Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AniaNowka

Zarabiaj kilkaset złotych tygodniowo! Dla wszystkich !

Polecane posty

Witaj! Co zrobić żeby nie chodzić po domach i wciskając kosmetyki lub garnki ludziom a zarabiać normalne pieniądze? Spójrzmy prawdzie w oczy, na świecie jest tyle pieniędzy, które nas omijają. Jak najszybciej zarobić, żeby nie stracić? Wymaga to inwestycji. 10 zł. Nie będę wkręcała, że nic nie musisz przy tym robić. Natomiast możesz liczyć na moją pomoc. Ale po kolei, o co tu chodzi (bo nie będę mydliła Ci oczu ładnymi słowami bez konkretówoczko.gif . Jest to system, dzięki któremu pieniądze wpłyną bezpośrednio na Twoje konto. Był już podobny sposób, w Stanach Zjednoczonych ( i troszkę w Polsce) i okazał się strzałem w dziesiątkę  Jest 4 numery konta (numery 3 i 4 są jeszcze puste): 1: 71 1050 1445 1000 0091 5050 3564 2: 51 1140 2004 0000 3202 6711 1448 3: 4: 1: Na konto nr 1 wpłacasz 10 zł. W tytule przelewu możesz wpisać cokolwiek oczko.gif . Jeżeli nie masz konta w banku zwróć się do mnie, a przyłączę Cię do programu partnerskiego mojego banku, i za otworzenie konta dostaniesz jeszcze 50 zł  2: Po przelaniu wpisz swój numer konta na dole piramidki, czyli w numerze 4. Jeżeli wszystkie miejsca są już zajęte, po prostu przesuń numery z 2 na 1, z 3 na 2 i z 4 na 3, a swój wpisz najniżej. Dlaczego? Zaraz się dowiesz  3: Udostępnij ten sposób znajomym, na publicznych forach aby jak najwięcej osób miało do niego dostęp. Większa liczba odbiorców to większy zysk!!! A teraz kilka wyjaśnień co jak i dlaczego. Dlaczego numer swojego konta mam wpisywać w 4 polu ? Wynika to z prostych obliczeń. Jeżeli na ten sposób udostępniony przez Ciebie trafi powiedzmy 20 osób i wpłaci na 1 numer konta po 10 zł, to otrzymasz 200 zł. I każda z osób dotrze do kolejnych 20 osób. Trochę matematyki? 1: 20 osób x 10 zł = 200 zł 2: 20 os x 20 os x 10 zł = 4000 zł 3: 20 os x 20 os x 20 os x 10 zł = 80 000 zł 4: 20 os x 20 os x 20 os x 20 os x 10 zł = …..no właśnie, policz sam (lub sama). Jest to około 5-6 dni czekania na wyniki, ale uwierz, opłaci Ci się  To tylko przy 20 osobach. A co jeżeli dotrzesz do 50, lub do 100 ? Nie mam konta. Co zrobić ? Napisz do mnie maila. Wyjaśnię Ci gdzie w ciągu jednego dnia założysz konto, i jeszcze otrzymasz za to 50 zł .odmienionezycie@gm ail.com Gdzie mogę udostępnić sposób ? Wszędzie! Wśród znajomych, rodziny, na blogu, na forach, na portalach społecznościowych , przez maila. Dosłownie wszędzie. Wystarczy, że będziesz poświęcać około godziny dziennie, na udostępnienie, a zobaczysz jak bardzo odmieni się Twoje życie. Pamiętaj, żeby nie oszukiwać. Jeżeli nie wpłacisz 10 zł (co jest bardzo małą kwotą w porównaniu z tym co za kilka dni będziesz mieć) , inni też tego nie zrobią, i nie zyska nikt. Inwestujesz – Zyskujesz! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości lub problemy z udostępnieniem chętnie pomogę i pokażę jak to robić odmienionezycie@gmail.com Ja odmieniłam swoje życie. Ty też chcesz? Pisz do mnie usmiech.gif odmienionezycie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×