Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zasiłek rodzinny

Polecane posty

Gość gość

Mam następującą sytuacje.Mąż pracuje a ja dopiero od sierpnia 2014 wróciłam do pracy po rocznym wychowawczym.W tamtym roku nie posiadałam, dużych dochodów i po zaświadczeniu z US kwalifikujemy się na rodzinne( bo przecież dochody bierze się za poprzedni rok). Pytanie tylko czy muszę mówić o tym, że jestem teraz w pracy i mam nieco wyższe dochody bo wtedy przekroczy nam o 15 zł i nie dostaniemy.Jak to jest. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy się chyba tylko zeszły rok, ale mogę się mylić. Ja w zeszłym roku tylko dorabiałam jako studentka i też myślę wybrać się po zasiłek. Tylko ciekawi mnie, czy oni potem przychodzą do domu sprawdzać warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi doch za zeszły rok nie przkraczały limitu, więc po urodzeniu dziecka poszłam po becikowe i rodzinne, pani zapytała się czy teraz mamjakiś dochód i co miałam powiedzieć :(, no biore macierzyński i ile no ni nie dostałam zasiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mi doch..." hahaha...jestes z kaszub???? Zaświadczenie bierzesz za poprzedni rok.Ale szczerze to nie oriętuje się czy musisz ich powiadomić o podjęciu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli składasz papiery tylko do zasiłku rodzinnego,to nie przychodzą do domu,tylko obliczają sobie czy się załapujesz i listownie przysyłają ci decyzję. Jeśli składasz podanie o zapomogę to wtedy możesz się spodziewać wywiadu środowiskowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×