Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staropolanka mazowszanka

Zaraz mnie szlag jasny trafi! Jestem w ciąży!!!

Polecane posty

Gość staropolanka mazowszanka

Odstawiłam tabletki bo mi nie słuzyły - zamiast tego prezerwatywy. Pierwszy cykl dobiegł końca i dwie kreski na teście. życie mi to komplikuje. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoioioi
Jakie HELP GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .stara i brzydka.
A co my tobie pomozemy? He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
24 lata, ostatni rok studiów, pracuje jako korepetytor...O pazdziernika miałam zaczynać podyplomowe studia dla tłumaczy. Narzeczony kochany facet, ale jest dopiero na 3 roku przed nim jeszcze dwa lata w trybie dziennym. W szoku jestem strasznym. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35T34T34
Ja bym się tak nie wkręciła. Od czego jest nowoczesna medycyna? Jako matka ci to piszę. Z chcianym nie jest łatwo, a co dopiero gdy trafi się ciąża nieporządana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
No jak mam się nie wkręcać skoro czarno na białym ( a własciwie czerwono na białym) widze DWIE KRESKI, wyrazne jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz zrób test po drugim dodatnim wyniku będziesz mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
nie usune dziecka człowieka którego kocham i z którym predzej czy pozniej i tak mialabym dziecko. Nie wiem tylko jak sobie poradzimy.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
jestem niewierząca wiec nie wyjezdzaj mi tu z radyjkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cóż jej testy powtarzać, skoro wszystko jasne, powtarzać jest sens, jeśli wynik jest negatywny, a ktoś oczekuje dziecka i na siłę sobie wmawia, że za drugim razem to na bank pojawiają się dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz po przerwaniu tabletek anty różne cuda się zdarzały dlatego proponuje powtórzyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też dwie kreski
dzisiaj. tylko ja się boję, że znowu się nie uda :-( poradzicie sobie na pewno - jest takie ludowe powiedzenie "Bóg dał dziecko, Bóg da na dziecko" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak offermo. Jest dziewicą i przytrafiło jej się niepokalane poczęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno co można powiedzieć
offerma, chyba, żeś tabsów nie wziął i ci się yebie pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermo istnieje cos
takiego jak parogeneza i autorce sie to przytrafiło poza tym jest facetem i dziewicą ,co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
:) Dzieki dziewczyny za kilka słów otuchy :) Narzeczony wraca po 23 z pracy to mu powiem... on na pewno sie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, jest światełko w tunelu, na to wygląda, że jeśli jesteś dziewicą to offerma ci pomoże, oki żarty na bok. W sumie to masz Sami rację, bo skoro autorka zabezpieczała się prezerwatywą to być może tylko hormony tak szaleją po odstawieniu tego dziadostwa, skąd wynik pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka mazowszanka
zapomniałam dodać jeden MAŁY drobiazg.... Raz było bez gumki.... o jezzzzzzzzzzzzzzu moja głupota nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj piesek
zrob test na beta hcg z krwi to bedziesz miala pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlettt
No raczej :P To nie wiesz, że jak się odtstawi tabletki to przez pierwsze 3 miesiące trzeba szczególnie uważać na zabezpieczenie, bo w organizmie wybucha burza hormonów i bardzo łatwo o ciążę MNOGĄ ... Kto wie, może będą bliźniaki :D Jeśli go kochasz to będzie dobrze. Masz 24 lata , kończysz studia, kiedyś kobiety rodziły dzieci jeszcze studiując i dawały radę :) Głowa do góry i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze ci wspolczuje
nie ma nic gorszego niz ciaza i wychowywanie dziecka. na twoim miescu, skoro nie chcesz usunac to chyba czzekalabym na poronienie. dziecko to masakra. kula u nogi, ktora tylka rzada i jeszcze kupe kasy kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczekkkk_22222
a rucha cie od tylca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauro
spoko może nie donosisz, przy pierwszym często się zdarza wczesne ronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bóg dał dziecko, Bóg da na dziecko" usmiech.gif x Kur/wa większej bzdury nie czytałam na całej kafe jak długo tu wchodzę. Jakim trzeba być tukiem i zacofanym zaćmionym człowiekiem, żeby takie brednie wypisywać. A co manna z nieba jej zleci ?! :O Idź się leczyć chora na głowę babo, ja mam dziecko sama z nim jestem i jakbym nie zapieprzała jak wół to bym guzik miała i ja i to dziecko !! A też mogę rzec Twoim rozumowaniem, że mi go Bóg zesłał bo wcale nie był planowany, to jak taki ten Bóg dobroduszny, że dał życie to niech teraz to życie wykarmi. No idąc tym tokiem myślenia powinna zasiąść na du/pie i czekać aż mi ta manna z nieba poleci ! :O Ależ się wburzyłam na dobranoc, jerunie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staropolanka i mazowszanka
wrocil.powiedzialam mu...a on,ze ma sie pozbyc tego problemu,bo w przeciwnym razie sam mi golymi rekami to cos wyskrobie:Onie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×