Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gandalf na urlopie

ZAZDROSC!

Polecane posty

Gość gandalf na urlopie

jak sadzicie? wydaje mi sie ze tak, oczywiscie ta zdrowa, napedzajaca zwiazek? klopot w tym ze bedac w dlugotrwalym zwiazku zatracilem lekko zdolnosc do magicznego sprawiania by moja partnerka byla o mnie zdrowo zazdrosna. jako ze mysle iz to dobrze by ona byla nie do konca pewna mojej wiernosci (chodzi mi o ten fajny dreszczyk niepewnosci, niweczacy w pelni to nudne poczucie przewidywalnosci), mam do was pytanko drogie kolezanki...jak w sposob rozsadny, bez zbytniego angazowania sie w gre aktorska (co raczej nigdy za dobrze nie wychodzi), sprawic by Ona byla o mnie zadrosna? zeby mimo dlugiego stazu naszego zwiazku poczula ta niepewnos, tymbardziej ze o ile dobrze ja znam to wlasnie tego potrzebuje. tylko prosze nie radcie mi zebym z nia porozmawial bo wtedy efekt zaskoczenia bedzie niemozliwy do osiagniecia, dziekuje z wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzimy sie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
nie, raczej martwimy o kryzys w swoim zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzimy sie co
tym sposobem ten kryzys mozesz jescze poglebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
czym? nie sadzisz ze poczucie niepewnosci jest najlepszym lekartwem na nude wywolana wlasnie ta pewnosci innej osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
a może ona po prostu nie ma o co być zazdrosna...bo ostatnio wcale o siebie nie dbasz,przytyłeś,nie zabiegasz o jej względy... i tak wyglądasz że ona ma pewność że żadna cię nie zechce....może ona też już cię nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandalf, moze po prostu zmien swoje dotychczasowe nawyki, styl ubierania, pojdz na basen lub silownie ... , znajdz nowe hobby ktremu sie poswiecisz bez Niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
kolezance zeby czesto do ciebie dzwonila....zadziala na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
oczywiscie ladnej kolezance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
no raczej na "zapyzialosc" narzekac nie moge, mylse ze to bardzej kwestia zbytniego poswiecenia jej uwagi przy jednoczesnym zaniedbaniu wlasnych zainteresowan..:/ ja wiem czy z tym dzwonieniem to dobry pomysl, jakies takie sztuczne i na krotka mete.. ps-pewna mila kolezanka juz mnie nieco oswiecila, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie chciała żeby mój mąż próbował wzbudzić moją zazdrość..uważaj gandalf bo mozesz osiągnać inny rezultat niż chcesz..jeśli ją kochasz i ona Ciebie też to powinniście mieć do siebie pełne zaufanie a nie sztucznie wzbudzać zazdrość..a moze Ty jesteś o nią zazdrosny i nie chcesz czuć sie gorszy od niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
nie, nie, chodzi tu nie tyle o zazdrosc, a o sam fakt ze prestalem sie starac by utrzymac jej zainteresowanie, zaczalem zwracac na nia uwage, zbyt przesadnie dajac jej wszystko, a zaniedbujac jednoczesnie swoje potrzeby...w ten sposob wiedziala ze jest ktos kto na nia mimo wszystko czeka w domu, i nie ma to nic wspolnego ze zdrada i nieufnoscia, a ze zwykklyn delikatnym poczuciem tej niepewnosci, uklucia zazdrosci, gdy inne kobiety sie za mna ogladaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to jateż lubie jak jakiś kolega wyśle mi smska..albo jakiś facet sie ogladnie za mną na ulicy i mój mężczyzna widzi ze sie mną inni interesują..ale z drugiej strony ja nie lubię jak do niego dzwonią albo piszą koleżanki..chyba jestem wieksza zazdrośnicą niż on..zresztą teraz jestem w ciąży..mam duży brzucholi dawno sie nie kochaliśmy bo nam nie wolno..i boję sie że moze sobie znalazł kogos kto zaspokaja jesgo potrzeby..ale ufam mu i mam nadzieje ze czeka aż bedziemy mogli to robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
facet daje trąbę ciągnąc jakiejś laskarce codziennie albo raz na dwa dni.to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf na urlopie
hmm? o co Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..mam wrazenie że to chyba było do mnie..ale jednego jestem pewna..trąby to on na pewno nie ma..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
Mój też jest zazdrosny i czasem za bardzo... Nie wiem czasem co z tym robić... nie mogę czasem normalnie ze znajomym na imprezie porozmawieć bo On patrzy i myśli sobie nie wiadomo co...ehhh faceci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdradzają faceci bo nie są przy badaniu ginnekologicznym pochwy swej ukochanej!!!.Krepują sie swego partnera a obcego faceta ginekologa nie ciemnogród!Ja zawsze mam męża przy badaniu pochwy i wspieral porody.Przeciez jestesmy jednym cialem! a mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów bo decyduje Pacjent.Zaraz ginekolodzy będą wpis wysmiewac bo nie chcą świadka przy badaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdradzają faceci bo nie są przy badaniu ginnekologicznym pochwy swej ukochanej!!!.Krepują sie swego partnera a obcego faceta ginekologa nie ciemnogród!Ja zawsze mam męża przy badaniu pochwy i wspieral porody.Przeciez jestesmy jednym cialem! a mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów bo decyduje Pacjent.Zaraz ginekolodzy będą wpis wysmiewac bo nie chcą świadka przy badaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdradzają faceci bo nie są przy badaniu ginnekologicznym pochwy swej ukochanej!!!.Krepują sie swego partnera a obcego faceta ginekologa nie ciemnogród!Ja zawsze mam męża przy badaniu pochwy i wspieral porody.Przeciez jestesmy jednym cialem! a mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów bo decyduje Pacjent.Zaraz ginekolodzy będą wpis wysmiewac bo nie chcą świadka przy badaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdradzają faceci bo nie są przy badaniu ginnekologicznym pochwy swej ukochanej!!!.Krepują sie swego partnera a obcego faceta ginekologa nie ciemnogród!Ja zawsze mam męża przy badaniu pochwy i wspieral porody.Przeciez jestesmy jednym cialem! a mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów bo decyduje Pacjent.Zaraz ginekolodzy będą wpis wysmiewac bo nie chcą świadka przy badaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko w Polsce tak są zacofane żony wstydzace się męża przy badaniu i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×