Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie_pytającej

Zazdrość siostrzenicy chłopaka

Polecane posty

Gość Pytanie_pytającej

Mam dość osobliwy problem. Od wielu lat mam wspaniałego partnera. Jest duszą towarzystwa - każdy chce z nim rozmawiać, przebywać, ma świetne poczucie humoru, a jednocześnie jest bardzo wrażliwy. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jedna jego siostrzenica, która jest prawie moją równolatką. Mój partner jest sporo ode mnie starszy. Dodam, że ona wychowała się bez ojca. A mojego chłopaka traktowała jak swojego starszego brata, opiekuna, niemal ojca... Do tego ona ma bardzo trudny charakter, musi być zawsze w centrum uwagi, zawsze przy nim, adorowana, przytulana, komplementowana - to lubi najbardziej. Tłumaczę partnerowi, że nie umiem już tego znieść, on czasem poświęca jej dużo więcej uwagi niż mnie, twierdząc że nie mogę być zazdrosna bo to zupełnie inna miłość, choć równie silna... Zastanawiam się, czy to jest normalne, żeby partner tak samo mocno kochał swoją dziewczynę jak kogoś z rodziny? Przecież romantyczna miłość między kobietą a mężczyzną z natury jest tą najsilniejszą, najważniejszą miłością... A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was o opinię. I radę, jak rozmawiać z chłopakiem. Boję się że takie coś może rozwalić związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsilniejsza milosc to milosc rodzicielska , nie przebije jej milosc romantyczna. Jezeli on czuje sie prawie ojcem tej siostrzenicy to kocha ja jak wlasne dziecko. Nie rywalizuj bo nie wygrasz tylko pogodz sie z tym albo znajdz sobie innego partnera jezeli nie umiesz tego zakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie_pytającej
Dzięki za opinię i radę. Pewnie masz rację. Pytanie tylko, jak mam postępować, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mam racje bo nie znam tej konkretnej relacji , moge tylko gdybac. Jezeli czujesz ,ze on Cie kocha jak kobiete to walcz ale nie rywalizacja tylko zaprzyjaznij sie z ta siostrzenica , tak jakby ona byla jego corka. W milosci nie mozna rywalizowac , ciesz sie ,ze jest taki opiekunczy i dobry. Niektórzy ludzie maja pojemne serca i moga kochac wiele osob , miloscia mozna sie dzielic o ile to jest milosc a nie pozadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×