Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calinka28

zajęcia dla kobiet wrocław

Polecane posty

Gość calinka28

kochane forumowiczki z wrocka, gdzie chodzicie na zajecia? :) chcialabym znalezc klub, ktory mialby swoja oferte skierowana glownie do kobiet, a nie wypelniony byl jedynie przyrzadami do robienie miesni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to maja byc zajecia fitness, czy chodzi ci o silownie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka28
fitness, chodzi mi glownie o zorganizowane zajecia, tyle ze z mysla o kobietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fitcurves, tam maja wszystko pod kobiety. w sumie to faceci maja tam zakaz wstepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do fitness klubu Błękitna Laguna - wstęp wyłącznie dla kobiet :D Co prawda siłownia była dość słabo wyposażona, ale zajęć zorganizowanych do wyboru do koloru, a na niektóre chętnych tyle, że trzeba było się zapisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja właśnie szukam siłowni tylko dla kobiet we Wrocławiu :) Interesują mnie też jakieś zajęcia grupowe, muszę w końcu wyjść do ludzi. Ostatnio trafiłam na https://wroclaw.q-mapa.pl/ - można tam znaleźć wiele ciekawych eventów i powoli tworzę sobie plan wydarzeń, które mnie interesują. Naprawdę mam już dość siedzenia w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula3252
Ja korzystam z pomocy Pana Mateusza Kokoszka. Chodzę do niego na zajęcia, jest trenerem personalnym z Wrocławia. http://www.mateusz-kokoszka.pl/ To gość, który wiele potrafi i wszystko robi z wielkim zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×