Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba było nie

Założyłam z ciekawości konto na Sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

Gość trzeba było nie

jak w temacie w związku z tym, że nie wierzę w to, że można na tego typu portalach poznać kogoś wartościowego nigdy nie szukałam w takim miejscu. ale od 2 tygodni mam konto na S. i wiecie co: tam są w większości: 1. napaleńcy szukający d.. na sex 2. jacyś psychiczni faceci ..piszący bzdury Jak ktokolwiek znalazł wartościową osobę to gratuluję bardzo i jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgggg
ja tez sobie zalozylam zeby poogladac facetow, bo chlopaka to ja mam i ciesze sie, ze on jest normalny, czyli nie daje swoich fot na necie, i nie pisze bzdurnych opisow o sobie i o tym jakiej dziewczyny szuka, bo niektorzy są zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
a do tego ... żenujące jest to jak faceci dają swoje półnagie foty w majtasach samych... i w opisie , że niby miłości szukają ;/ albo znalazłam kolesia z miejscowości od mojej mamy i uwaga: gość ma żonę i 2 dzieci, jest pod 40 i w opisie sobie dał, że szuka miłości i normlanie bez skrępowania wstawił swoje zdjęcia.. na których widać jego nieciekawą gębę! nosz q.. a wiem, że "normalnie" mieszka i żyje z zoną- nawet ostatnio ja spotkałam ( współczuję Jej, bo nie ma biedna świadomości z jakim idiotą i oszustem żyje) I jak tu wierzyć w miłość, w związki i całe to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekol
w każdym gównie jest perłą szukaj az znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek 5008
Masz racje ale tez mozna poczytac i stwierdzic ze 90 % mezczyzn ma wyzsze wykształcenie i w opcji praca maja własciciel. nie sadziłam ze mamy u nas samych biznesmenow i włascicieli firm he he :--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyytytyty
a jak jest jakis fajny to pewnie sporo dziewczyn do niego pisze, wiec i tak mala szansa ze akurat nami sie zainteresuje. sa tez tacy co juz od lat tam siedzą co tez mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
webster podaj nick i miasto z chęcią znajdę Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w plazie jest na pewno
hahaha też miałam konto na sympatii, przez calutki tydzień :P dno i wodorosty. ale miałam w pracy dziewczynę, która uważa, że to świetny portal :D zależy, co się komu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
kolejne moje spostrzeżenie to takie: że Ci NIE bardzo ciekawi mają takie wymagania, że ho! ho! albo gośc do mnie pisze i błędy ortograficzne!! zaznaczam, że błędy są podkreslane! - a niby taki wykształcony ... a tu prosze nawet podkreślonego nie chce mu się poprawić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede podawal napisze tak - mam kumpli ktorzy maja rowniez konto na sympatii i wcale nikt do nich ciekawy nie pisze - jak jakas laska pusci oczko to az strach sprawdzic kto to - a serio to normalni przystojni kolesie wiec nie wiek kto pisze takie bzdury ze niby masa kobiet pisze. Laski to przegladaja zdjecia i czekaja az ksiaze napisze - a jak napisze to juz niech ja zabawia bo ona nic madrego nie potrafi wydusic....alez wspaniala zabawa LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator kafeteryjnej miłości
zależy od urody kobiety. A napaleńców jest dużo nie tylko na sympatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!
Mialam konto na sympatii, umowilam sie z paroma osobami na kawe i sie zalamalam. Co jeden to bardziej kopniety w glowe. Jeden pan np. z obsesja operacji plastycznych, drugi z powaznymi zaburzeniami osobowosci itd. Nie jestem juz na sympatii i na pewno nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
webster, a to ciekawe jest co piszesz... moje wrażenie po dosyć krótkim "pobycie" na Sympatii jest nieciekawe - dno i 10 mertów mułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
ale jest to jakoaś opcja dla ludzi nieśmiałych którzy z tego powodu małe mają szansę poznać kogoś wrealu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam zmieniac waszego podejscia do facetow ktorzy tam sa nie pisze ze znam jakis super wystrzalowych modeli , rowniez nie dzieli od tego kamien milowy. twierdze ze zdarzaja sie tam ciekawe osoby nie bedace napalonymi samcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Przecież wiadomo, że tam mają konta faceci którzy chcą spuszczać sie na coraz to inną, a także większość kobiet które tam piszą też tam maja konta po to samo. Jak ktoś myśli inaczej to jest naiwny. Poza tym, trzeba być niespełna rozumu wierzyć w to, co facet na sympatii pisze o sobie. Niektóre zapewne szukją tam czego innego, ale nie znajdą. Net to nie jest miejsce na zawieranie znajomości. No, chyba, że seks i żegnaj laleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
w każdym razie ja posiedzę jeszcze "jakąś chwilę" i ewakuuję się z S. szkoda czasu tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
Z moich doświadczeń z kobietami 35+ wynika że 50% z tych pań, szczególnie te z dziećmi polują na gości którzy będą wstanie zapewnijim i ich pociechom wygodne życie, reszta jest tak zraniona po poprzednich związkach ze nie wierzy już w żadną miłośc i nie zaufają żadnemu facetowi wiec korzystają ż życia zmieniają ich jak rękawiczki oczywiscie tylko na takich którzy bedą w stanie zabierać je na zagraniczne wojaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze wsrod tych wszystkich nieciekawych znajdzie sie ktos godny uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
załóż koniecznie. Mam podać swój nick z sympatii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
hehe. Nie zrobię tego. Zaraz miałbym kilkaset odwiedzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w każdym gównie jest perłą" Mam konto na sympatii od kilku dni. Nikogo nie szukam, założyłam je z czystej ciekawości. Ale udało mi się wyłowić taką perłę:). Koleś jest inteligentny, z podobnym poczuciem humoru, z pasjami :). Ideał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
spragniona jola załóż koniecznie ja własnie napisałam do jednego z "dziwolągów" ! : ------------------------------------ "Witam co to w ogóle za styl, w swoim opisie użyłes 3 razy określenia "kobietka"- co to ma jest?? żadna norlmalna kobieta nie lubi jak określa się ją mianem per "kobietki" Powodzenia w szukaniu "kobietki", bo kobiety już po takim opisie ...trudno będzie Tobie znaleźć. Pozdrawiami życzę mimo wszystko owocnych poszukiwań " -------- Ech mężczyźni wiej rozwagi w tych opisach i nie dawajcie zdjęc w samych majtasach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak piszesz do kolesi to sie nie dziw ze jakos zabardzo sie nie cieszysz pozytywnymi reakcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie
nie pisze tak do kolesi! napisałam do tego jednego, bo rece opadają jak po raz setny czytam jakiś żenujący opis ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×