Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zarabianie w domu

Polecane posty

Gość gość

dorabiacie sobie w jakiś sposób? jestem ciekawa jakie dodatkowe zajęcia są najbardziej dochodowe :) jeśłi nie macie nic przeciwko, pochwalcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny zarobek domowy jaki jest tu promowany, to pokazywanie pipy online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja siedze na su i sobie dorabiam malo bo malo ale 500zł mies na p*****lki wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam ostatnio szkolenie online... i to moje zarobki z ostatnich dwóch dni :). Zarabianie odbywa się za pośrednictwem Facebooka. Juz niestety kwota po odliczeniu podatku :( http://i.imgur.com/0hr1P50.png Jak ktoś chce namiary na szkolenie, moze napisac do mnie na maila: feellove0@prokonto.pl W szkolenie zainwestowałam 50 zł, jak widać po dwóch dniach się zwróciło w kwocie prawie~ 1500 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne kursy czy szkolenia, to wszystko ściemniacze i naciągacze. Chodzi im tylko o to, żeby komuś wcisnąć to badziewie a i tak nie ma z tego żadnego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo ale z ciebie pesymista. Jak sam pisales pracujesz na etacie i dobrze zebys tam pracowal do konca zycia. Tylko do tego sie nadajesz pewnie. Dziekuje ze placisz za mnie podatki. Jestem ci za to wdzieczny haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku dni polecam znajomym program money save app. generalnie chodzi o to, że dzięki niemu można zmniejszyc comiesięczne rachunki dzięki znalezieniu "lepszej Oferty". i tak np. namówiłem ciotkę na zmianę operatora komórkowego, będzie płaciła teraz 20 zł mniej. a ja dzięki temu mam prowizję. fajna kaska można powiedzieć ze zadnym wysiłkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem przekonana do tych firm które oferują prace przez internet, bała bym sie ze mi zaraz kaski nie wypłacą ... Dlatego zdecydowałam sie zapisać na kurs stylizacji paznokci do Select, nauczyłam sie tam przedłużania paznokci różnymi metodami i wykonywania manicure hybrydowego , czy różnych zdobień . A teraz sobie dorabiam w domu robiąc paznokietki koleżankom , super zarobek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poszłam na kurs z rachunkowości w http://www.zdz.lodz.pl/ i mam w domu swoje prywatne biuro księgowe :) Mam coraz wiecej klientów i biznes zaczyna sie rozkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było doszkalających kilka kursu w temacie projektowania wnętrz - www.akademia.ewaromanow.pl i sporo pracuje czasem w domu przy pomocy programów komputerowych w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el camillo ale z ciebie pesymista. Jak sam pisales pracujesz na etacie i dobrze zebys tam pracowal do konca zycia. Tylko do tego sie nadajesz pewnie. Dziekuje ze placisz za mnie podatki. Jestem ci za to wdzieczny haha. @@ @ Kto powiedział, że pracuję na jakimś etacie? Wy tępe mlm-ki macie na tym punkcie jakąś psychozę ;) Wszędzie widzą ten niedobry etat - wroga ludzkości. Żal mi was :D I dlaczego do końca życia? Jak już, to do emerytury, która jest wyznaczana na podstawie zarobków. To ty będziesz do końca życia sprzedawać te tandetne kosmetyki bo jak nie to ulica albo przytułek dla bezdomnych :D I nie płacę za ciebie żadnych podatków, debilu. Jak już, to płacę za siebie. Ty możesz sobie nie płacić i cieszyć miskę ale pamiętaj, że kiedyś skarbówka może się upomnieć o swoje a wtedy nie będzie ci do śmechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah oj el camillo ale ty glupi czlowiek jestes. Sam sobie przeczysz. Powodzenia na emeryturze i oby ci wystarczylo na leki :D i milej pracy do 67 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorabiałąm w bardzo różny sposób przez internet, głónie było to mlm właśnie, jakieś programy sprzedażowe. i taka praca bardzo mi odpowiada, jak jedna forma mi się znudzi to zaczynam z następną, przeglądam te wasze propozycje uważnie i moneysaveapp wygląda nieżle, rozważąm dołączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę pomóc w zarobkach. Praca na kamerkach. Zarobi zależne od ciebie. Głównie od ilości przeprowadzonych godzin. Kontakt slimnhot@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ hahahah oj el camillo ale ty glupi czlowiek jestes. Sam sobie przeczysz. Powodzenia na emeryturze i oby ci wystarczylo na leki smiech.gif i milej pracy do 67 roku zycia. @ @ @ - - - To wy sobie zaprzeczacie, chyba znowu nie rozumiesz co sam wypisujesz :) Nie wszyscy muszą pracować do 67 roku życia (np. mundurówka). Ale żeby wiedzieć takie rzeczy to trzeba mieć trochę wiedzy. Ty tępy mlm-ku masz w głowie jedynie plan marketingowy swego fm-ku :D A leki to chyba bardziej tobie się przydadzą. Najlepiej takie przepisane przez psychiatrę. Tylko nie wiem, czy one coś pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ dorabiałąm w bardzo różny sposób przez internet, głónie było to mlm właśnie, jakieś programy sprzedażowe. i taka praca bardzo mi odpowiada, jak jedna forma mi się znudzi to zaczynam z następną, przeglądam te wasze propozycje uważnie i moneysaveapp wygląda nieżle, rozważąm dołączenie usmiech.gif @ @ @ To nie jest żadna praca tylko niezwykle natrętne żebractwo. A ta propaganda, którą tu siejesz to nic innego jak słodkie pierdzenie, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×