Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozum po prostu kocham

Zakochałam się w starszym chłopaku...

Polecane posty

Gość Zrozum po prostu kocham

Zacznę może tak: Ja chodzę do 1 gimnazjum, a on do 2 lub 3, nie jestem pewna :/ Jak do 3 to został mi tylko ten rok szkolny i już się nie spotkamy :( Spodobał mi się bo ,, nasze spojrzenia się spotkały" i wydał się taki inny. Nie wiem jak to powiedzieć. Miał taki wzrok oh! Poczułam przez chwilę jakby był taki sam jak ja... właściwie jest podobny co wynika z moich ,, potajemnych obserwacji" XD Nie wiem co mam robić, jestem bardzo nieśmiała, poza tym jestem jedną z tych ładniejszych dziewczyn (mimo to jak patrzę w lustro nie widzę nic nadzwyczajnego), wiec trudno będzie zrobić coś dyskretnie, on ma dużo kumpli i często jest w ich otoczeniu :( Jestem zbyt nieśmiała, żeby podejść od tak... to moja 1 miłość, ale potrafię kochać, teraz to wiem, wyobrażam sobie chwile z nim, które mogłyby się zdarzyć i z każdym wyobrażeniem mam ochotę go coraz mocniej przytulić :) Nie umiem do końca tego określić... jestem romantyczną dziewczyną więc zranienie będzie jeszcze bardziej boleć, dlatego NIE PISZCIE CZEGOŚ TYPU: WYZNAJ MU SWOJE UCZUCIA. I tak nie zrobię tego prosto z mostu :P Tak samo z zagadaniem, po pierwsze: mam pustkę w głowie jeśli chodzi o to co mogłabym powiedzieć, wiec byłabym wdzieczna za opracowanie takiego dialogu w odpowiedzi, po drugie: jestem chyba zbyt nieśmiała, żeby od razu zagadać... wiem, że to dorum dla dziewczyn, ale prosiłbym o odpowiedź nie tylko dziewczyny, ale i chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myslalem ze odbilas męża jakiejś żonie a tu takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxDominisiaxxx
Mam podobną sytuację :) Też czekam na odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum po prostu kocham
Halo, ludzie, istniejecie jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum po prostu kocham
Do komentarza powyżej: Po pierwsze: Drogi kolego, skoro nie podoba Ci się dodany przeze mnie temat to po prostu go nie czytaj. Po drugie: Gonisz mnie do lekcji i nauki, a ja sama zastanawiam się ile masz lat, bo patrząc po twojej wypowiedzi, a zwłaszcza po nie mało ograniczonym słownictwie niewiele. Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 gimnazjum to Ty masz 12 lat Do nauki dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13chyba :D Jeju kazdy miał takie rozterki, dajcie dziewczynie spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum po prostu kocham
Przepraszam drogi czytelniku, ale na tym forum spotkasz wypowiedzi podstawówki. Jak już napisałam jak Ci się nie podoba temat to nie czytaj. Idź się przyczepić do kogoś innego. Jeśli nadal do Ciebie nie dociera i chcesz dalej kontynuować dyskusję, to wiedz że twierdząc po twoich jakże złożonych i przemyślanych odpowiedziach, uczę się znacznie lepiej, niż Ty się uczyłeś w moim wieku. Jeszcze raz do widzenia, Z wyrazami szacunku autorka tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×