Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hivówa

zaraził mnie HIV!

Polecane posty

Gość hivówa

Jestem załamana. Byłam dziewicą, poznałam mężczyznę, byłam z nim rok czasu. Angażował się, dbał. Był moment, w którym chciałam, żeby się zbadał, ale nie dopilnowałam tego, on się obraził, ja odpuściłam. Zaczęliśmy sypiać, po drugim roku odszedł ode mnie. Jestem zarażona HIV. Nie jestem pewna na 100%, że od niego, ale nie miałam raczej zachowań ryzykownych, jeśli to nie on, to bym musiała przy jakimś zabiegu w szpitalu, czy jakieś skaleczenie. Z tym chłopakiem nie mam kontaktu. Nie wiem co teraz robić. Piszę to, żebyście zawsze to sprawdzały, nie ma, że dobry, że to niemożliwe. MOŻLIWE! Nie marnujcie sobie życia jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poznałam kiedys faceta który jest uzależniony od seksu,dobrze ze do niczego nie doszło na bank juz cos ma napewno czyms się zaraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak bylaś dziewicą i doszlo do kontaktu z krwia to bardzo prawdopodbne, chociaz przez stosunek tez sie można zarazić, ale jest mniejsze prawdopodobienstwo. Przede wszystkim powinnas skontaktowa c się znim, i dowiedzieć, się czy to faktycznie od niego sie zarzilaś. Jeślli tak bylo i on o tym wiedzial, powinnaś zalożyc mu sprawe, bo to jest przestęśtwo. Jeśli nie wiedzial, też powinnas go poinformować, bo być moze wlasnie zaraza inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego chciałaś by się zbadał, podejrzewałaś coś a jednak się z nim przespałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz zaraz innego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie chcial sie zbadać, to albo wiedzial o tym, albo, mial podejrzeniem ze moze byc chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuję. Bardzo a bardzo. W W-wie jest w szpitalu na Wolskiej jedna z najlepszych poradni w kraju. Nie bój się na zapas, tylko od razu bądź pod kontrolą lekarza, przy korzystaniu ze zdobyczy medycyny ludzie żyją ponad 30 lat od wykrycia zakażenia albo pierwszych objawów AIDS. Wiesz że przez 6 do 10 lat zakażenie jest bezobjawowe, ale wirus w tym czasie szkodzi? Więc badaj wiremię i szukaj odpowiadającego Ci lekarza. Jako nosicielka wirusa masz sporo darmowych "przywilejów" (żaden przekąs, ja wolałabym nie mieć takich przywilejów jeśli miałabym mieć wirusa hiv) , leki w Polsce są darmowe, niedługo wejdą leki działające z RNA albo DNA, tylko będą strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym przez stosunek jak najbardziej można się zarazić. Nawet prezerwatywa ogranicza prawdopodobieństwo zarażenia do 5 - 15 % , podobnie jak przy innych chorobach wenerycznych. (chodzi o to że te 5 do 15 % jest statystycznie na takie atrakcje, jak pęknięcie prezerwatywy itp.). Można mieć dziecko będą nosicielką wirusa. :). Poczytaj linki: http://www.rakija.pl/forum_temat.68.Porady-dla-osob-z-nowo-rozpoznanym.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację trzeba uważać i się nie martw są leki na HIV kiedyś nie było a może kiedyś HIV uda się wyleczyć medycyna robi cały czas postępy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, trzeba uważać. Ale samo uważanie nie wystarczy. Już pewniejsze jest WSPÓLNE pójście do przychodni i zrobienie badań, o ile masz pewność co do wierności. Znam zakażone wierne żony. Są faceci którzy wiedzą że są nosicielami, ale zarażają. Wystarczy jedna delegacja, jeden numerek z nieznajomą... Albo gdy partner / partnerka partnera przespał się z nosicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :) Nowotwory bardziej sieką. Można się zwinąć w kilka dni albo w chwilkę przy zawale. A tu przy hiv ma się comiesięczne pobrania krwi, wyniki , przeglądy :) Trzeba bardzo chcieć się niszczyć, żeby szybko zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego kolegę dziewczyna zaraziła HIV !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmarnowałaś sobie życia, są leki, medycyna robi cały czas postępy, leki tylko na początku są drogie, ludzie z HIV żyją długo i szczęśliwie tak jak z cukrzycą, nadciśnieniem. Uważać bardzo dobrze trzeba nie tylko na HIV ale też na nowotwory, choroby serc to przez to umiera najwięcej najszybciej ludzi . Cuda też się zdarzają warto się modlić do Jezusa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym będę teraz już pewna że jeśli facet się focha zapytany o nosicielstwo czy przeszłość, jest to czerwone światło . Obraził się. Wrażliwiec pieprzony. Jeżeli Cię to pociesza, mężowie , nawet "porządni" (buaha ha ha ) też zarażają. Aha, i uważaj na otwarte fora w sieci, to chwytliwy temat dla dziennikarzy, ludzie dużo o sobie piszą i sami podkładają się cyberprzemocy. Potem dziwnym trafem możesz nie móc znaleźć pracy itp. No dobra, przecież o rady nie prosisz ;) Trzymaj się. Oby było przed Tobą długie, świadome, pełne miłości i przyjaźni cudowne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi nie widomych głuchych, na wózkach inwalidzkich itd są bardziej szczęśliwi do zdrowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jak to jest, ze ludzie chorzy potrafia odnaleźć sens zycia, a ja wzglednie zdrowa, od tylu nie potrafie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega zaraził się od dziewczyny HIV przez seks a inny przez igłę. Moja koleżanka była zła na chłopaka ugryzła się w rękę jego w plecy, ręką dotkła jego plecy krew się wymieszała on jest zarażony HIV ! Ja też znam ludzi niewidomych, głuchych, inwalidów są bardziej szczęśliwi od ludzi zdrowych, trzymaj się, pamiętaj Jezus Cię kocha i jest z Tobą :-) ! Przeczytaj sobie wszystkie tu komentarze większość jest mądra i miła a tymi głupimi nie mądrymi się nie przejmuj, pozdrawiam :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw Cię się ludzie zdrowi i chorzy wszyscy możecie być tak samo bardzo szczęśliwi, pamiętajcie Jezus Was kocha i jest w Wami, trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się ludzie zdrowi i chorzy wszyscy możecie być tak samo bardzo szczęśliwi, pamiętajcie Jezus Was kocha i jest w Wami, trzymajcie się :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnmc
Musze sie przebadać Poznałam go 2 lata temu , spotkania, sex, potem zaczął dziwnie gadac o HIV , ze boi sie .. A na koniec zniknął z mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujemna
kurcze,ja 2 razy robiłam test na szczęście wynik ujemny.Miałam wielu partnerów i partnerek.I z jedną dziewczyną jak byłam to powiedziała mi,że jej była dziewczyna ma AIDS,że niewiele jej pozostało.Ona robiła test i była zdrowa,ale zasiała we mnie niepokój.Test odważyłam się zrobić dopiero 5 lat później a następny pół roku po tym,bo trzeba powtórzyć po 6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica powinna brać prawika , a nie przechodzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ci autorko, ja robilam badanie i jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficjalnie mówi się że w Polsce jest 30 tysięcy nosicieli HIV. W rzeczywistości może być ich jednak dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30tys +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dla tego bóg zakazał sexu przedmałżeńskiego każdy grzech sprowadza cierpienie a raczej konsekwencje sprowadzają cierpienie to tak samo jak przejście na pasach i czerwonym świetle albo sie uda albo nie uda i do kogo bys miała pretensje do boga czy do tego kto ustawił swiatła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przedewszystkim znajdź tego gnoja! Skontaktuj się z radcą prawnym w swojej miejscowości a jesli masz pieniadze to wynajmij prawnika. Nie popuść mu, to przestepstwo powinien za to odpowiedzieć! A Ty sie nie boj porozmawiaj z mamą czy tatą lub innymi bliskimi Ci osobami, oni Ci pomogą. Idz do lekarza opowiedz co się stało, musisz zacząć się leczyć bo bez leczenia hiv moze przeobrazić się w aids a to już jest wyrok śmierci. Powtarzam nie daruj temu frajerowi,on musi za to odpowiedzieć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×