Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zberexnik, co sądzisz o tej sukience?

Polecane posty

Gość gość
Z czego ona jest uszyta, że tyle kosztuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość: tkanina żakardowa xD fajna ta sukienka,o ile twoja uroda jest delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest, mam naturalne blond włosy, jasne brwi i rzesy, jasną skórę (jestem bardzo podobna z typu urody do modelki) i mi się sukienka spodobała. Ale pytam zberexnika ponieważ ona ma dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba chociaz ja bym inaczej ustawil modelke do takiej stylizacji. jakos zamiast takiego swetra bym cos innego dal zeby kolory przelamac... ;) mozemy isc na zakupy, ty mi wybierzesz ja tobie a potem bedziemy chodzic po miescie jak dwa lemingi... :D hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wielką chęcią, tylko niestety teraz wyjechałam na studia zagranicę ale wracam w grudniu i mam międzylądowanie w Wawie i kilka godzin więc!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiujesz za granica? :) kurde zawsze chcialem pojechac. mialem na erazmusa jechac najpierw przez polibude, potem przez sgh i kurcze zawsze firmy w ktorych pracowalem nie chcialy mnie wypuscic... :O zaluje troszke teraz ze nie pojechalem. gdzie studiujesz i jak ci sie to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję w Hadze, ale nie jestem na erasmusie tylko na na 4letnim programie. Bardzo mi się podoba, sami międzynarodowi studenci, strasznie to rozwijające. No i cały czas gdzieś jeżdżę - albo weekend w Amsterdami/ Rotterdamie albo kilka dni w Belgii w różnych miastach, teraz planuję wycieczkę do kolonii:) Wszystko tanim kosztem, na miejscu świetne imprezy - Polecam każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli aplikowalas na uniwersyetet w hadze bezposrenio? bronisz np licencjat czy inzyniera w polsce a magistra robisz za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zberexnik, aplikowałam bezpośrednio na uniwersytet w hadze. Robię tutaj licencjat:) Świetna sprawa! Wykłady mam po angielsku a prócz tego uczę się intensywnie dwóch języków i spędzam fajne chwile wciąż gdzieś podróżując i poznając nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, zapraszam:) Ale Wawa też się może pochwalić dużym wyborem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie?:) Pamiętaj, że mam tylko kilka godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwester, mam już zaplanowany!:) Przykro mi haha:) No to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zostaw, ja nie mam żadnego maila niespersonalizowanego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, odpisze ci ze spersonalizowanego to jest taki tymczasowy zeby na ogolnym nie pisac ze prywatnych: b1233476@trbvm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z HIM to juz koniec. tyle razy ja prosilem zeby przestala wstawiac goly tylek na internet i nic. mam juz tego dosc. szkoda tylko ze to sie stalo na kilka dni przed nasza rocznica bo mialem dla niej fajny prezent... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereźnik, i co dalej z tym fantem, tymi fotkami itd ? pytam zyczliwie... ukróciłeś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja224444
Zapraszam wszystkich na Szalony kulig sylwestrowy do Zakopanego :). http://www.sylwestrowy.pl/zakopane/2885 W tym roku jedziemy tam z rodziną i nie może również Was tam zabraknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×