Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onadeja

Zakupy ubrań w sieci?

Polecane posty

Gość onadeja

Trafiłam na stronkę z różnymi rzeczami z Chin http://tzch.pl Kupujecie tutaj? Ma ktoś doświadczenie z tą stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystne ceny i wysoka jakość obuwia oraz galanterii skórzanej znajdziecie także na Alfasan.pl to jeden z moich ulubionych sklepów do którego mam pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo jaka fajna kurteczka,. jaka tania, Nie znałam tego sklepu goodlookin ale z chęcią za chwilę przejrzę co mają ciekawego o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiby
Ja jeżeli chodzi o kupowanie w sieci to kupuję na e-kaja.pl. Sprawdzony sklep przeze mnie i przez moje koleżanki. I mają duży wybór więc jest w czym wybierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię sieciówki i zamówienia przez internet, jeżeli chodzi o zakupy w sieci z innych sklepów, dopiero przekonuje sie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyllwia_fl
W goodlookin pojawiły się już fajne wiosenne kurtki :) warto zajrzeć :) Mam nadzieję, że juz niedługo ta prawdziwa wiosenka przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jakie fajne ramoneski pojawiły się w goodlookin i to jeszcze w jakich dobrych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie szukam ramoneski czarnej, z chęcią zajrzę do tego sklepu bo powiem szczerze że nie słyszałam o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde fajne rzeczy na tym goodlookin, a jak z jakością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy się jeżeli poszukiwany jest sklep z modą męską :))) --> www.Ombre.pl <--- Wszystko szybko, sprawnie i w jednym miejscu; za naprawdę nieduże pieniądze można się ubrać od stóp do głów :)) Wpadajcie, bierzcie znajomych i na zakupy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfikkk
z goodlookin mam dwie kurtki i obie fajne więc jak najbardziej polecam tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupowałam sobie kurtkę w sklepie 4F. Mają bardzo ładne kurteczki na sezon wiosenny https://4f.com.pl/kurtki_nieocieplane,281,0.html i można naprawdę wybrać coś ciekawego. Ja kupiłam w kolorze pastelowego różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
wiosennych kurtek wszędzie pełno, ale żeby trafić na fajną i jeszcze w dobrej cenie to już trudniej... w goodlookin widziałam kilka fajnych, jak z jakością? I jak rozmiarówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zimową z goodlookin i wszytko ok, jest pikowana i po praniu też pozostała tak samo puszysta, wkład ze środka się nie skluszył także będzie jeszcze na sezon lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często zamawiam ubrania przez Internet, ale w sprawdzonych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylFukkk
Oczywiście, że robię zakupy w sieci. Nawet dziś zamówiłam rewelacyjną kurtkę wiosenną w sklepie goodlookin to właśnie jeden z moich sprawdzonych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez często zdarza się robić zakupy w sklepach online, szczególnie teraz kiedy dookoła mamy tyle nowych, ciekawych kolekcji, polecam w szczególności www.BucikSklep.pl mają szereg promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.rozmiar32.pl Jeśli macie rozmiar między 32, a 40 i wzrost od 152 do 170 cm możecie dopasować na swoją miarę idealną sukienkę :-) W sklepie znajdziecie też fajne stylizacje sukienek z torebkami skórzanymi. Polecam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inatka93
Nie, nie kupuję na stronach zagranicznych, raczej poszukuje polskich producentów., ponieważ wierzę w ich działania. Jakość ciuszków jest często lepsza od tych sprowadzanych. Osobiście polecam sklep www.Kostium.com, ponieważ ma przystępne ceny i wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie tak ubrania jak buty, to lubię bardzo kupować :) z polecenia jeszcze trafiłam na https://multu.pl/kobiety-home to już w ogóle, bo jak mają w ofercie butki za 20zł to aż żal nie wziać sobie jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo często kupuję w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bardzo często kupuję w sieci. Niedługo to chyba większość z nas będzie tam kupować. Ale no co poradzić jak w internecie można zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. A na https://multu.pl/kobiety-home mają tak fajne buty, że chyba niedługo zostanę stałą klientką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×