Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałem się w niepełnosprawnej dziewczynie

Polecane posty

Gość gość

Moja matka i rodzina mówią pogardliwie "kalekę sobie znalazł a stać go na zdrową" Spojrzenia i komentarze ludzi też są chamskie. Stojąc w kolejce do kasy uprzywilejowanej ludzie skomentowali - kalekę sobie znalazł bo nie chce mu się w kolejce stać . Oczywiście w kolejce do kasy uprzywilejowanej stały typowe rodzinki .pl które o mało nie zlinczowały kasjerki która nas przepuściła na początek kolejki . Czy ogól ludzi nie jest w stanie zrozumieć ,że osoba niepełnosprawna g****o by zjadła byleby być zdrowa , i nie korzystać z przywilejów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****l system. W polsce cebulaki jada po kazdym zdrowy, niepelnosprawy wsio jedno.noe przejmuj sie, i na takie idiotyczne teksty reaguj sarkazmem ja bym sie odgryzla " to moze sie pani/pan z nami zsolidaryzuje i polamie sobie obie nogi? Tez nie bedzie pani/ pan musial stac w kolejce" :p ludzie to idioci. Ten swiat robi sie tak zobojetnialy....a w polsce to juz w ogole...TishAddams9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co as przykro sluchac, ze Polacy są tacy prymitywni. A oczywiście zagorzali katolicy, a jakże. Aż mi wstyd ze się urodziłam Polką. Olej ich i bądźcie szczesliwi. A twoja rodzina to niestety straszne prostaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę Ci że tak mówili w kolejce kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ramach współczucia połamcie swoje nogi oczy wydłubcie i dzieciom dajcie do zabawy uszy przedmuchać kompresorem ręce sobie zostawcie żeby oganiać się od much trupy ludzkie wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho ho, czlowieku, ja mu wierze, moja matke jak byla w 9 miesoacu ciazy i przechodzila po pasach prawie potracil facet ktory siedzial za kolkiem komoreczka przy uchu i p******il o noczym rozgladajac sie na lewo i prawo i mial taki tupet uchylic szybe i zakrzyczec " jak leziesz pokrako z brzuchem" sama bylam tego swiadkiem.wiec chyba nie wierz jacy ludzie potrafia byc wredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiem,mieszkam w wielkim mieście i jednak ludziom niepełnosprawnym jest okazywany szacunek a nie takie coś ,awanturują się ale to pijaki spod monopolowego,przeciętni ludzie są w miarę kulturalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja tez mieszkam w miescie, moze nie wielkim ale patologii jako takiej tutaj nie ma, a gosc ktory tak mojej mamie powiedzial jechal niezla dosc droga furka.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego a osoba niepełnosprawna nie ma prawa się zakochać stworzyć rodziny?! Niepełnosprawny to nie jest takiś potwór jak sądzi połowa ludzi o zacofanym myśleniu, to osoba która jak kazdy człowiek ma marzenia, ma plany. Faktt faktem jest trudniej z osobą niepełnosprawną bo trzeba jej pomagać, ale dla kogos kto jest w stanie się poświęcić z miłosci to nic trudnego. Ludzie mogą szydzić , ale robią to tylko z zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×