Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyliście że na kafeterii jest dużo osób które niczego nie osiągnęły?

Polecane posty

Gość gość

I zarabiają te swoje marne 3000 miesięcznie. Trudno na kafeterii znaleźć osoby zarabiające ponad 10 tysięcy miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wielu 3 tys to juz dobra pensja. 10 to by były kokosy. Ogólnie mówiąc to osoby z kasa rzadko siedzą na jakichś dennych forach - maja za co, wiec wiec sie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Pl 10tys. zarabia jakieś 5% społeczeństwa, a dla zdecydowanej większości 3 tysiące to niespełnione marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno nie zauważyć, wszystkie te glupawe tematy jakie są zakładane, to dzieło takich właśnie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum jest dużo osób które żadnego zajęcia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawdopodobnie zarabiam 10000 ale nie jestem pewna. Nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy konkretnie, nie osiągnęły? Problem w tym, że wszyscy chcą dużo zarabiać nic przy tym nie robiąc. Najwyżej plotki. Jak pracujesz u kogoś, zrobi wszystko żeby jak najmniej zapłacić. Obiecują cuda, a jak się upomnisz o to, co obiecali to do widzenia. Była okazja się przekonać. Najlepiej samemu dać sobie pracę, dobry pomysł na jakiś biznes, ewentualnie praca dodatkowa. Mam sąsiadów takich bogatych ludzi, ale nawet nie mają czasu pojechać na porządny urlop. Muszą pilnować interesu, byle kto nie zastąpi. Nic się samo nie zrobi, a naiwni wierzą w bajki o nieziemskich zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe ze po prostu nie wykazuja dochodow. To spore osiagniecie o ile je osiagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato dziś Więszkośc tu piszących osób to niestety nieudacznicy i życiowe niedorajdypechowiec.gif xxxxx A ty jesteś najlepszym przykładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii 99 % to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to za zycie miec i sie nie chwalic. to gorsze niz nie miec a sie chwalic ze sie ma. np taki us nic nie ma a jak sie chwali. skarb panstwa to samo. pol gieldy jest jego. to nawet lepsze niz miec i sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De facto to wlasnosc publiczna czyli panstwowa czuli nasza. ktos tu slusznie zaiwazyl ze 10 tysi spokojnie kazdy z nas wyciaga tyle ze musimy oplacic pracownikow i charytatywnych darczyncow ktorzy dokladaja sie do zakupu 50% akcji zeby sie nam zylo dostatnio i przyjemnie. tera kazdy zyje jak kiedys krol albo jeszcze dawniej 100 samcow alfa razem z haremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jeszcze hen dawniej jak tona mchu i porostow. docencie ze ktos za was mysli jak wydawac taki majatek. ja jak mam dwie stowy w kieszeni to trace rownowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trza dzwigac pilnowa. zeby nie ukradli (inni bogacze) liczyc jak sie jest bogatym. to w c***j roboty jest. wiecej niz przy zarabianiu. a ile sie czlowiek musi nachodzic po sklepach nastac w korkach po zakupy. jakby kazdy dostawwl ile zarobil to polska bylaby jedNA aielka dluga i zakrecona kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nilt by nic nie produkowal balcerowicz nie musialby odejsc wszyscy byliby piekni i bogaci. normalnie jak za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta co ja bede z patologia dyskutowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś się na Wykop, tam praktycznie nikt poniżej 15k nie schodzi jeśli chodzi o zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki czasem mają te 10k pln /msc ... Znaczy wg. autora wątku one WIELE OSIAGęŁY :D I nie mają czasu siedzieć na kafeterii -zapracowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie osiągnięcia chodzi ? na steamie mam ich w chuj to się liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe jest bot od postów ze zmiennym ip. około 400 adresów i paru frajerów którzy to czytają oraz kilku ludzi którzy mają coś naprawdę ciekawego do powiedzenia -takich jak ja których nikt nie zrozumie, bo jesteśmy zbyt mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nie ubot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lekarzem, zarabiam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×