Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZBIERAM na zęba...

Polecane posty

Gość gość

Cóż... ząbek poważnie mi zachorował a ciężko będzie odłożyć na leczenie, poważniejsza sprawa bo leczę już pół roku i nadal dziąsło często puchnie, leczenie kanałowe - mikroskopowe jest dość drogie :( no i koronę czy coś w tym stylu trzeba wstawić... jak ktoś ma zbędne bitcoiny i chciałby się dorzucić, proszę przesłać BTC na mój adres: 1DogXoMVZjWo5TN1VQet2z7W67FD11XbvK Wszelkie naddatki uczciwie przepiję za zdrowie darczyńców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to te bitcoiny? napisz to jak mam to Ci wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTC to kryptowaluta, poszukaj se w necie. taka elektroniczna kasa :) pare groszy ci podeśle dziś ukopałem sporo to mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to troche innych walut moge ci podeslac lite doge itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a chłopie na zęba to ty tu nie uzbierasz. sama korona to z tysiac czy 2. daj se tu siana zaraz te stare raszple wsiąda na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kidys uzbiera 5 tys na siedem zębów tyle mi proponował dentystka tyle chciała za koronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tysi na 7 zębów? to chyba nie taka zła cena? mi 2 powiedziało że jak w 3 tysiach się zmieszczę z tym chorującym zębem to będzie dobrze. kanałowe mikroskopowe + korona i leczenie :( już wypłata poszła na samo leczenie a końca nie widać... ech dzięki za podesłane satoshi :) zawsze te parę złoty do skarbonki na koronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannax
jak masz duży problem to poszukaj dobrego stomatologa. nie ma tu żartów. kiedyś sporo wycierpiałam nim trafiłam w końcu na pani która dała radę wyleczyć mi bardzo problematycznego zęba. też wydałam kupę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markonix
lecz kły lecz bo z czasem może być gorzej. na same wspomnienie mnie strzela jak mi 6 wyrywali brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszło pare zeta w BTC na znieczulenie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żry dużo wapna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupe żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam, że mało zarabiasz i zawsze zęby były u ciebie popsute, żółte, z próchnica, ale że aż tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do tanszego dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaczęło się dowartościowywanie? ;) Nie mam ani żółtych ani próchnicy, kiepsko się podszywasz pod rzekomego znajomego bo i kiepsko nie zarabiam. Obecnie nic nie zarabiam od 2 tygodni bo straciłem pracę i dlatego tu napisałem by nie przerywać leczenia muszę szybko coś znaleźć ale nie tak prosto. Ten jeden ząb szwankuje ale nie od zaniedbań tylko dziąsło choruje. Pod zębem stan zapalny utrzymuje się mimo że nie wiadomo dlaczego. Musi to być coś nie związanego bezpośrednio z kiełkami. Może coś innego w organizmie szwankuje a to tylko objaw? Czasami tak jest. No w każdym razie i tani i drogi stomatolog przyczyny zlokalizować nie potrafi. Leczy mi go zaufana Pani która za droga nie jest ale w porównaniu z innymi którym siadałem na fotel widać że chce go wyleczyć i widać że wie co robi bo poprawa jest ale też mówi by porobić badania bo nie wygląda to na zwykłe zapalenie. Tylko praca się skończyła, ubezpieczenia nie ma, no i trzeba dorabiać po kątach nim się znajdzie coś konkretnego ale to i tak mało na życie i leczenie ech... Dzięki tym co podesłali trochę satoshi. Nie wystarczy na razie na nic ale zawsze na psychikę tak milej wpływa że są chętni by pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×