Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdemaskowałam pewną koorwę z białegostoku

Polecane posty

Gość gość

odkryłam, że dziewucha która zrobiła mi niemiły numer ogłasza się na portalach gdzie szuka się sponsora. mam jej zdjęcia, sama głupia mi je dała na tacy :D myślę żeby to wszystko upublicznić, co myślicie? Dobrze czułam, że ta p'izda z białegostoku to zwykła k*****, warto było zaufać przeczuciu i poszukać :D nawet nie wiecie jak się ciesze, że mam dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że ona nie zajęła się wcześniej swoim tylko wp*********a się w moje, wieesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłaś nie zdemaskowałaś ;) Ja też mam zamiar zdemaskować pewna darmowa koorwę, która szuka seksu za darmo. No cóż, ta moja k****a nawet nie może brać kasy za seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, ale ta "moja" k****a myśli, że jest taka ładna i inteligentna że ktoś jej da kasę :D a to zwykły paszczak bez gustu z podlasia, z jakiejś szkółki gdzie "studiowała" kosmetologię :D romantycznyLisek a czy to ważne? grunt, że zemsta jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabuchodonozorV
z serii: k*******a k********e - pojedynki nizin społecznych🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nabuchodonozorV ale ja nie jestem kurwą jak ona i nie jestem też tak beznadziejnie tępym paszczurem. co za idiotka; na jednym portalu wstawiła zdjęcie z fotoszopem i myślała że ktoś się na to złapie :D normalnie wygląda jak ze sztacheta party w remizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta twoja się chociaż ceni. Mój krótkonogi paszczak, wieśniara i idiotka myśli, że na wszystko może sobie pozwolić i w ogóle każdy ja uważa za cudo nie z tego swiata, a tu c****j :D po "pedagogidze" k***wstwa i skakania po c***jach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej nie stać na fotoszop... Ona jest bardzo biedna, pracuje fizycznie. Jak myślicie, rozeslac znajomym? Czy ja szantazowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co z tego, że się ceni skoro nikt nie chce się z nią umówić. siedzi na tych portalach chyba juz od dosyć dawna :D i też jest niskim koczkodanem. a ta twoja też się ubiera na bazarze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej mojej to pewnie zdjęcie obrabiała mądrzejsza koleżanka albo dała d**y za fotoszopa :D z szantażem lepiej uważaj - jak pójdzie na policję to masz przerąbane. lepiej napisz że masz dowody i czekaj na reakcję, nic jej nie gróź albo po prostu wyślij co masz do znajomych. chyba tak będzie najlepiej, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom moja się ubiera na bazarze. Nosi takie kolczyki a la ptasie pióra :D Ma okrągłą mordę? I mały biust? Może to ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jest z białystoku? "moja" to tleniona blondyna, małe cycki, brzydki nos. nie wiem jak kolczyki ale ryj chyba niezbyt okrągły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak...nie ma to jak pozbyc sie konkurencji na rynku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daaa nie jest żadna moja konkurencja, twoja owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety mylisz sie autorko. to nie ja chce ja zdemaskowac- czytaj- pozbyc sie z neta. tylko ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się gra się ma. Moja ma farbowane czarne włosy, typowa wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna kurfa śledzi drugą kurfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "moja" to caly czas blondyna. gość dziś - przeczytaj tępaku czemu chcę ją zdemaskowac, dopiero potem sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milcz lampucero jesteś nic nie warta wariatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie jakieś qrwy z mazowsza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń się k****o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta koorwa z bialegostoku wyjechala na wystepy do warszawy. Pelno tam takiego napływowego ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewien że ta k****a :-D niezły topik mogła by założyć również o twojej osobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moglaby bo ja nie jestem kurwą, na dodatek taką brzydką i wredną wieśniarą jak ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co kocham kafeteria? za wpisy takie jak ten: gość dziś Nie moglaby bo ja nie jestem k**wą, na dodatek taką brzydką i wredną wieśniarą jak ona skoro wiemy juz KIM NIE JESTES pochwal sie KIM JESTES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ochotę na męża tej k****y i ją śledzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Białymstoku ludzie sa wredni, nie mam tu znajomych, a mieszkam niemal od urodzenia, taki region

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×