Odpowiedz na ten temat

Zdjęcia z porodu. SZOK

• nesteeczka 2006.04.26 [14:34]
    http://www.birthdiaries.com/diary/vaginalbirt hs.htm
    VERY MODEST VAGINAL BIRTHS- zdjęcia które zaliczam do łagodnych,mogą je spokojnie ogladać osoby wrażliwe.

MODEST VAGINAL BIRTHS - tu już nic się nie zasłania ,nie ma zbliżeń ,zdjęcia zdecydowanie jeszcze łagodne.

GRAPHIC BIRTHS- zdjęcia z porodów , nic się nie zasłania,wszystko dokładnie widać ,są zbliżenia. Nie dla wrażliwych!!!

VERY GRAPHIC BIRTHS- tu należy się zastanowić zanim zobaczymy te zdjęcia : 1 galeria to poród z nacięciem krocza ;2 galeria to poród w 21 tygodniu ciąży i śmierć dziecka !!!

• jezu dzieki 2006.04.26 [14:43]
    normalnie szok wlasnie jadlam pestki ale juz mi sie odechialo. straszne naprawde nie wiem jak kobiety moga rodzic z facetem to straszne nawet ze pozwalaja na te wykrzywione swoje geby patrzec ja bym sie nie zgodzila napewno
  • nesteeczka 2006.04.26 [14:48]
    okropne a tam są zjdecia dziecka ktore urodzilo sie w 21 tyg i zmarlo.nie wiem jak mozna wykonywac aborcje po tym co tam jest,to dla ludzi o silnych nerwach
  • nesteeczka 2006.04.26 [14:48]
  • nesteeczka 2006.04.26 [14:49]
    ale wiecie co ja mam 20 lat a po tych zdjeciach naprawde zaczynam sie bac o pzyszlosc, o mój poród. moja siostra chciala byc polozną. po tym co zobaczyla zrezygnowala.
  • taka wypieta babsko 2006.04.26 [14:53]
    widzialam koszmarne te zdjecia sa... to malenstwo ktore zmarlo... a oni mu jeszcze odciski palcow robili...

a ten chlopiec, co posladkowo sie rodzil tez przyjemnie na zdjeciach nie wyglada...
  • grudniowaaa 2006.04.26 [14:53]
    Poród wcale nie wyglada tak jak na tych zdjeciach! Okropnosc!
  • tratakakakak 2006.04.26 [14:54]
    ja mam kolezanke polozna. mam wrazenie, ze ona nie lubi kobiet... ale nie dziwie sie....
  • nesteeczka 2006.04.26 [14:54]
    no widac jak wygląda.To są autentyczne zdjecia. A te pozycje .ohhhhhhh
  • a po to 2006.04.26 [15:02]
    bys wiedzialą czego sie spodziewac po słuznbie zdrowia
  • po jak cholere to ogladacie 2006.04.26 [15:03]
    tjjjja oczywiscie.............to sie spodziewajcie...........biedne gaski
  • ja urodzilam 2 dzieci 2006.04.26 [15:07]
    i przeciez z pozycji rodzacej nie widac tego wszystkiego
    a do dzis jestem zdania ze wole rodzic niz zeby wyrywac wiec to jednak nic takiego strasznego
    bardzo szybko zapomina sie o calym porodzie w chwili kiedy ukochany dzidzius trafia w nasze ramiona
    ja po 7 latach od porodow pamietam tylko ze rodzilam i nic wiecej nawet nie pamietam czy bolalo
  • grudniowaaa 2006.04.26 [15:11]
    Mam 2 dzieci i jestem przekonana że moje porody tak nie wygladały. Moze kiedys tak to wygladało albo moze "gdzies" tak to wyglada, nie wiem... po prostu obrzydliwe pechowiec.gif

• kangurek 2006.04.26 [15:14]
    A ja uważam że to normalna sprawa,nic szokującego (być moze dlatego że mam za sobą poród???? , no ale jak by nie było miałam cc) poprostu to czytsa natura

kocham moich chłopaków - Adama i Kacperka http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/2 458.gif [/img][/url
  • wszystko zalezy od sytuacji 2006.04.26 [15:15]
    Po pierwsze na tych zdjęciach rodząca wyglada mi na średnio zadbaną (nie wydepilowana, ważąca chyba dosc sporo, małe estetycznie wyglada i już). Przy zadbanej kobiecie widok powinien byc zupełnie inny - to tak na chłopski rozum. A po drugie nacięcie krocza odbywa sie u nas w kraju chyba przy pomocy skalpela a nie nozyczek.
  • Rafinka 2006.04.26 [15:15]
    fajne są te jak babka w wannie rodzi otoczona dziećmi

Mały http://szipszop.pl/tickers/2113.gif " alt="ubranka dzieciece" border=0> http://img290.imageshack.us/my.php?image=paj4 rafaek7br.jpg Duża http://szipszop.pl/tickers/2115.gif " alt="ubranka dzieciece" border=0>
  • agunia33 2006.04.26 [15:41]
    te zdjęcia są obleśne,weszłam tam bo myślałam że zobaczę coś innego.Poród w szpitalu tak nie wygląda,a tak swoją droga to ja bym nie chciała aby w takim momencie wszyscy mnie oglądali.Mam na myśli rodzinkę.

• Luckylady 2006.04.26 [15:43]
    Czasem trzeba dojrzec do niektorych zdjec.
    Nie ma sensu sie podniecac zdjeciami z porodu.
    Moim zdaniem to dobrze ze sa i ze mozna je ogladac.
    Mozna sie przygotowac psychicznie na porod.
    Faktycznie kobiety na niektorych zdjeciach wygladaja gorzej od maciorek, a porod takich kobiet tez musi wygladac gorzej od porodu standardowych kobiet.
    Ale moim zdaniem nie ma co sie zrazac.
    To fizjologia. A moze uwazacie ze robienie kupy albo zyganie w kibel jest piekniejsze od rodzenia? A kazdy ma wprawe w tym pierwszym...
    I co.. gdyby tak nakrecic filmik... z gory wiadomo ze nie sa to zdjecia estetyczne. Dlatego facet nie musi zagladac miedzy nogi.
    niech kazdy decyduje za siebie.
    JA rodze za 3 tyg. ale te zdjecia nie powoduja we mnie leku.
    Moze mam sie wstydzic tego?? Ze bede rodzic, bo to tak brzydko wyglada???
    A robienia kup tez mam sie wstydzic???
    Siejecie jakas schize.
    A moze mam rodzic w pokoju - zamknac sie zeby nikt mnie nie widzial, bo - ach - to takie nieestetyczne?
    Na szczescie zyje w cywilizowanym swiecie w ktorym istnieje pomoc medyczna - w szpitalach pracuja ludzie, ktorzy chca pomagac przy porodach, bo patrza na poród z dystansem.
    Nie dziwie sie ze zdjecia moga szokowac kogos kto zupelnie nie jest w temacie, ale po przemysleniu naprawde uwazam ze nie ma sie co podniecac. JAk ktos jest wrazliwy niech nie oglada.
    Rozwala mnie to jak ktos pisze, ze nie zajdzie nigdy w ciaze bo zobaczyl zdjecia takie jak na stronie.
    aby byc wiernym tej zasadzie - proponuje obiecac sobie:
    nie zjem nic od dzis, bo inaczej - zrobie kupe - i nie spojrze nigdy w lustro bo bede soba obrzydzona.
    A zdjecie zmarlego noworodka?? To co ze robili mu odciski lapek itd. I tak juz nie zyl! Przeciez wszyscy chcieli mu pomoc! Zamiast gapic sie powierzchownie warto skupic sie na tym, co naprawde przedstawiono na tych zdjeciach - czyli na historii, w ktorej traci sie ukochane dziecko. Wtedy powstaje jakies wspolczucie... jakies przemyslenia, a nie tylko powierzchowny szok i powiew sensacji.

http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl
  • zielonooka24 2006.04.26 [15:48]
    zobaczylam oprocz tego z martwym dzieckiem i przznam ze myslalam ze bedzie hmmm gorzej..nie widze w tym nic oblesnego ale

mam pytanie do tych dziewczyn ktore juz rodzily tu w Polsce:
    1) czy podczas porodu mozna sobie zapewnic jakas intymna atmosfer???
    na tych zdjeciach jest mnostwo ludzi - mi sie to nie podoba
    2) i czy podczas porodu jest sie zupelnie nagim???( - no oczywiscie dol tak) ja z pewnoscia nie chcialabym byc

• zielonooka24 2006.04.26 [15:50]
    3) aha - i czy ktoras rodzila w wodzie??? jakie wrazenia??? czy to jest w Polsce dostepne w szpitalach??

• grudniowaaa 2006.04.26 [16:05]
    Oczywiscie ze mozna miec intymna atmosfere - ja rodziłam 2 razy, za kazdym razem z mężem, personel wchodził jak musiał, przez wiekszosc czasu bylismy praktycznie sami, było naprawdę sympatycznie. Ubrana byłam w swoją koszulkę. W pokoju było włączone radio, kiedy chcialam przynoszono mi herbatę itp. Nie bylam zachwycona wanna i prysznicem - w wodzie skurcze sie nasilały, cięzko było.
    Krocza teraz nie nacina sie standardowo, przy kazdym porodzie. Tną kiedy muszą. I dobrze.

• grudniowaaa 2006.04.26 [16:09]
    A lusterko faktycznie mobilizuje usmiech.gif Przy 1szym porodzie lekarze zastosowali u mnie tę metodę bo parłam prawie 2 godziny bez skutku. Z lusterkiem szybko poszło oczko.gif Pozdrawiam usmiech.gif
  • grzywa 2006.04.26 [16:29]
    Hmmm...
    Polska to kraj jeszcze bardzo zacofany i dlatego są ludzie których będą szokowały takie obrazy. Za granicą wypożyczenie np specjalnej wanny i poród w domu, wraz z całą rodziną, to rzecz najnormalniejsza w świecie. W naszym kraju niestety dalej opowiada sie dzieciakom o tym że dzieci sie rodzą z kapusty, albo ze bocian przynosi. Później niestety są takie skutki.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1 ;20716;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/1 277.gif [/img][/url] "Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością."
  • rodziłam 2006.04.26 [16:33]
    2 tyg. temu. Będę miała traumę do końca zycia, nie chcę mieć więcej dzieci. Zdjęcia z porodu to szok? Poród to był dla mnie szok!!!Nie mogę się pozbierać...
  • agunia33 2006.04.26 [16:37]
    Za dwa,trzy lata pomyślisz o następnym,wspomnisz jeszcze moje słowa.

• rodziłam 2006.04.26 [16:45]
    agunia naprawdę wątpię...Nasza służba zdrowia zafundowała mi prawdziwy horror... smutas.gif Dopiero PO PORODZIE okazało się,że miałam za wąską miednicę mniejszą i dlatego dziecko mimo pełnego rozwarcia (po 14 godzinach) jeszcze przez kilka godzin wstawiało się w kanał rodny...Ja miałam skurcze parte a położne zabroniły mi przeć, to tak jakby próbować powstrzymywać naturę, wyłam z bólu i się męczyłam...Nie życzę nikomu.To nie był poród, to była męka... smutas.gif A po porodzie rozejście się kości miednicy smutas.gif , nawet z łóżka sama nie wstaniesz, taki ból...
  • taka se gałązka 2006.04.26 [17:31]
    Ja nie rozumiem tych zszokowanych, normalne zdjęcia, normalne poorody, normalne rodzące.Tak to się odbywa i już.

Jedno nie ulega wątpliwości: do rodzicielstwa trzeba dojrzeć.

http://garage.net.pl
  • do tej od tematu 2006.04.26 [17:37]
    nasteczka

dlaczego skopiowałas wszystko słowo w słowo z forum babyboom akurat tam bywam i wiem ze jedna laska to napisała identycznie o rodzajach zdjec i dała ta strone

żałosne, nie wiem co chciałas tym uzuskac, podnieca cie to ??

• Luckylady 2006.04.26 [17:40]
    do rodzilam: nie dziwie sie ze masz traume i wierze ze sa kobiety ktore wspominaja porod bardzo zle. Tych ludzi ktorzy odbierali porod nalezaloby zamknac... za takie diagnozy i stwarzanie zagrozen.
    Ale sam porod nie musi byc trauma jesli ma sie odrobine szczescia i serdecznych poloznikow. Tak mysle

http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl
  • agunia33 2006.04.26 [17:53]
    Naprawdę ci współczuję że musiałaś tyle wycierpieć.Ja rodziłam 8 godzin i też byłam w lekkim szoku że może istnieć taki ból ale po jakimś czasie zaczynasz myśleć inaczej i momo wszystko powoli dojżewasz do tej myśli aby mieć jeszcze jedno dziecko.Jeśli ktoś chce niech mnie wyzwie olewam to ale gdy teraz okaże sie że jestem w ciąży bo starałam sie w tym miesiącu to mam w planie wziąć do swojej dyspozycji położną i nie czuć tego stesu że będę na łasce lub niełasce obcych bab w szpitalu.

• KAJALA 2006.04.26 [18:07]
    Te wszystkie zniesmaczone osóbki są żałosne.Poród to poród.Wy też tak przyszłyście na świat.To jest natura i dzięki tej naturze żyjecie i możecie wypowiadać te wszystkie brednie.

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej