Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaweniwena

Zapalenie pęcherza.

Polecane posty

Gość ffinka
Na wszelkie infekcje ,przeziebienia skutecznie pomoże PEKTOSOL.Pierwszego dnia przyjąć kilka razy dziennie w mniejszej dawce /.Poniewaz jest niesmaczny popijac wodą ze sokiem.Oczyści drogi moczowe ,oddechowe ,zatoki ..... Przeziębienia ,zatoki ,migdały ,problemy z gardłem sa przyczyną zapalenia dróg moczowych. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz proszę na przygodazduchowoscia@wp.pl, a postaram się odpowiedzieć, dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety infekcje pęcherza lubią nawracać, warto zwrócić uwagę na dietę i higiene. No i wzmocnić układ moczowy preparatmi na bazie wyciągu z żurawiny i pokrzywy np. żurascin uro. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację zapalenie pęcherza to taka przypadłość która lubi sobie co jakiś czas powrócić, dlatego warto stosować odpowiednią profilaktykę aby tego uniknąć, ja łykam urinal i staram się ciepło ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się ciepło ubierać i uważać żeby nie zmarznąć, o zapalenie pęcherza łatwiej zimą czy jesienią, mi zawsze pomagało furaginum, na świąd czy szczypanie używałam provag żelu bo dobrze łagodzi, żurawina też pomaga i łatwo ją włączyć do diety, jest naturalna, więc jak ktoś chce zapobiegać to żurawinka jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptekach jest już bez recepty dostępna furagina, wg. mnie najlepsza na zakażenia pęcherza, przynosi szybko ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczególności u kobiet łatwo. najlepiej cieplej się ubierać bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
furagina albo urosept. Bardzo dobre środki, niestety zapalenie może wracać ale na to chyba już nie mamy wpływu :/ leki które wymieniłam plus płyn do higieny intymnej, ciepło się ubierać i nie sikać w miejscach publicznych :) A i urosept kosztuje naprawdę parę groszy a bardzo pomaga nawet na cięższe zapalenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe sposoby sa dobre ale pomagaja tylko na chwile. Osoby z nawracajacymi infekcjami potrzebuja czgos co zadziala i zadziala szybko, a przede wszystkim na dlugo. nie musi to być zaden silny lek ani antybiotyk, wystarcza naturalne składniki. Chodzi mi np o zurawine plus inne dodatki. dla mnie najbardziej dobrany i dopasowany sklad ma urinal o którym była juz mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak domowymi sposobami można jedynie zaleczyć infekcje, ale nie wiem czy można sprawić, że nie będzie ona powracać. W tym przypadku lepiej sięgnąć po jakieś skuteczne suplementy na przeciwdziałanie zapaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o profilaktykę, najlepszy uro up (ostatnio na waptece kupiłam zapas na pół roku, bo biorę codziennie i boję sie, że jak przestanę to moje problemy z pęcherzem wrócą), a doraźnie furagina, termofor, dużo płynów i oczyszczające zioła (np. fitolizyna - ohydna, ale pomaga) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że stawiasz na profilaktykę to podstawa, dlatego, że infekcje pęcherza lubią nawracać. Dlatego ja w okresie jesienno-zimowym staram się wyjątkowo dbać o zdrowie, profilaktykę też stosuję ale u mnie sprawdził się urinal, używam go odkąd po raz pierwszy nawróciła mi się infekcja, obiecałam sobie że już do tego nie dopuszczę i zaczęłam łykać ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×