Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sexy Flexy Jolly

ZBYT WYSOKA MIEDNICA - WIDZIELIŚCIE COŚ TAKIEGO?

Polecane posty

http://img50.imageshack.us/content.php?page=done&l=img50/6117/26817901.jpg&via=mupload Czuję się przez to wszystko jakaś inna, zdeformowana. Normalna kobieta ma kości miednicy poniżej pępka i płynną linie boczną. A ja mam tak wysoką miednicę że praktycznie co bym na siebie nie założyła i tak jest źle. Jestem chuda, przy wzroście 174cm ważę 58kg, według mnie miałabym idealne ciało...gdyby nie ta miednica...Na dodatek każdy niewielki tłuszczyk mi się zbiera właśnie w tym miejscu. Próbowałam różnych ćwiczeń, zmianę diety, ale ja już od wielu lat nie jem produktów które miałyby w sobie ogromne ilości tłuszczu jak słodycze czy fastfoody a ten tłuszcz nadal skądś się bierze i osadza przy i tak już szerokiej miednicy. W tali mam 68cm, a prawie na wysokości pępka - 90cm!! Biodra 95cm!! Ja czuję się dosłownie zdeformowana. Czy można temu zaradzić chirurgicznie? Ja już po prostu wpadłam w takie kompleksy, że w akcie desperacji pójdę nawet pod skalpel. Ale czy można skrócić kości? Nie słyszałam nigdy o tym. Proszę - pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes szczupla ! Nie przejmuj sie ta miednica. Nos swetry i bluzki nieco luzniejze i dluzsze. Naprawde nie jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest dowiedzieć się że nie tylko ja mam taki problem. Do Dori30: moja mama ciągle mi powtarza że chciałaby być tak zgrabna jak ja, a ja chętnie (gdybym tylko mogła) oddałabym jej własną figurę. Noszę luźniejsze ubrania, ale czasami widzę ładną bluzkę na wystawie w sklepie, zakładam i okazuje się elastyczna, i przylegająca do ciała i mimo tego że bardzo mi się podoba, wiem że jak ją kupię to i tak nigdy jej nie założę. Zazdroszczę dziewczyną które mają tylko problem z doborem koloru bluzki, a nie z jej krojem i kształtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mojemu facetowi to w ogóle nie przeszkadza bo lubi mnie w tym miejscu trzymać (wiadomo w jakieś sytuacji) :D ale niestety, mi to bardzo przeszkadza. Gdybym miała możliwość zmniejszenia miednicy nie patrzyłabym na koszty - zrobiłabym to, nawet gdyby było to związane z ogromnym bólem. Bo na prawdę bardzo mi to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miednicy piorę se skarpetki
O matko, ja mam tak samo i noszę tylko ludźne koszulki i spodnie z wysokim stanem w pasie. A mam 162 cm wzrostu i ważę 55 kg, więc gruba nie jestem. Moja mama ma ładną figurę, a tą szeroką miednicę mam po... tacie >,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w klubie ... moje marzenie założyć dopasowana elastyczna sukienke i żeby idealnie leżała :( ale trzymajcie się kobietki modelki i aktorki maja tez takie problemy , jeśli facet widzi u was piękna talię to się cieszcie ze patrzy na talię nie na te kości ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.B

Tez mam tem problem przy wzroscie 160 i wadze 49 kg mam okropna ,,oponke'' nad biodrami . nie nawidze jej i niestety musialam zrwzygnowac z dopasowanych ubran. Podobnie jak wy mam kompleks na tym punkcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×