Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

zapalenie POCHWY!

Polecane posty

Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

ostatnio byłam u ginekologa poraz drugi przepisał mi jakies tabletki dosyc drogie ok 100 złotych juz drugi raz.stwierdzil ze mam zapalenie pochwy.nic mi konkretnie nie wytłumaczyl od czeo i z jakiej przyczyny sie to dzieje.pomocy!pragne podkreslic ze rano to zalezy od dnia cieknie mi z pochwy.no i zapach jest nie przyjemny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
idz do innego lekarza jak ci wipisuje tabletki z a 100 zl i ci nie pomaga to cos znim nie tak............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś u nie mądrego lekarza-kup sobie w aptece gyno-femidazol kosztuje bez recepty ok 9 zł na pewno Ci pomoże.Tabletki te są na stany zapalne,zakażenia i grzybobójcze,ewentualnie na wargi sromowe do smarowania clotrimazolum krem bez recepty ok 3.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, idź koniecznie do innego lekarza, nie kupuj na razie tego gyno-femidazolu, bo on nie jest na \"wszystko\". jest tylko na grzyby i bakterie gram-dodatnie. ale już np gardnerelli (która wywołuje często bakteryjne zapalenie pochwy) czy rzęsistka już nie ruszy. a tak na marginesie, to co Ci ten lekarz przepisał? bo kurde taka cena to by mnie chyba z nóg zwaliła w aptece :o a za wizytę pewnie wziął drugie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latkaaaaaa
jakies tabletki doustne i dopochwowe.jutro sprawdze na recepcie!tez mnie cena przeraza!za ejdne juz dałam 50zl a teraz tez cos takiego jak nie weicej bo 2apakowania mi przepisal na zas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, jak tyle zapłaciłaś za kilka leków, to nie jest tak źle. niestety to normalka :o myslałam, że za jedno opakowanie tyle;) czasem jak szłam wykupic recepty, to zostawiałam ponad 100 zł, bo doustne jedne, doustne drugie, potem dopochwowe i jescze drugi komplet doustnych dla istnego. ceny sa rózne, ale z doswidczenie moge powiedziec, że z tych drogich to macmiror jest bardzo dobry, kosztuje ok 45 zł, ale jest na wszytsko, każda cholera po kuracji nim ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 23
hmmm a mi zapisal dokladnie na zapelenie pochwy czopki dopochwowe sterovag cena 9,50 jak narazie "wzielam jedna" ale w porownaniu do tabletek dopochwowych Gynalgin sa genialne ( tabsy zle sie wklada bleee przynajmniej ja milam problem i jeszcze pieklo mnie po nich wsyztsko a po czopkach wlozylam zasnelam bez problemu i jak narazie zadnego swedzenia i pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokumiku
dziewczyny ja mam takie dziwne zolte uplawy-czy to jest zapalenie pochwy?????bo ja nie mam pojecia!blagam o rade bo mam juz tego serdecznie dosyc!!!:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffff
a ja nie wiem co mam zrobic mam dziwna wydzieline z pochwy taka gesta czy ze mna jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffff
prosze poradzcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefi
w aptece można kupić bez recepty FLORAGYN, to rewlacyjne czopki , jest ich sześć, ale to wystarcza aby wyleczyć ostry stan zapalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefi
Dziewczyny na miłość boską, co wy wyprawiacie, upławy to znak ,że należy już być w gabinecie, to może być nic a może być tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksia
co za ból to tak strasznie piecze,i povraca co dva miesiace,co zrobic zeby jakos ten ból złagodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Też uważam że jak pojawiają się jakieś upławy należy udać się do gina. Ja swoimi się za bardzo nie przejmowałam bo wydawały mi się normalne, nie śmierdziały itp... przy rutynowej kontroli wyszło, że mam nadżerkę i terazsię z nią bujam. Będziecie domowymi sposobami leczyć zapalenia ...a za tym może kryć się coś więcej... Mi lekarz przepisał gynalgin za który na receptę zapłaciłam nie całe 2 zł. Czytałm na różnych forach, że to doś popularny lek. Mnie niestety nie pomógł i nadal mam stan zapalny, gin przepisał kolejne czopki gałki propolisowe i albothyl (koszt 50 zł). Mam nadzieję, że będzie oki. Polecam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaalam
macmiror ale u mnie stany zapalne od nadzerki sa wiec ja bede miala smarowana solcogynem kiedys mialam i na dluuugo spokoj byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
mam problem i nie wiem czy powinnam wybrac sie jak najszybciej do ginekologa mianowicie czuje swedzenie i pieczenie w okolicach pochwy i mam opuchniecia nie wiem co moze mi byc:/a objawy przyszly tak nagle:/prosze mardzo bardzo o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidna
Boze pomożcie mi ...bylam i g.i przepisal mi tabletki za 25 zl(lacibios femina) ale i tak mi nie pomogly!!!!!!!!!!!!!! nadal mam zolte uplawy nie wiem co sie dzieje co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidula88
czesc dziewczyny! mam problem: bowiem mam upławy tzn wydaje mi sie ze sa nieprawidłowe bo wydziwlina jest kremowa i gęsta i nie pachnie najlepiej... Zrobilam sobie cytologie i wyszla przawidłowo... Powtorzylam zeby sie upewnic i znow to samo! Mam I grupe wiec chyba nie cierpie na zaden stan zapalny... Ale ta wydzielina naprawde mnie niepokoi! pomozcie błagam! moze powinnam sie czyms smarowac lub zazywac jakies leki? Prosze o pomoc, jestem zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishka
witam dziewczyny...jestem z topiku "infekcje pochwy...a czosnek"...zapraszam was jesli chcecie bo tam rowniez jest wiele kobiet,dziewczyn ktore choruje dluuugo i moga wiele reczy poradzic ale....niech kazda z was idzie do ginekologa najlepiej i porobi badania...ja tak samo jak wy zwlekalam i nie chce straszyc ale mnie sie to cholerstwo trzyma juz 1,5 roku...tak tyle czasu i to nie jest raz na tydzien,raz na miesiac tylko uplawy i straszne pieczenkie mam codzien wiec jak chcecie poczytajcie sobie na "infekcje pochwy..."i moze czegos o waszym problemie sie dowiecie ale tak jak mowie,najwazniejszy jest kontakt z lekarzem bo my lekarzami nie jestesmy,dzielimy sie tylko swoimi przezyciami i opowiadamy o swoich dolegliwosciach ale kazda z nas jest inna...wymieniacie tu mnostwo lekow ale nie wszystkim one pomagaja...ja wzielam prawie wszystkie o ktorych piszecie i nic...badania wychodza ok a nadal mam mocne pieczenie i uplawy!nie wiem co mi jest...poraz piaty jutro zmienie lekarza...mam nadzieje ze to bedzie moj ostatni,ale sie rozpisalam;)wiec pedzcie do lekarza bo my z tymi infekcjami pochwy jestesmy najbardziej narazone na raka szyjki macicy...pozdrawiam,trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora75
dziewczyny co jest z wami !! tak nagle cos sie z wami dzieje , moze zatanówcie z kim ostatnio spałyscie i wtedy pomyślcie skad sie wzieły te upławy .Nic sie nie dzieje bez przyczyny .Faceci roznosza miliony bakterii przy czym nie odczuwają kompletnie nic , zadnego swedzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia małgośka
czesc dziewczyny mam do was pytanie, mam mala nadzerke od ktorej czesto robia mi sie stany zapalne, w zwiazku z tym moj lekarz chce mi ja usunac jakims plynem solcogyn, ale slyszalam ze niektorzy lekarze odradzaja usuwanie malych nadzerek u kobiet ktore jeszcze nie rodzily, co mam zrobic, czy powinnam zgodzic sie na zabieg czy skontaktowac sie z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 20
dziewczyna a co sadzicie o tantum rosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurka
czesc mam na imie zaneta od kilku miesiecy mam nie przyjemny zapach z pochwy nigdzie mnie nie boli ale kjak siedze w szkole to sama to czuje jest ma wstyd gdy sypiam z moim chlopakiem.prosze pomuzcie nie chce isc do ginekologa bo sie boje prosze pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebka
tylko lekarz Ci pozmoze. naparwde nie ma się czego bać. hej. ja tez dzisiaj byłam u lekarza i ten swteirdził, ze mam zapalenie pochwy. tylko, ze moim problemem jest tradzik przed okresem. i gdzie tu logika? czy to wogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewletta
o rany, co to za lekarz ktory na uplawy przepisuje lacibios femina? przeciez to sa kapsulki na odbudowanie flory bakteryjnej PO KURACJI, i na pewno nie wylecza stanu zapalnego ani grzybka. tak samo floragyn nie wyleczy, tylko odbuduje flore bakteryjna . te probiotyki maja nam pomoc w niezlapaniu znowu czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doinformowana
hej dziewczyna bylam u ginka i przepisal mi Flumycom i Pinafucin wiecie czy dobre te leki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często właśnie odbudowanie prawidłowej flory bakteryjnej jest kluczem do sukcesu. tak może być np. w drożdżakowym zapaleniu pochwy gdzie ulgę daje zwykły jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tora21
hey dziewczyny mam podobny problem i jestem w trakcie kuracji tyle ze ona długo trwa ponad miesiac i z tad moje pytanie ile jeszcze bedzie trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×