie dzialaj pod presja chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalska...masakra. przestan myslec o sobie ale o dziecku i mezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×