Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehmmmm

Zapalenie pęcherza a karmie piersią

Polecane posty

Gość ehmmmm

Czy któraś z Was przechodziła przez to w trakcie karmienia piersią?zmagam się z tym od kilku dni i juz nie wiem co robić:( Kiedy wydaje mi się,że już jest lepiej problemu powraca. Stosuję urosept i duomox,ale to chyba nic nie pomaga...Co moglabym jeszcze wziąć przy kp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko lekarz, bo take infekcje lubia powracać, a i nie stosuj sama antybiotyku! Mi pomogła żurawina pod każdą postacią, lubie suszoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmmm
Nie leczę się sama,stosuję to na zalecenie lekarza. Chciałam się dowiedzieć,czy znacie jakieś jeszcze inne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz furagin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duomox? Czy ten lekarz oc***ał? Przecież to dość silny antybiotyk. To samo z polecaną furalginą, lek bakteriobójczy. Termofor na podbrzusze, ten urosept może być i żurawina. Jeśli ten antybiotyk nie pomaga tzn, że to nie jest zakażenie bakteryjne tylko przeziębienie, dlatego trzeba wygrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak w czasie karmienia piersią ale w czasie ciąży można furagine-brałam ,a póxniej profilaktycznie też lactovaginal i tabletki z żurawiną, do tego kazali mi bardzo dużo pić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duomox w czasie karmienia piersia??? Zmien natychmiast lekarza, to nie jest antybiotyk dla ciebie. Ja lykałam urinal, wszystkie składnki sa bezpieczne dla dziecka, zreszta tak mi lekarz powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zapalenie dostałam kiedys lek o nazwie cipronex wiem ze super :) ale to na recepte i po 1 dniu bylo po wszystkim ;) a furagina g****o dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej duomox można przy karmieniu piersią, weźcie douczcie się a później straszcie, jeszcze Augumentin jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co od razu najcięższy kaliber.Mnie pomogły tabletki ziołowe i provag doustnie, poza tym dużo piłam i wygrzewałam się.Innym razem pomogła furagina-ale wiem czy można przy karmieniu.Antybiotyk to ostateczność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedwisia33
Urinal na drogi moczowe działa świetnie i jest bezpieczny przy karmieniu piersią. U mnie obeszło się bez antybiotyków, jak mogę to ich unikam, nawet jak nie ma przeciwwskazań od lekarza, bo to wiadomo, że lepiej ograniczyć do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imirna33
Ja się lekarza pytałam, to powiedział, że nie zaszkodzi w żaden sposób przy karmieniu piersią, także urinal można stosowac bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmmelek87
No w sumie to w składzie nie ma nic co mogłoby szkodzić więc nie ma przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok z zurawiny! Lekarstw sama nie bierz, udaj sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasiadówka zszałwi i rumianku, do rondelka gorący napar z tych ziół i daj pod pupę, kucnij nad rondelkiem i rób nasiadówki pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurawit pomoże. Bezpieczny w ciąży i podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość 2015.01.25 jaknajbardziej zgadzam się z toba i tez chcialam dopisac ze mojej corce pomogł augmentin (jak była niemowlakiem) ale duomox bardziej kojarzy mi się z zapaleniem oskrzeli,ja to dostałam na wiosnę jak mialam i oczyowsice informowałam lekarza ze kp i wlasnie dostalam duomox,lekarz mowił ze jest to bezpieczny antyb i ze pomaga tez w alergii ale skoro dostalas antybiotyk to co nie pomaga ci? mialas jaKIES DOdatkowe badania robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×