Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monny

zakup mieszkania

Polecane posty

cześć, mam pytanie do osób, które niedawno kupiły nowe mieszkanie za gotówkę. Na co tzreba zwrócić uwagę, jakie pytania zadawać developerowi? Jakich użyć arkumentów, żeby zechciał obniżyć cenę za m2? Proszę o podpowiedzi. i oczywiście dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe miszkanie za gotówkę? czyli szukasz kogoś, kto "uzbierał" sobie 400 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli użyjesz arkumentów
to na pewno nie obnizy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo czy sądzisz że to nieosiągalne? Zapewniam Cie że można kupić za gotówkę , i niekoniecznie za taką kwote , w mniejszych miastach m2 - 3500 zł. brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i środowiska, w którym sie obram - owszem, nieosiągalne nie pochodzę ze sfer hrabiosko-ministerialnych, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim...
Ty żadzisz... wiec nie daj sobie wmówić że jest inaczej, teraz mieszaknia nie schodzą więc to developerowi powinno zależyć - nie wykazuj entuzjazmu powiedz że jest średnie, drogie i jakie widzi możlwości by zachecic do zakupu - rabaty, znizki albo miejsce parkingowe gratis. W Wwie znajomej na 100 m mieszkaniu obniżył 80 tys zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co pytać? kolega wynegocjował obniżenie stawki na metrze aż o 600 zł! ;) ps: po co takie wypowiedzi? z większości tryska sama żółć. k zamiast g? jestem w pracy i nie mam czasu na wnikliwą analizę swoich postów, jeśli komuś one przeszkadzają to przykro mi - proszę je zingorować. pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×