Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbłaźniłem się, zakochałem się w kobiecie u której od początku nie miałem szans.

Polecane posty

Gość gość

Teraz wstyd mi w ogóle na nią patrzeć. Zrobiłem sobie niepotrzebne nadzieje. Nie wiem na co liczyłem, przecież na starcie byłem przegrany. I jeszcze pozwoliłem jej bawić się mną. Jak mogłem uwierzyć że naprawdę jest mną zainteresowana? Chciała mnie tylko wykorzystać.. famme fatale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżyjesz, nie ty jeden zaliczyłeś taką akcję. Na przyszłość będziesz mądrzejszy- to się nazywa zbieranie doświadczenia życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze sie tylko bawila? Dawala Ci nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy i zakochanie :D w innym poscie pisałes że k to k***y ,bo leca na facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetom nie warto pokazywać że sie kocha ,szkoda słow , mało razy czytaliście...po tym wszystkim kazda najwet najbardziej zakochana szybko sie odkocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz że się Tobą bawiła? co Ci takiego robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochany:D na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v_1
Co nas nie zabiło to nas wzmocni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbłaźniłeś się tym że się w kimś zakochałeś. Bo czym niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak tu teraz takiej osobie spojrzeć w oczy? I co mam udawać, że nic się nie stało? Z uczucia do niej już się chyba wyleczyłem. Uświadomiłem sobie za kogo ona mnie ma - za śmiecia, i tyle wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbłaźniłeś się:) to transakcja handlowa a ty zapłaciłeś wszystko co miałeś z góry:) w takich przypadkach bierze sie kase i sprzedaje towar drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa sytuacja. Dlaczego? Każdy facet uważa, że swoimi podchodami może zdobyć najlepszą laskę. Wystarczy dobry tekst, machnięcie portfelem, niespodzianki, kolacyjki. Mam dla Was złą wiadomość panowie- kobiety też mają oczy :D sami skazujecie się na cierpienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nie możesz jej spojrzeć w oczy skoro ona nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
machnąć to moga przed tymi w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej ją...one wszytskie są takie same..roibią nadzieję a potem olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia marketingu. Skoro w mac sraczu mogą opylać bezwartościowe odżywczo a nawet szkodliwe dla zdrowia g****o za absurdalną w takich okolicznościach cenę to można ludziom wmówić wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest za stara dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) stare nie som jare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob sie toba bawiła? ..tylko sex?prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to gotowość do realizacji transakcji wiązanej. Wymiany Barterowej konkretnie. Po transakcji chęć jej zawarcia znika. To chyba oczywiste. to sie wydaje takie trudne do zrozumienia bo jest wdrukowane w naszą psychikę jako imperatyw przetrwania gatunku poza świadomością. czyli w instynkt. To samo robi sie obecnie przy pomocy reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochała się :P ,nieudacznik nazwie to zwyczajnie zabawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie lecą do sklepu, biorą kredyty, kradną, oszukują, zabijają żeby coś mieć. Coś kupić. To jest miłość:) musze mieć to auto!!! Dlaczego musisz. Nie musisz. nic ci sie nie stanie jak go nie będziesz miał. Ale jak go nie kupisz to sie czujesz jakby pozbawiono cie kończyny. To jest miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta pewność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy , przykład bzywczajnego blacharza pospolitka ...:P to akurta mniej ważne ,bez tego da sie żyć,natomiast bez miłości ciezko ,podupadamy na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz czesciej mam do czynienia z facetami którzy zbyt mocno sie zakochują w nieodpowiednich a moze zbyt młodych pannach- i pochowałam tak juz kilku mezczyzn, którzy z powodu w ten czy inny sposób odebrali sobie zycie. Trudno pisac do małolat by trochę myslały, bo one same głupie , bawia sie. Jak wytłumaczyc dzieciom ze gra na czyiś uczuciach moze sie własnie tak tragicznie skonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś powiedzmy , przykład bzywczajnego blacharza pospolitka ...jezyk.gif to akurta mniej ważne ,bez tego da sie żyć,natomiast bez miłości ciezko ,podupadamy na zdrowiu" xxx nie musi być samochód. W ten sposób można człowieka zmusić do czegokolwiek. To taka luka w zabezpieczeniach mówiąc jezykiem informatyków (a może innym) Czyli wykorzystują już istniejące mechanizmy psychiczne do zmuszenia cię do zrobienia tego co chcą:) Dla mnie to jasne:) Tak samo jak to, że miłość na poziomie świadomości nie ma sensu. To tak jak odpalać dosa pod windowsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumaczcie ,co znacyz bawić sie?:D:D:D:D bo czegos tu nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak. Odpalasz okienka i mówisz: tera sie zakocham. i w tym momencie widzisz konsole dosowską. oczywiście nie znasz dosa więc tak jakby sprzęt przestaje być dla ciebie użyteczny:) czyt. straciłeś kontrolę nad systemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover, cokolwiek bierzesz, przestań - im szybciej tym lepiej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×