Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapraszamy na protest przeciwko przymusowym szczepieniom do Warszawy

Polecane posty

Gość gość
powinni szczepić przymusowo, albo wysyłać nieszczepiących na wyspę bez możliwości powrotu na stały ląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie doszczepiasz czy jestes w. 30mln nieszczepionych doroslych???? Od dzieci wymagacie a. Same jestescie nieszczepione Hipokrytki nieswiadome niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czekaj już lecę piać pieśni pochwalne do agentki ubezpieczeniowej z grzywką, która zrobiła sobie niezły biznes hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, chcecie zeby wam dzieci powymierały to wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjade ale trzymam kciuki. Dość mafii farmaceutycznej. Nie ma odszkodowań za nopy, musi być wybór. Moje dziecko wiele razy ucierpialo przez szczepienia i zostałam sama z problemem. Co miesiąc wydaje 1500 na rehabilitację z dojazdlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała miałam w pierwszym roku 6 szczepien. Teraz jest 17. Pomyslcie dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że ten protest nie jest zbytnio rozreklamowany. Pewnie wiele ludzi chętnie by przyjechało z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno stlumia protest bo jest niewygodny dla kieszeni rzadzacych którzy niestety dostają grubą kasę od big farmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Justynę za to co dla nas robi. Moje dziecko ma autyzm i przestało na mnie patrzeć po szczepuonce 6w1. Urodziło się z 10 punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że ten protest nie jest zbytnio rozreklamowany. Pewnie wiele ludzi chętnie by przyjechało z całej Polski. x Na pewno :D chyba tylko tacy jak ty, którym się nudzi zwyczajnie, nie pracują i nie mają nic ciekawszego do roboty to podra japy na wiejskiej i dzień wypełniony. A przez takich debili cierpi społeczeństwo, bo rodzice hipsterzy lubią epidemie. Leczcie się na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Justynę za to co dla nas robi. Moje dziecko ma autyzm i przestało na mnie patrzeć po szczepuonce 6w1. Urodziło się z 10 punktami. x Też bym nie mogła patrzeć na taką durna matkę, za kilka lat będzie się wstydzilo z tobą wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę uwazacie, ze wszytkie powazne medyczne naukowe instytucje i organizacje to banda bezwolnych skorumpowanych kretynow? Po co w ogole chodzicie do lekarzy? Lekarze bija na alarm, podajac autentyczne liczby dramatycznego wzrostu zachorowan na choroby, ktore przy powszechnych szczepieniach zanikaly, teraz sie pojawiaja i to coraz czesciej. Nie ma zadnego prawdziwie naukowego opracowania kojarzacego autyzm ze szczepionkami. Pojawiaja sie rewelacje pojedynczych lekarzy - popatrzecie na ich dorobek naukowy- zaden. Ale ludzie kochaja teorie spiskowe i to co jedna pani powidziala drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie choroby? Demonizowana odra czy może ospa wietrzna? A może polio się pojawiło w Europie? Skończ z tą tanią propagandą dla głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prosze bardzo, chocby w tym artykule sa dane:http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/zdrowie-dziecka/fatalna-moda-na-nieszczepienie-dzieci-zbiera-zniwo_42413.html przeczytasz o wzroscie zachorowan na krztusiec w Szwecji i w Rosji ,w UK - Swonka, w USA odra i ospa wietrzna, w Polsce świnka i rozyczka ( powiklania po nich sa fatalne w skutkach). Poczytaj tez o polio, ktore przeciez dzieki szczepionkom zniklo, ale moze znow trafic do Polski z Afryki. http://www.crazynauka.pl/odra-wraca-polski-cierpia-niezaszczepione-dzieci/ - tu masz o odrze m in:Odra wciąż pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn śmierci małych dzieci – w 2013 roku na świecie umarło na nią 145 700 osób, z czego większość to dzieci poniżej 5. roku życia. Epidemia odry szaleje głównie w krajach afrykańskich, gdzie brakuje szczepionek. Pojawia się też tam, gdzie dostępne szczepienia są zaniedbywane lub celowo zarzucane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszce warto przeczytać rozdzial z tego artykułu. ( no szcepionce na odre) Przesądy, oszuści i wiedza Pech chciał, że właśnie przy okazji tej szczepionki postanowił zarobić pewien łajdak i oszust – były lekarz Andrew Wakefield. W 1998 roku opublikował w czasopiśmie Lancet badania, które dowodzić miały, że szczepionka MMR wywoływać może u dzieci autyzm i przypadłość podobną do choroby Crohna. Miał w tym swój cel – finansował go prawnik, który reprezentował rodziców chcących pozwac firmy farmaceutyczne. By udowodnić z góry przyjętą tezę Wakefield sfałszował wyniki badań oraz naraził badane dzieci na bolesne i zbędne procedury medyczne. Planował zarabiać na produkcji alternatywnych szczepionek i testów mających wykrywać wirusa odry. Po śledztwie, które prowadzono od roku 2004 wykreślono Wakefielda z rejestru lekarzy, a jego artykuł usunięto z Lanceta i przyznano, że nie powinien nigdy się ukazać. Wbrew twierdzeniom wielu osób Wakefield nie został zrehabilitowany i przywrócony do zawodu i nie zapowiada się, by to miało nastąpić. Niestety najgorsze już się stało i tysiące ludzi na świecie uwierzyły, że szczepionka MMR może zaszkodzić ich dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Francji szczepienie na gruzlice jest nieobowiazkowe, niedawno zmarlo dziecko na gruzlice, w podstawowce.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 Oczywiście, że to prawda -lekarz znalazł związek szczepienia mmr z autyzmem ale koncern farmaceutyczny zapłacił mu grube miliony za to żeby się z tego wycofał, nie wiedziałaś??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Ja jestem za szczepieniami ale nie od pierwszej doby życia... Szczepienia na noworodkach zwiększają ryzyko śmierci łóżeczkowej.W Japonii szczepi się dzieci po ukończeniu 3 roku życia i nie występuje tam w ogóle problem śmierci łóżeczkowej, nie też ma żadnej epidemii! Jestem za tym żeby dziecko dostało pierwszą szczepionkę po ukończeniu chociażby pierwszego roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia jest odizolowana wyspa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ryzyko, powinien być wybór. Jest przymus i nop -powinno być leczenie na koszt państwa. Moja kuzynka po obowiązkowym szczepieniu w szpitalu miała wstrząs i teraz jest niepełnosprawna umysłowo. Rodzina nie otrzymała żadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia jest odizolowana wyspa.. i praktycznie nikt z zewnątrz nie może się tam osiedlić na stałe. Bardzo restrykcyjne prawo imigracyjne. a w przypadku chorób zakaźnych to zwalczali je radykalnie- np chorzy na trad byli dozywotnio zamykani aż do smierci w obozach, których nie mogli opuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereczkaa
ja uważam, że podstawowe szczepionki trzeba robić, przecież to o zdrowie naszego dziecka chodzi, ja nawet ostatnio prywatnie w Lux Medzie robiłam szczepienia przeciwko konsekwencjami po ugryzieniu kleszcza bo ie chcę narażać dzieciaków na jakie komplikacje, tym bardziej, ze u mnie w rodzinie był już taki przypadek i dziecko strasznie się męczyło, swoje chcę uchronić przed takimi komplikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×