Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdębiałam kafeterianki uprawiaja sex przy dzieciach

Polecane posty

Gość gość

To wypowiedz jednej z nich : mama2ipolatka dziś [17:46] mamy naprawde duży materac zamiast łóżka. synek śpi z nami i tak kochamy się jak śpi. co za różnica czy jest obok czy w łóżeczku - wręcz łatwiej mi czuwać żeby się nie budził. ... x x w jednym lozku to zakrawa na chore zboczenie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezusie... to nienormalne. My wychodzi do drugiego pokoju jak mała śpi.... nie wyobrażam sobie uprawiać seks obok śpiącego dziecka W TYM SAMYM ŁÓŻKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jak ja mezul od tylu pakuje to jednocześnie karmi cycem chora baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile dziecko ma. jeśli to małe niemowlę to jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. ja bym bardziej skupiła się na tych, które twierdzą, że nie ma nic złego przy uprawianiu seksu przy tych trochę starszych dzieciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zdziwiona, a myślisz, że ta bieda wielodzietna to gdzie się pieprzy jak nie przy dzieciach jak mają 1-2 góra pokoje a jest ich w wuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
te tematy i kwocze dyskusje tutaj są coraz głupsze. do kurnika kurki a sio! a ty 18:43 to masz niezłe fantazje dewiantko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafie się kochać nawet przy zwierzęciu domowym (psie albo kocie), także nie dałabym rady, ale co kto lubi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś tez tu pisala jakas ze sex przy dziecku uprawia i nosi do ze sobą do kibla bo nie moze spyscic z oka,haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! A ja miałam wyrzuty sumienia jak dziecko spało za ścianą! A tu widzę hardcore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
Zdębiałam jak zobaczyłam, że ktoś zrobił temat z mojej wypowiedzi.... Matko, owszem, mamy rodzinny materac 2,5x3, dziecko śpi przy brzegu pod swoją kołderką a metr dalej jesteśmy my. Rzeczywiście, jak macie łóżeczko obok to dzięki tej barierce drewnianej jesteście już święte i pobożne.... Wyluzujcie trochę, kobiety, a niby takie nowoczesne jesteście a boicie się kochać jak kot jest w pokoju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.5x3 metry łóżko? hahaha chyba wyśniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
materac mądra mamuśko... z dwóch złączonych materaców. Rozumiesz już? Ma-te-rac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrudneSprawy
Ta i jedna pozycja bo dziecko na lozku! A jak maz wypije piwo to pewnie tez przy dziecku spi i sie kochaja przy dziecku a za miesiąc dwa dziecko im gumki będzie podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
nie wiedziałam że będę wypytywana o pozycje... owszem, raczej ograniczony zasób ale kochać się można nie tylko w łóżku po ciemku. a z tym piwem męża to nie rozumiem. czemu po piwie nie można spać blisko dziecka? i czemu on a nie ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pitole. Przesada i to zdrowa.! A poza tym co to za sex przy dziecku bez możliwości odprężenia się i oddania bezgranicznie rozkoszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pies krępuje a co dopiero dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
To, że was krępują psy,koty i kwiaty doniczkowe to już nie moja wina i rozumiem chorobliwą wstydliwość, ale jakoś może można z tym walczyć.... Chore,chore... seks to miłosć. Oddanie i przyjemność. Dziecko śpi twardo metr dalej. Nie wiem w czym miałaby pomóc barierka od łóżeczka, które też stałoby w tym miejscu co jego materacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Chic
porównujesz dziecko do kwiata doniczkowego??? seks z dzieckiem w łóżeczku obok też jest chory, ale kuźwa chociaż dziecko nie czuje rytmicznych ruchów materaca i sapania tuż nad uchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim rodzicom zdarzało się uprawiać seks przy mnie.Byłam dość mała- około 4-5 lat. Myśleli że śpię, a ja udawałam bo nie wiedziałam jak zareagować.Zawsze się budziłam. Nie do końca zdawałam sobie sprawę z tego co robią ale zawsze budziło to we mnie lęk i obrzydzenie. Te szepty, jęki, stękanie, dziwne ruchy - w dziecku to wywołuje strach. Niestety przeniosło się to na moje życie seksualne w życiu dorosłym.Seks tylko po ciemku i najchętniej pod przykryciem.Krępuje mnie nagość mimo że nie mam kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ponad dwa lata spiace z rodzicami w jednym lozku, w ktorym oni uprawiaja seks :O Nie, to nie jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wyczuwa, że coś sie dzieje. Nie oszukuj się. Moim zdaniem przegiecie. Miłość, sex ja to wszystko rozumiem, ale brak mi słów. Dużo ludzi tak robi, moja dobra kolezanka dopiero przeniosła córkę do jej łóżka. Mala ma 3 lata. Nie raz zdarzało im się kochać przy dziecku. Dla mnie obrzydliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym widzieć Twoją minę jak się dziecko obudzi i zapyta co robicie? :D:D I nowoczesność nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi o przyzwoitość. Rozumiemy Cię jak mówisz że seks to miłość ale 2,5 letnie dziecko chyba nie musi jeszcze znać takiego pojęcia miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według prawa pokazywanie dziecku treści erotycznych np. filmu, gazety jest przemocą seksualną. Więc uprawianie przy dziecku seksu tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jej dziecko spi o co, wam chodzi ? My przy noworodku a potem tak do roku tez normalne sex uprawialusmy a mala się czasem zbudzila i patrzyla no i wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
Wkurza mnie, że tak lubicie się wtrącać w życie innych. Ciekawe jak uprawiają seks ludzie, którzy mają jeden lub dwa pokoje. To chyba normalne, że na początku najwygodniej spać z dzieckiem przynajmniej w tym samym pokoju. Moi rodzice spali w tym co ja i nie mam żadnych traum. i :D lol, nie porównałam chyba nigdzie dziecka do kwiatów w doniczce :D to raczej był taki środek artystyczny, hiperbola, w stosunku do tego, że boicie się kochać jak kot jest w pokoju. Szok. A ponoć ja taka niepostępowa bo butelki dziecku nie daję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
i do groma, czemu ciągle piszecie "sex" zamiast "seks" ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież jej dziecko spi o co, wam chodzi ? My przy noworodku a potem tak do roku tez normalne sex uprawialusmy a mala się czasem zbudzila i patrzyla no i wielkie halo Dziecko się patrzyło jak sex uprawiacie? Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
Nie, powinna niemowlakowi zawiązać oczy. Najpierw się wkurzyłam ale teraz bawi mnie ten wasz problem bardzo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×