Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na walizkach

zareklamujcie swoje miasto! gdzie warto sie przeprowadzic

Polecane posty

Gość na walizkach

tzn. chodzi mi o wygląd miasta (czy są parki, ładne stare miasto, atrakcje, itp.) ceny, bezpieczeństwo, i w ogóle plusy Waszego miasta. z góry dziękuję. aha, równie dobrze może to być mała miejscowość a nawet wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Kielcach. Ogólnie ładne miasto, dużo zieleni. Jednak mnie najbardziej uszczęśliwia fakt że jak się wyjedzie poza miasto to są takie piękne tereny, że aż dech w piersiach... Piękny duży park, dobra komunikacja miejska. Powstają bardzo duże i bardzo fajne centrum handlowe. Jedyny minus to brak aquaparku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet diposition
Ja dzisiaj najchętniej na bezludną wyspę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka Pu Cyn Ka
do Wąchocka ,Wąchock rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawy nie polecam
bo takich buraków jest już wystarczająca ilość😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
O ciekawy temat, marzę o przeprowadzce do ślicznego miasta, gdzie można dość tanio kupić mieszkanko i znaleźć dobrą pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to my wszyscy kafeterianie
tylko do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Miasto musi być ładne.. :) Ciekawe... Osobiście Radom mi odpowiada:) Tylko podobno z pracą niezbyt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannah
sanok. podkarpackie. mieszkalam tam przez studia i planuje tam wrocic. jest wszystko mimo ze miasto 50 km 2. baseny, korty, lodowiska, duzy park, dobra komunikacja, miasto czyste, zadbane. bieeszczady, gory. rzeka san, koc, woda i opalanie caly dzien. sklepy sa tez. duze blonia (tereny rekreacyjne) miasto tetni zyciem do godziny 15 (godzina szczytu) . pozniej juz tylko dzieci na podworkach, spacerki z psem, zakupy, imprezy. cos pieknego, cud miod a nie zycie. polecam z czystym sercem. no i do rzeszowa blisko (duze miasto) dobre drogi przejazdowe. ludzie bardzo mili. nawet kiedys zgubilam klucze to ktos na wlasny koszt dal ogloszenie do gazety. kino teatr kluby no wszystko jest. i ceny baaaardzo przystepne. teraz jest tam kilka osiedli nowych zamknietych z basenami itd i ceny mimo to jak za darmo ( przyslowiowe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Chciałabym Kraków lub Wrocław... :) Tylko tam drogo... A potrzebuję 3 pokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Jak podkarpacie to Mielec:) Tylko tam również drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaa123
rowniez polecam te podkarpackie miasta! procz krosna. wieksze miasto to rzeszow , a mniejsze sanok z czystym sercem polecam bardzo! super. i solina blisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiłem polecam Kielce. Miasto piękne zielone, bardzo dynamicznie się rozwijające. Dużo łądniejsze od Radomia. Jest gdzie jechać, jest co zwiedzać. Z pracą też jest dobrze. Wiele firm buduje tutaj swoje korporacje (kiedyć byla dziura nic nie było, teraz wkracza) Takie jak. np. Barlinek, nomi itp. Tanie dosyć mieszkania. Jak chcesz więcej informacji to napisz GG. 664395. Najważnieszym ATUTEM jest fakt że Kielce to przedewszyatkim piękne miasto. (tzn., ZIELONE) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiermalia
mieszkalam i w mielcu i w krosnie i w sanoku. najbardziej podoba mi sie w sanoku i tutaj zostalam. swietne miasto, swietna atmosfera i ludzie ja tworzacy. i ceny bardzo przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
Na pewno nie do Zgierza! koło Łodzi. Tu mieszkają sam dresy i napakowani puści mężczyźni.. a panny? małolaty puszczające się i mające dzieci... ręcę opadają. Łódź też odradzam... tam pełno złodziei i innych nienormalnych ludzi. Korbielów polecam, ogólnie śląsk - tam panuje zupełnie inne życie i ludzie sa normalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
A jak z pracą tam? Niby myślę o własnej firmie.. Jednak na początek praca u kogoś i mieszkanie w wynajętym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko-biała
polecam bielsko, gory, jezioro, stare miasto, nowe centra handlowe, zajebisci ludzie, duzo knajp... ceny do najnizszych nie naleza, od 140tysiecy za M3 w typowych blokach pracy calkiem sporo :) zalezy co kto i czego szuka, wiele koncernow branzy automotive co mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiermalia
i mimo ze stereotypowo podkarpackie zacofane, to w sanoku powstaje duuzo miejsc pracy. zaczeli budowe wielkiej galerii handlowej, zaczynaja aquapark, mcdonal, jakies przedsiebiorstwo na 1500 miejsc pracy, no i oczywiscie autosan produkujaacy autobusy. geo eko, guma. praca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
W moim miescie latem krecili odcinki do M jak milosc:P duzo zieleni,piekna starowka,latem tlumy turystow(ale z tego zyjemy),zima kameralne miasteczko i zawsze jest gdzie isc pospacerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaachniaaach
hm. tez ci polecam bieszczady i podkarpackie. tu jest inne zycie, lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biecz Biecz
ciekawe miejsce?sklep na rynku :) mozna pod chwile postac i popatrzec na przejezdzajace samochody marki fiat :) ooo zapomnialbym...fontanne jeszcze na srodku mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Pułkownik Śliweczka :) Dobrze, dzięki za odp. Ogólnie Radom, Łódź to biednie, za blisko wawy. Ja chcę górskiego powietrza. Pięknych terenów. Zorientuję się jak w Sanoku i Kielcach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mieszkasz teraz nad morzem? Jeśli tak to proponuję przeprowadzkę w Beskidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biecz Biecz
Bieczz to dawne podkarpackie,teraz malopolskie.Cicho tu jest az za bardzo ale podobno za krolowej Jadwigi dzialo sie dzialo :) szkoda ze jej juz nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
nad morzem zawsze jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×