Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgosia0

Zaparcie....jakies domowe srodki na nie?

Polecane posty

Gość małgosia0

Znacie jakies? Prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczki
otreby i duzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowe jagody i np.koktajl mleczny z nich, albo dużo kefiru, zsiadłe mleko, o własnie, pieczonki i zsiadłe mleko, maślanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiadle mleko
powinno byc krotko zsiadle - takie juz 2 dniowe dziala zapierajaco. najlepsze sa sliwki suszone i otreby pszenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy masaz tajski warszawa
duzo wazyw i owocow, ciemne pieczywo, duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
chinska zupka-serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sliweczki
ale SUSZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le k
rano szklanka przegotowanej wody-codziennie,wyproznienie bedzie regularne. Jak nie pomoze to na czczo sliweczki albo jogurcik i 2 szklanki gazowanej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żaba
mi wystarczy kombinacja : kawa + jabłko + woda , w zamian za jablko moga byc w zależności od pory roku i tolerancji: truskawki, śliwki, gruszki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa i papieros
oddałabym ci z pół jelita to by nadrobiło leniwość twoich.;) ja mam za bardzo pracowite. a niech dojdzie stres to mam takie biegunki, że z domu wyjść nie mogę.;) po kawie i papierosie zawsze lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
morele suszone,śliwki kalifornijskie suszone i gotowane buraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda z tym mydłem
kawałeczek mydła w pupę. zaraz się załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóbuj......
zjeść ok pół szklanki gorczycy i popić wodą ja tak robiłam kilka razy coprawda konsumowałam to 20 min ale potem efekt był łłlooohhoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowa Magnolia
mocna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auauauuuuuuuuua
Przygotuj sobie wieczorem szklankę przegotowanej i wystudzonej wody, dodaj do niej łyzkę miodu, wymieszaj. Rano wypij na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auauauuuuuuuuua
Acha i super jest odrobie wina wytrawnego (albo półwytrawnego) z wodą. super gasi pragnienie i dobrze robi na żąłądek po jedzonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2859
ja codziennie wieczorkiwm biorę jogurt naturalny+3 łyżki płatków owsianych+2 łyżki otręb pszennych a z rana na kibelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
co z tą zupką, hm, ja ostatnio jadłam przez trzy dni, i było okey, a terax juz zupki nie jem i znowu, straszna sprawa... kurcze, zastanawiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś napisał wyżej: wieczorem przygotuj szklankę wody z łyzeczka miodku i cytrynką. Pij na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pij wody mineralnej z sokiem z cytryny....to naprawdę działa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dziala
Ja probowalam wszystkich tu wspomnianych metod + wiele innych domowych sposobow i nic na mnie nie dziala. Takie problemy mam od dwoch lat i bez lewatywy nie moglabym zyc. To jedyny sposob w jaki moge sie wyproznic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie wieczorem albo rano wypij szklanke : łyżeczka siemia lnianego zalac wrzadkiem i wszystko wypic po pierwsze lepsze wypróznienie a po drugie ochrona na jelita przed cieżko strawnym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze...
bez lewatywy nie mozesz zyc, bo juz masz jelita rozleniwione, to tak jakbys byla od lewatywy uzalezniona... A co do mydla, to jest okropny spodob:-/ pamietam z dziecinstwa jak moja babica to praktykowala na mojej pupie, strasznie, okropnie szczypalo..... barbarzynski sposob na prawde, nie polecam go nikomu. Tym bardziej, z enie pamietam aby na mni dzialal, tak samo jak czopki gliceryniwe, tez zero efektu:-( Teraz jako dorosla osoba nie mam problemow, gdyz stosuje diete odpowiednia dla pracy jelit, czyli wszystko co zostalo wyzej wymienione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze pomaga Activia
czasmi aż za bardzo:-PDzisiaj np.zjadlam jedną Activie rano na czczo i już byłam w kibelku 3 razy:-PDobrze,że jestem dzisiaj w domu,lepiej jeść nie jeść przedw yjściem a domku bo potem mogą byc klopoty ze znalezieniem WC:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też podobne dolegliwości i z opisanych tu sposóbów próbowałam wszystkiego. Z mojego doświadczenia: jeśli nie szłaś do ubikacji już jakieś 5 - 7 dni, wówczas konieczna jest lewatywa (może być w domu, do nabycia w aptece bez recepty). Lub czopek glicerynowy. I jakaś silna herbata przeczyszczająca, nawet 2 torebki. ALE TO TYLKO W WYJĄTKOWYCH OKOLICZNOŚCIACH. A jeśli to jest niewielkie zaparcie 1 - 2 -3 dniowe i masz takie kłopoty to polecam: jogurt ACTIVIA oraz co wieczór zalać 3-4 suszone śliwki wrzątkiem i wypić rano na czczo na 1 godz. przed śniadaniem. Nie jeść kolacji w miarę możliwości. Pić dużo wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona i czerwona herbata
też pomaga na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz iscdo lekarza
bo na stare lata to bedzie tragedia,koszmarny problem, A moze po prostu za malo jesz, odchudzasz sie? Pij duzo plynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×