Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodzinowówka

Zaproszenie na urodziny dziecka...

Polecane posty

Gość urodzinowówka

Sluchajcie...Dziecko sasiadów mialo niedawno urodziny i pomimo ze z sasiadami mamy dobr kontakt nie zaprosili nas na pierwsz urodziny ich synka Nasz syn jest w podobnym wieku, mlodszy o kilka miesiecy i zblizja sie jego urodziny a sasiadka juz mi podarowała prezent dla mojego dziecka. Dodam ze my z mezem nic nie kupilismy ich dziecku:/ Pytanie: czy mamy ich teraz zaprosic na urodziny do syna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Nie, możesz po urodzinach zaprosić ich na kawę i ciasto. Prawdopodobnie na urodziny zaprosisz rodzinę, więc sąsiedzi będą sie głupio czuli w takim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. z tego co widze po rodznie,znajomych i slysze, to na roczek zaprasza sie glownie rodzine, nie koniecznie swouch znajomych z ukladow kolezenkich Mnie wcale nie dziwi zachowanie sąsiadow, zas twoje owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowówka
No nie wiem...kto powiedzial ze musi byc tylko i wylacznie rodzina... Dodam, że oni nas na kawe nie zaprosili po urodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Bo Wy im nie daliście prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Nikt nie powiedział, że musi być tylko rodzina, ale z kim i o czym sąsiedzi mieliby rozmawiać z Twoją rodziną? Będzie niezręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowówka
No ale chyba daje sie prezent w momencie kiedy się zaprasza kogos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiązując do ostatniego wpisu
no to co z tego że was nie zaprosili, ale sąsiadka dała prezent co świadczy o tym że myśli o twoim dziecku ciepło. W ramach podziękowań za prezent powinnaś ich zaprosić na kawę i kawałek torta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sluchaj, swoich znajomych mozesz na swoje imieniny zaprosic, a na dziecka roczek nie masz obowiązku wlasnej kolezanki zapraszac Gdy dzieci bedą starsze juz tak przedszkolne to wtedy mogą do siebie nawzajem chodzic z jamis prezencikiem, ty wcale nie musisz Twoi sąsiedzi wlasnie tak zrobili, ze roczek jest dla rodziny a nie jeszcze dodatkowo swoje kolezenstwo sobie zapraszac To cie dziwi? nie rozumiem ciebie i twojego rozgoryczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowówka
Ej, nie jestem rozgoryczona...bron boze i nie mam pretensji...Moje pytanie brzmiało czy wobec tego ze moje dziecko dostało prezent od sasiadów powinnam ich teraz zaprosic na urodziny? Nie czuje rozgoryczenia, naprawde. Chcę się zachowac po prostu w porzadku i nie wiem co zrobic , czy zaprosic czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo bardzo dobrych portali na których znajdziesz ciekawe kartki z zaproszeniami na różnego rodzaju uroczystości, ja osobiście ostatnio kupowałam na www.osiemnastkowo.pl i bardzo sobie chwalę ten portal, mają bogatą ofertę i to w niesamowitych cenach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×