Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysyłać...

zdjęcie całej sylwetki - jakie wysłać?

Polecane posty

Gość wysyłać...

witam. pracodawca wymaga aby wraz z CV wysłać zdjęcie twarzy (paszportowe etc) + zdjęcie całej sylwetki. Jak powinno ono wyglądać - czy musi to być zdjęcie pozowane (ubrać się w białą koszulę, czarny kostium...) czy np. jakaś fotka z rodzinnych zbiorów gdzie widać całą sylwetkę, stoję prosto, uśmiechnięta i ubrana - Wiadomo żadnych zdjęć z imprez czy w strojach kąpielowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
proszę o pomoc ;) nie chce zrobić złego wrażenia. może jest tu jakiś pracodawca, który również wymaga zdj. całej sylwetki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty sie ubiegasz
o stanowisko modelki czy hostessy ? W innym przypadku dziwne to dla mnie, aby wysyłac zdjecie całej sylwetki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze powinnas zrobic sobie zdjecie aktualne teraz, na neutralnym tle (pusta sciana za toba itp.) , czarne spodnie, ladna bluzka koszulowa, usmiech, przejrzyscie i swiezo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
jest to stanowisko kelnerki - praca za granicą. początkowo wydawało mi się to podejrzane, teraz w sumie też mam opory przed wysłaniem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to podejrzane, sprawdzona ta praca? ja bym nie jechala nigdy w ciemno na takie ogloszenie, jako kelnerka , sama za granice. Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
raczej nie sprawdzona - typowa oferta z ogłoszenia, narazie rozsyłam CV i sprawdzam czy będzie jakiś odzew :) bo bardzo zależy mi na dorobieniu w te wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omigotttken
praca za granica, kelnerka , zdjecie samej sylwetki - u mnie zaświeciłaby się czerwona lampka ostrzegawcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana, nie odpowiadaj na to ogloszenie, nie badz naiwna! a jak chcesz dorobic w wakacje to jedz przez agencje pracy za granica np. do holandii na zbiory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ubiegasz się
Jeżeli chcesz wyjechać za granicę, to szukaj ofert na stronie Eures, możesz też o to popytać w swoim urzędzie pracy. Byłam kiedyś na jakimś wykładzie i tam się o tym dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
co racja to racja. trochę za różowo by to wyglądało :) znalazłam również kilka ofert z biur pośrednictwa pracy - chociaż z nimi też nigdy nie wiadomo. dzięki za rady - rzeczywiście się wstrzymam z wysyłaniem CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
ale jeśli przez urząd pracy to trzeba być zarejestrowanym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ubiegasz się
Chodziło mi o to, że o ile się nie mylę pisze u nich o Euresie i mogą coś doradzić, ale nie wiem czy żeby wyjechać za granice trzeba sie rejestrować bo oficjalnym pracodawca byłby urząd a nie tamten pracodawca. Musisz popytać. Ale sprawdź najpierw na stronie. http://www.eures.praca.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłać...
dziękuje bardzo :) przynajmniej będę mieć pewność że oferty są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty sie ubiegasz
Proszę bardzo :) Cieszę sie, jeżeli choć trochę pomogłam :) Powodzenia w szukaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larita
Witam wszystkich. Odpowiedziałam na ofertę pracy Asystentka Prezesa w Warszawie i tam wymagane jest zdjęcie całej sylwetki. Wysłałam foto w garniturze czarnym z białą koszulą. Coraz częściej pojawiają się wymaganie rekrutacyjne np. "o nieprzeciętnym poziomie atrakcyjności "czy " wyjątkowej urodzie " ponieważ wiążą się z podróżami służbowymi z Prezesem np. na konferencje czy na negocjacje handlowe. Pozdrawiam. Larita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogrojecka
zdjęcia całej sylwetki , Warszawa ul. Grójecka 128 lokal 28 www.fotogrojecka.pl telefon 604 914 946 zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×