Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

założyłam instagrama i jestem zawiedziona

Polecane posty

Gość gość

myślałam że obejrze sobie ludzi, ich wydarzenia z życia a tam strasznie komercyjne profile gdzie kobity pokazują przedmioty,rzeczy jakiegoś sklepu w swoim mieszkaniu bo mają umowę z danym podmiotem handlowym to samo z gastronomią, reklamują rzeczy,restaurację,bolg laski pokazują ciuchy jakiś sklepów ,kolekcjonują obserwujących nie jest to lekka rozrywka tylko cieżka praca danych osób i te komentarze takie ckliwe,kiczowate typu - czekałam co pokażesz rano,cudowne, albo rozczulił mnie komentarz - zawsze marzyłam żeby mieć takie życie jak ty i takie rzeczy piękne poukładane - paranoja :O czuję sie jak na kiczowatym odpuście :O żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo instagram to wlasnie taki cyrk albo reklamy albo pełno gimbusów tępych dziewczynek i sweet chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz byc kims na insta to musisz robic selfie w lustrze ajfonem ale tak by zamiast twarzy bylo wudac ajfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjęcia to spamy,spamy, wszędzie spamy.Nie pojmuję jak można się ekscytować życiem babki która fotografuje wazon na stole, koc przy kominku i taca ze słodyczami gdzie taca podpisane z takiego sklepu a słodycze z takiego,lusterko ze świecznikiem na półce,piesek york na fotelu (fotel z danego sklepu meblowego) a te komentarze to innych spamerek albo sfingowane bo nie wierzę że normalne kobiety takie rzeczy piszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjęcia z ajfonem na twarzy też prawda albo spam albo lans chyba kilka profili normalnych widziałam na ok 400 przejrzanych na jednym zwykła dziewczyna się odchudzała i chyba potraktowała insta jako motywację,Ogólnie bardzo fajnie bo nic nie reklamowała,pokazała siebie jako grubą co się chwali że się nie wstydzi,schudła już z 15 kg, pokazuje wagę i normalne foty co zjada bez jakiś super lustrzanek za bajorną cenę. Widziałam tez młode matki zafascynowane swoim dzieckiem, to jest ich radośc życia, rodzina więc spoko że pokazują spacer,zabawę itd w porzo młode małżeństwo, spacery, zaszła w ciążę , tez spoko ale większość to dno , 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę tylko sztuczne cycki, wielkie wypiete d**y i napompowane wary! I ostrzykniete twarze! I wyglądają co niektore jak potwór a pod zdieciami tysiąc lajkow- szok! Komu to się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele profili, które warto śledzić. Nie wszyscy zakładają instagrama w celach zarobkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli znasz takie to podaj przykłady tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe że są porządni ludzie z ciekawymi zdjęciami z życia ale trudno ich wyłowić spośród setek tysięcy spamów szczególnie osobie nowej, klikam jakąs kucharkę która pod przykrywką sklepu ekologicznego nawala dania które są chyba ulepione z plasteliny, jesli obok niej klikne wybór innych ludzi to pokazują się tacy sami spamerzy czasem wpisze hasztaga i po nim szukami ale trzeba się porządnie nagrzebać żeby kogoś normalnego znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to portal dla pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb i tak gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię popatrzeć jak ludzie żyją np na drugim krańcu świata , takie amatorskie fotki zrobione przez mieszkańców mówią często więcej niż jakieś fotki na portalu podróżniczym. To i jeszcze jeden aspekt dla którego instagram jest naprawdę wart śledzenia i nie będę pisać jaki ponieważ wy niestety tego zrozumiecie bo tylko obrażanie wychodzi wam najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×