Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda93

zbyt duże wargi sromowe

Polecane posty

Cześć ;) chciałabym się Was poradzić w pewnej sprawie. Mam 21 lat i niedługo idę pierwszy raz do ginekologa ( wiem, że to dość późno). Bardzo się stresuję, bo mam powiększone wargi sromowe ( tzw. motylek, fartuszek hotentocki), myślicie że powinnam powiedzieć wcześniej o swoich obawach pani ginekolog? uznaję to za jakąś anomalię, do tej pory nie pokazywałam się nikomu nago. Wiem, że można poddać się labioplastyce, ale zwyczajnie mnie na to nie stać i sądzę , że w najbliżej przyszłości stać mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Zapraszam wszystkie dziewczyny do skorzystania z zniżki -20 % na kolekcje jesienną obuwia w sklepie joyfashion. pl . Obowiązuje w dni. 12-14.09 . Aby ją otrzymać należy wpisać w koszyku w pole kod rabatowy hasło JoyJesien . Produkty, które obejmuje promocja znajdziec ie tutaj :http://joyfashion.pl/pl/c/jesien-2014/72 Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda gdybym się Tobą zauroczył i miał dla Ciebie ciepłe uczucia to mogłabyś mieć nawet nietoperza a nie tylko motylka . Ważna jesteś Ty a nie kształt Twojej małej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja mam zwyczajną blokadę. Miałam jakiś czas temu chłopaka, ale nie widział mnie '' tam na dole''. Rozpadło się przez inną sprawę, ale patrząc z perspektywy czasu cieszę się, że tego nie widział, miał umysł dzieciaka i mógłby zwyczajnie mnie wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz chłopakowi do oceny i do skosztowania ,a potem pisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cię rozumiem bo też mam takiego motylka. Niedawno byłam w ciąży i mimo tego, że już tyle osób mnie widziało nadal się wstydzę. Pocieszające jest to, że nie Ty jedna, na pewno sporo kobiet tak ma a lekarz nie raz taki motylek widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×