Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12321

Zakochałem się, ale ...

Polecane posty

Gość gość12321

Zakochałem się w pewnej dziewczynie ze studiów (rok niżej). Nie żartuję, nie mogę już patrzeć na żadną inną, motyle w brzuchu itd. Próbowałem z nią pisać na fb (mam fałszywe konto) i dobrze mi się z nią rozmawiało, jej nota bene chyba też. Niestety gdy rozmawiałem z nią w 'realu' okazało się, że czuje do mnie jedynie obrzydzenie z powodu mojego wyglądu (może nie wyglądam zabójczo, ale mieszczę się w standardach normalności). Co mam robić? Jestem naprawdę zdesperowany i zdolny do różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro "czuje do ciebie obrzydzenie z powodu wyglądu" to znaczy że jest strasznie niedojrzała i nie szanowałaby Ciebie nigdy. Znajdź lepszy obiekt westchnień no chyba ze ty też lecisz tylko na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znajdź lepszy obiekt westchnień" - łatwo powiedzieć. Dotychczas sam myślałem, że wygląd nie jest cechą pierwszorzędną, ale o ile inne dziewczyny mi się po prostu podobają to ona wgniata mnie w ziemię. Naprawdę nie wiem, może operacja plastyczna, może napadnę na bank ... nie mam pojęcia, ale wiem, że muszę coś zrobić. Jeśli się nie uda to czuję, że nienawidzę jej do tego stopnia, że mogę zrobić coś głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chajs, chajs zdobądź kolego idź na siłownię, zapisz się na sport walki i zarabiaj chajs, chajs, chajs kolego będziesz miał, którą będziesz chciał i przestań być p********ą c**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad hajsem pracuję :) Już nawet widzę światełko. Ale co potem z tym hajsem robić, żeby ją zdobyć to nie wiem. Co do siłowni mam parszywą budowę ciała - w ogóle nie mogę przytyć. Jestem patyczakiem co z moim 1,7 m wygląda tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotruś to Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej poznaj, bo na dziefczynę nie licz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×