Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slave00100

Zapach i smak ... STOPY, PUPA itp

Polecane posty

Gość slave00100

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać, jak sie Panie zaopatrują na bardzo wstydliwy, dziwny temat, a mianowicie - adoracja zapachu i smaku wyrażana poprzez lizanie , pieszczenie Stóp, Pupy... Bardzo kręci mnie zapach i smak intymnych części kobiecego ciała, lecz uważam, że jest to - co najmniej dziwne, toteż nie mogę zrealizować swoich fantazji, potrzeb, pomimo, że mam żonę.. wstydzę się powiedzieć Jej o drugiej stronie mojego charakteru :) wstyd mi. Pytanie brzmi - czy według Was, to bardzo głupie i nienaturalne? czy ktoś tai - z takimi upodobaniami - ma szansę na "cichą" realizację? Czy znajdzie się tutaj Kobieta z zachodniopomorskiego, która pokaże, że nawet coś takiego jak zapach i smak nie musi być tabu. Pozdrawiam gorąco. dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaku
dla mnie to normalnie, chętnie zgodziłabym się na takie praktyki, pozwoliła wąchać i wylizać, ale to co jest podniecające dla nas dla większości jest odstręczające, nie będzie łatwo spełnić Ci swoje fantzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, lepiej zdradzić żonę, niż jej powiedzieć... słabe prowo, 2/10 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to normalne
ostatnio moj chlopak jak sie kochalismy i robil mi minetke to sie spytal czy moze zejsc nizej to tez bylo dla mnie dziwne bo nigdy tego nierobil ale skoro to go kreci to czemu miala bym sie niezgodzic. Sprubuj tego jak bedziecie sie kochac i poprostu sie spytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta Stóp
Cześć mam 22 lata jestem z Wrocławia szukam dziewczyny która lubi fetysz i pieszczoty stóp, bardzo lubię tak pieścić i chętnie poznam dziewczyna która też będzie miała ten fetysz. Jeśli chciałabyś spróbować albo marzysz aby ktoś wylizał Ci stópki napisz na moje gg 42152854 . Moim zdaniem fetysz ma każdy i to coś normalnego sam jestem normalnym facetem no ale nic nie poradzę, ze natura stworzyła kobiety takie cudowne i wszystko w was jest warte wielbienia wszystkimi zmysłami ;* stopy to jeden z moich ulubionych fetyszy ;> PISAĆ NA GG 42152854 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torcida
hej ja tez lubie zapach i smak pupy i stopek kobiecych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
jeśli idzie o całowanie stóp dziewczynie to ok ja też lubię całować stópki ale czyste i w formie zabawy dla obojga zwłaszcza jak ma delikatne łaskotki ale nie jako poniżenie i nie czuje się tak jak całuje kobiecie stópki a raczej mam frajdę z tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kobiece stopy
Ja tez mam bzika na punkcie kobiecych stop wachlarz bym je i lizal aż do śmierci naprawdę chciałbym wiedzieć jaki maja zapach jaki smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak samo uwielbiam zapach c**ki taki po nocy albo po całym dniu chociaż moja kobieta jest przesadnie czysta po kilka razy w ciągu doby się podmywa nawet w nocy i jej c**ka wogóle nie ma zapachu ale udało mi się ją namówić kilka razy żeby nie myła c**ki przez całą noc i dzień i wtedy czuć prawdziwy zapach c**ki pachnie naturalnie kobietą coś cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat , tylko coś mało wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtiIt
dziwaki z jednej sraki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtiIt
świntuchy też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakaś niezapominajka albo inna girls ma ochotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwi zboczency ochyda czytac sie tego nie da stopy lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stu procentowe samce kierujące się instynktem. Sex z takim mężczyzną to nie zapomniana przygoda, dla takiego bym teraz z miłą chęcią rozłożyła nogi żeby mnie wylizał i porządnie zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie też przyciąga.Lubię naturalny zapach :) Chlapię jęzorem jak pokręcony,a po tym wbijam mój słup do końca czując dno tego wspaniałego wulkanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie myłam od wczoraj c**ki i robię sobie dobrze teraz i czuje wyrażny zapach swojej muszelki jest bardzo podniecający właśnie dochodzę za chwile się spuszczę i uciekam pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaKatarzynka
Uwielbiam stópki mojego Waldiego :p mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzo chętnie wypieszczę ustam
stópki zadbanej kobiety .Meil: „camelek8@interia.pl” . I nie tylko stópki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaKatarzynka
właśnie moje stópki zostały wylizane :) dzień dobry all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMagdalenaaaa
Kto mi wyliże c**kę po nocy ? Jest spragniona i podniecająco pachnie, sama bym sobie wylizała gdybym mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdamagdalena ja chetnie to zrobie, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free time
Magda - chcialabym bo mam na to samo ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec ja jestem dziewczyny chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, nie zawsze mi sie podoba, ale wychodze z zalozenia, ze wtedy mu o tym mowie. :):) stopki rzadko mi caluje/lize, ale zdarza mu sie, najczesciej mnie laskocze. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelkowy
moję intensywnie pachnące mną stópki właśnie zostały solidnie wylizane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×