Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie krtani?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co robić:( Niepokoi mnie zachowanie mojego trzymiesięcznego dziecka. Jest wesołe i nie wygląda, jak by je coś bolało, ale... od wczoraj wydaje z siebie piski, których wcześniej nie było. Może właśnie nabyło tę umiejętność? Nie wiem, to moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia, czy to prawidłowe czy nieprawidłowe. W każdym razie guga mniej niż wcześniej. Do tego przy zabawie obserwuję przyspieszony, taki jakby "łapczywy" oddech, który jest wyraźnie słyszalny (takie dyszenie). Czasem pokasłuje, ale lekarz uprzedzał że może tak jeszcze być przez jakiś czas, bo dziecko niecałe 2 tygodnie temu wyszło z zapalenia płuc. Boję się, że to jakieś zapalenie krtani. Czy Waszym zdaniem powinniśmy jechać na pogotowie? Mam już tego dość,u lekarza jesteśmy co najmniej raz w tygodniu (ostatnio byliśmy w środę)... No i przede wszystkim nie chcę tam ganiać bez potrzeby, bo dziecko jest osłabione po tym zapaleniu płuc, a czego jak czego ale zarazów to na tym pogotowiu z pewnością nie brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej 9 miesiecznej corki zapalenie krtani objawialo sie szczekajacym kaszlem. Byl to suchy kaszel i bylo go slychac jakby z gardla. I wlasnie takie charczenie. Zapalenie krtani moze byc bardzo niebezpieczne. Wrazie ataku hakiejs dusznosci okryj dziecko kocem i trzymaj przy otwartym oknie. Zimne powietrze pomaga. Jak cie to niepokoi to jedzcie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wasze dzieci ssały penisy tatusiom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo mamusie ssały, dobrze ryja nie wypłukały i smoczki polizały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×