Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OpiekunOsobyStarszejNIEMCY

Zaopiekowałbym bym się niemcem a wy.

Polecane posty

Gość OpiekunOsobyStarszejNIEMCY

słuchajcie mojej fantazji zaopiekowałbym się niemcem mógłbym mu zakupy robić no i myć tyłek jakby się obsrał czyściłbym mu jego aryjskie rzeczy prał. nosiłbym do pralni jego mundur w którym służył w ss .a wieczorem śpiewaliśmy byśmy die fahne hoch. w naszym domu było by dużo swastyk i portret hitlera o który bym dbał z należytą starannością. obiady bym mu robił choć niewiem czy by mu polska kuchnia posmakowała ale pewnie tak. potem bym z nim wychodził na spacery.na dobranoc bym memu niemcowi czytał mein kampfa ucieszyłby się bo kojarzyła by mu się ta książką z młodością i czasami tysiącletniej rzeszy. a wy jakbyście się niemcami zaopiekowali. P.S. nie zamierzam szerzyć tu neonazistowskich poglądów ten post to taki żart na wszeobecne oferty opieki nad osobam starszymi w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA NIE - to moja pierwsza myśl po przeczytaniu tytułu A z reszty to już się uśmiałam, dobre Też dziwi mnie ta chęć Polaków do pomocy starym niemcom, co część jeszcze wojnę pamięta Rozmawiałam ostatnio z kobietą która pracuje w niemieckim domu starców i ona twierdzi, że starzy niemcy są bardzo wdzięczni i zadowoleni, że polskie kobiety przyjeżdżają się nimi opiekować Teraz to wdzięczni a kiedyś chcieli nas z powierzchni ziemi zmieść... dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpiekunOsobyStarszejNIEMCY
Moim marzeniem jest opiekowanie się nazistą, który wymordował m.in. Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekują się bo EURO chcą. Za euro wszystko by zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to taka polska mentalność niby każdy na Niemców narzeka, wyzywa od nazistów ale za euro liżą niemieckie stare tyłki :) hipokryzja :) ironia autora na wysokim levelu, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zaopiekował by się Niemcem. Moim zdanie po zakończeniu wojny nie powinno być w ogóle takiego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×